Itálie – Francie 3:0 (kon.) | Brazílie – Mexiko 3:1 (kon.) | Polsko – Egypt 3:0 (kon.)
Sledujte:

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:05.

0:0

1:0
    První podání hned kazí Kanaďan Sanders.

2:0
    Micah Christenson dává eso a USA vedou o dva body.

2:1
    Vzápětí ale Christenson kazí podání.

2:2
    Perrin tvrdě podal, Taylor Sander jeho podání nedokázal vybrat.

3:2
    Perrinovo podání vybral Aaron Russel, míč šel přes síť, kde také skončíl.

3:3
    Taylor Sander chybuje na podání, bod pro Kanadu.

4:3
    Russel smečoval a jeho pokus byl úspěšný.

4:4
    David Lee dobře podal, ale Justin Duff ještě lépe přijal a Kanada srovnává na 4:4.

5:4
    Tyler Sanders chybuje, USA jsou opět ve vedení.

5:5
    Anderson posílá podání pouze do sítě.

5:6
    John Gordon Perrin blokuje pokus Sandera.

5:7
    Chyba Američanů na příjmu, Kanada vede poprvé o dva body.

5:8
    Perrin tvrdě smečuje a Kanada se dostává do většího vedení.

6:8
    Hoag nyní nedokázal vybral smeč Russella.

7:8
    Vytlučené bloky, USA se dostávají opět na dostřel.

7:9
    Aaron Russel ale posílá podání jen do sítě.

7:10
    Taylor chybuje při smečování, opět je skóre o tři body.

8:10
    Duff nejprve dobře podal, poté ale chybuje.

10:11
    Sledujeme opravdu krásný a rychlý volejbal. Nyní dlouhá výměna skončila lépe pro Američany.

10:12
    Kanadě se povedlo zaznamenat přímý bod z podání a jde tak opět do dvoubodového vedení.

12:12
    Následoval aut, a tak Američané v tomto parádním zápase opět snižují. V další hře dokonce vyrovnávají.

13:14
    Utkání je opravdu vyrovnané a oba celky se téměř pravidelně střídají ve sbírání bodů.

14:14
    Američané to nyní zvládli perfektně, nepomohl ani důkladný blok Kanaďanů.

15:15
    Po dvou výměnách je skóre opět vyrovnané a na podání jsou Kanaďané, kteří budou chtít jít do dalšího vedení.

17:16
    Perfektní blok amerického celku, který zahnal Kanadu lehce do rohu. Před timeoutem jdou tedy Američané do vedení.

17:17
    Kanada se ovšem nenechala zahanbit a vyrovnává tak stav utkání. Sledujeme špičkový volejbal.

18:19
    Kanada jde po delší době do vedení, nyní to byla ovšem hraniční situace a někteří Američané se hodně divili.

19:20
    Parádní bod Kanaďanů, kteří se prosadili tvrdou bombou přes síť. Padajicí hráč míč nedokázal odvrátit.

20:21
    Amerika sice vyrovnala, ale Kanada opět vrací úder. Od nějakého desátého bodu pro USA je utkání vyrovnané a nikdo nešel do dvoubodového vedení.

21:23
    Kanada jde po neúspěšném bloku od Američanů do dvoubodového vedení. Následuje druhý timeout Ameriky.

22:23
    Americe se povedlo snížit na rozdíl jediného bodu a dokonce bude podávat. Bude důležité uhrát bod.

23:24
    Stále mají Kanaďané setbol, povede se jim nyní uzavřít první hru?

23:25
    Daří se! Kanada vybojovala pětadvacátý bod a jde do vedení 1:0 na sety.

23:25
    První set skončil.
    Kanada vyhrála první set tohoto utkání. Zatím sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém jsou o chlup lepší volejbalisté ze země javorových listů.

0:0
    Začal druhý set.

1:0
    Druhý set začali lépe Američané, kteří vedou 1:0. Nyní budou podávat.

3:1
    Dva body po sobě a Amerika je v nadějném vedení na začátku druhé sady.

4:2
    Amerika je stále v dobré vedení o dva body. Uvidíme, jak moc dlouho jim tento stav vydrží.

5:3
    Můžeme být svědky opravdu parádního střetnutí ještě. Nyní je stav 5:3 pro celek z Ameriky.

6:3
    Následná povedená smeč znamená průběžné vedení o tři body. Podobně aktivně začali v prvním setu Kanaďané.

8:4
    Amerika hraje nyní hodně parádně. Smeč Matthewa Andersona nadělala Kanaďanům takové problémy, až je z toho bod na 8:4.

8:6
    Kanada se ale po dvou bodech po sobě vrací zpátky na dostřel americkému týmu. Bude to ještě zajímavé utkání.

9:6
    Mladý americký tým je ale v této sadě nabuzený a daří se mu smečemi přidávat body. Američané mají velkou radost z každého bodu.

10:7
    Úspěšný blok amerického Taylora Sandera nakonec skončil v autu. Američané se ale vzájemně hecují.

10:9
    Třetí bod Kanady v řadě znamená vedení již jen o jeden bod. Hodně to připomíná první set akorát v opačném pořadí.

11:11
    Já v tom tedy vidím jednoznačně první set. Naprosto totožný scénař, což nám napovídá, že se máme na co těšit.

11:12
    Matthew Anderson nyní skákal dalekonosnou rybičku, ale na míč kanadského celku se mu dosáhnout nepovedlo.

13:13
    Poté, co Kanada otočila stav utkání, je nyní opět vyrovnáno. Nyní to byla ale chybka u sítě od Kanady.

13:15
    Američané nyní prošustrovali svůj náskok a aktuálně prohrávají o dva míče. Povede se jim vyrovnat?

15:15
    Podaří. Oba celky mají na kontě patnáct bodů, a tak se hraje od znova.

15:17
    William Pridy se nyní natahoval nejvíce jak mohl, ale nakonec na míč nedosáhl. Kanada je opět ve vedení.

15:18
    Wau, to je obrat! Mladý tým Ameriky nyní prohrává o tři body. Skvěle nyní zachraňoval Kanadu Gavin Schmitt.

15:19
    Nepovedený blok od hráčů Ameriky. Kanada nyní vede o čtyři body a je blízko druhého bodu.

16:21
    Další body pro Kanaďany. Americe se celkem nedaří navázat na začátek setu a vypadá to s ní hodně bledě.

17:21
    Je ale krásné sledovat povedené smeče Matthewa Andersona, který vybojoval sedmnáctý bod pro svůj celek.

17:24
    Tak to vypadá hodně luxusně pro Kanadu, která má v tento moment sedm setbolů. To by byl zázrak, kdyby to nevyšlo.

17:25
    Druhý set skončil.

0:0
    Ve druhém setu začali mnohem lépe Američané, kteří v jednu dobu vedli o čtyři body. Následně se ale v polovině setu vše zlomilo a Kanada si připisuje druhý bod.

0:0
    Začal třetí set.

1:0
    Lépe začínají Američané. Povedená smeč se prostě nedala vybrat.

2:1
    Kanada sice srovnala, ale z následného podání byl aut. Amerika jde tak opět do vedení, které ale dlouho nevydrží.

3:2
    Skvělý blok Maxwella Holta znamená vedení. Kanada je o něco lepší, USA uspěje jedině bojovnost.

4:4
    Američané opět ztrácejí své dvobodové vedení. Skvěle to nyní udělali volejbalisté ze země tisíce jezer.

5:5
    Třetí set se zatím odvíjí naprosto jinak, než ty předešlé. Stav je vyrovnaný hned od jeho začátku.

7:7
    Obě země se nyní střídají v pravidelnosti získávání bodů. Nyní je to po sedmi bodech.

10:8
    Pozor, změna! Amerika po delší době ve dvoubodovém vedení, pomůže to na psychiku?

11:9
    Zatím se americkému národnímu týmu daří držet si své vedení. Uvidíme, jestli tomu bude až do pětadvacátého bodu.

11:11
    Asi nebude. Je vyrovnáno!

11:12
    Startuje nám obrat? Kanada jde poprvé ve třetím setu do vedení.

13:13
    Dlouhá a zajímavá výměna, která nakonec skončila těsným bodem pro USA. Aktuálně je to po třinácti na obou stranách.

16:14
    Schyluje se ke snížení v setech? Amerika nyní uhrála dva body a vede rozdílem dvou míčů. Udrží to?

18:16
    USA je stále ve vedení o dva míče. Pokud se jim povede v tomto tempu přidat ještě sedm míčů, vyhraje tento set.

19:17
    Zatím to parádně vychází. Dočkáme se zápletky tohoto utkání?

19:19
    Kanada se ale v důležitých momentech parádně semkne. Máme vyrovnáno.

19:20
    No, jakobych to teď nepsal. Kanaďané opět otáčejí a jsou ve veliké psychické výhodě.

19:21
    Ajéje, to pro Američany nevypadá dobře. Opět nezvládají druhou polovinu setu.

20:21
    Hodně důležitý bod přišel v momentě, kdy to bylo 19:21. Překrásná výměna skončila šťastněji pro Ameriku.

20:22
    Bomba Stevena Marshalla proletěla mezi rukama amerických hráčů, a tak je to aktuálně již 22:20 pro Kanadu!

22:22
    Američané se nyní v důležitý moment semkli a vyrovnali na 2:2. To budou ještě solidní nervy pro oba celky.

23:23
    Dlouhá výměna. Už to vypadalo na setbol pro Kanadu, ale nakonec bylo všem zázračně zachráněno.

23:24
    Kanada získala důležitý bod a nyní podává na výhru v celém zápase.

23:25
    Utkání skončilo.

23:25
    Kanada nakonec utkání vyhrává ve třech setech. Sledovali jsme vyrovnané utkání. Kanada se pokaždé semkla a nakonec Američany deklasovala. I jim ale patří veliké uznání.