Itálie – Francie 3:0 (kon.) | Brazílie – Mexiko 3:1 (kon.) | Polsko – Egypt 3:0 (kon.)

23:25
    Já vám děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek nedělního večera. U olympijských her zase někdy nashledanou. (23:32:27)

23:25
    Kanada nakonec utkání vyhrává ve třech setech. Sledovali jsme vyrovnané utkání. Kanada se pokaždé semkla a nakonec Američany deklasovala. I jim ale patří veliké uznání.

23:25
    Utkání skončilo.

23:24
    Kanada získala důležitý bod a nyní podává na výhru v celém zápase.

23:23
    Dlouhá výměna. Už to vypadalo na setbol pro Kanadu, ale nakonec bylo všem zázračně zachráněno.

22:22
    Američané se nyní v důležitý moment semkli a vyrovnali na 2:2. To budou ještě solidní nervy pro oba celky.

20:22
    Bomba Stevena Marshalla proletěla mezi rukama amerických hráčů, a tak je to aktuálně již 22:20 pro Kanadu!

20:21
    Hodně důležitý bod přišel v momentě, kdy to bylo 19:21. Překrásná výměna skončila šťastněji pro Ameriku.

19:21
    Ajéje, to pro Američany nevypadá dobře. Opět nezvládají druhou polovinu setu.

19:20
    No, jakobych to teď nepsal. Kanaďané opět otáčejí a jsou ve veliké psychické výhodě.

19:19
    Kanada se ale v důležitých momentech parádně semkne. Máme vyrovnáno.

19:17
    Zatím to parádně vychází. Dočkáme se zápletky tohoto utkání?

18:16
    USA je stále ve vedení o dva míče. Pokud se jim povede v tomto tempu přidat ještě sedm míčů, vyhraje tento set.

16:14
    Schyluje se ke snížení v setech? Amerika nyní uhrála dva body a vede rozdílem dvou míčů. Udrží to?

13:13
    Dlouhá a zajímavá výměna, která nakonec skončila těsným bodem pro USA. Aktuálně je to po třinácti na obou stranách.

11:12
    Startuje nám obrat? Kanada jde poprvé ve třetím setu do vedení.

11:11
    Asi nebude. Je vyrovnáno!

11:9
    Zatím se americkému národnímu týmu daří držet si své vedení. Uvidíme, jestli tomu bude až do pětadvacátého bodu.

10:8
    Pozor, změna! Amerika po delší době ve dvoubodovém vedení, pomůže to na psychiku?

David Panuška

USA: Anderson, Russell, Sander, Lee (C), Kawika Shoji, Priddy, Troy, Jaeschke, Christenson, Holt, Smith, Erik Shoji
    Kanada: Sanders, Perrin, Hoag, Verhoeff, Duff, Jansen Vandoorn, Schmitt, Winters (C), Vigrass, Bann, Blankenau, Marshall