Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 1. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 2. den | (kon.) |
Drezura jednotlivci - den druhý | Vítěz: W. Fox-Pitt (GBR) (kon.) | | | Drezura týmy - den druhý | Vítěz: Německo (kon.) |
Do 48 kg - finále (ženy) | Vítěz: S. Tanasanová (THA) (kon.) | | | Do 56 kg (muži) | Luis Alberto Garcia Brito (DOM) (kon.) |
Do 53 kg (ženy) | Vítěz: Kanae Yagiová (kon.) | | | Do 53 kg - finále (ženy) | Vítěz: Š.-Č. Hsuová (TPE) (kon.) |
Do 52 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Do 66 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - odpolední část (ženy) | Vítěz: M. Kelmendiová (KOS) (kon.) | | | Do 66 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: F. Basile (ITA) (kon.) |
C1 - rozjížďky (muži) | Vítěz: S. Tasiadis (GER) (kon.) | | | K1 - rozjížďky (muži) | Vítěz: G. De Gennaro (ITA) (kon.) |
400m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: K. Hagino (JAP) (kon.) | | | 100m motýlek - semifinále (ženy) | (kon.) |
400m volný styl - finále (muži) | Vítěz: M. Horton (AUS) (kon.) | | | 400m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
100m prsa - semifinále (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
100m znak - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Bakerová (USA) (kon.) | | | 200m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: S. Jang (CHN) (kon.) |
100m prsa - rozplavby (ženy) | Vítěz: L. Kingová (USA) (kon.) | | | 100m znak - rozplavby (muži) | Vítěz: C. Lacourt (FRA) (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledecká (USA) (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) | Vítěz: Rusko (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Trap - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Trap - den první (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (ženy) | Vítěz: Čang Meng-süe (CHN) (kon.) |
Trap - finále (ženy) | Vítěz: C. Skinnerová (AUS) (kon.) |
Individuální závod (ženy) | Anna Van der Breggenová (kon.) |
Týmová soutěž - vyřazovací část (ženy) | (kon.) | | | Týmová soutěž - o medaile (ženy) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Dvouhra (muži) – 1. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (ženy) – 2. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 2. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 2. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 2. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 2. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 3. kolo | (kon.) |
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
3m prkno synchron (ženy) | (kon.) |
Kvalifikace (muži) - subdivize 3 | (kon.) | | | Kvalifikace (ženy) - subdivize 1 | (kon.) |
Kvalifikace (ženy) - subdivize 2 | (kon.) | | | Kvalifikace (ženy) - subdivize 3 | (kon.) |
Kvalifikace (ženy) - subdivize 4 | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (muži) | Vítěz: D. Garozzo (ITA) (kon.) |
Večerní skupinové zápasy | (kon.) | | | Odpolední skupinové zápasy | (kon.) |
O umístění a čtvrtfinále | (kon.) |
Kanada - Německo | 2:6 (kon.) | | | Španělsko - Brazílie | 7:0 (kon.) |
Velká Británie - Nový Zéland | 2:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Irsko | 5:0 (kon.) |
Velká Británie - Austrálie | 2:1 (kon.) | | | Nový Zéland - Jižní Korea | 4:1 (kon.) |
Japonsko - Indie | 2:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Španělsko | 5:0 (kon.) |
Čína - Německo | 1:1 (kon.) |
Francie - Černá Hora | 4:7 (kon.) | | | Brazílie - Austrálie | 8:7 (kon.) |
konec
Vzduchová pistole - kvalifikace (ženy)
Lukáš Podleśny
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1. Vitalina Bacaraškinová (RUS) 390
2. Jekatěrina Koršunovová (RUS) 387 (14x)
3. Anna Korakakiová (GRE) 387 (12x)
4. Alejandra Zavalaová Vazquezová (MEX) 387 (10x)
5. Afaf Elhodhodová (EGY) 386
6. Bobana Veličkovićová (SRB) 385
7. Mengxue Zhangová (CHN) 384 (12x)
8. Sonia Franquetová (ESP) 384 (7x)
-----
9. Olfa Charniová (TUN) 384 (6x)
10. Celine Gobervilleová (FRA) 383
11. Zorana Arunovićová (SRB) 382
12. Yong Suk Joová (PRK) 381 (12x)
13. Stephanie Tirodeová (FRA) 381 (8x)
14. Heena Sidhuová (IND) 380 (13x)
15. Junghye Kwaková (KOR) 380 (12x)
16. Viktoria Čajkaová (BLR) 380 (11x)
17. Renata Tobaiová Sikeová (HUN) 380 (10x)
18. Minjung Kimová (KOR) 380 (9x)
19. Cha Ying Wuová (TPE) 380 (8x)
20. Gundegmaa Otryadová (MGL) 379 (14x)
21. Golnoush Sebghatollahiová (IRI) 379 (13x)
22. Eleanor Bezzinaová (MLT) 379 (10x)
23. Klaudia Bresová (POL) 379 (10x)
24. Lalita Yauhleuskayaová (AUS) 379 (9x)
25. Monika Karschová (GER) 379 (6x)
26. Wadha Al Balushiová (OMA) 379 (5x)
27. Tanyaporn Prucksakornová (THA) 378 (13x)
28. Olena Kostěvyčová (UKR) 378 (12x)
29. Lydia Patersonová (USA) 378 (12x)
30. Wenjun Guová (CHN) 378 (11x)
31. Ai Wen Yuová (TPE) 378 (10x)
32. Munkhzul Tsogbadrakh (MGL) 378 (6x)
33. Marija Marovićová (CRO) 377 (11x)
34. Nino Salukvadzeová (GEO) 377 (9x)
35. Heidi Diethelmová Gerberová (SUI) 376 (11x)
36. Viktoria Egriová (HUN) 376 (7x)
37. Shun Xie Teová (SIN) 375
38. Lynda Kiejková (CAN) 374
39. Pim-On Klaisubanová (THA) 373
40. Enkelejda Shehajová Bekurtiová (USA) 372
41. Antoaneta Bonevová (BUL) 371
42. Akiko Satová (JPN) 369 (5x)
43. Elena Galiabovitchová (AUS) 369 (4x)
44. Lilian Castrová (ESA) 366
STARTOVNÍ LISTINA
Sonia Franquetová (ESP)
Lynda Kiejková (CAN)
Pim-On Klaisubanová (THA)
Ai Wen Yuová (TPE)
Heena Sidhuová (IND)
Renata Tobaiová Sikeová (HUN)
Vitalina Bacaraškinová (RUS)
Celine Gobervilleová (FRA)
Olfa Charniová (TUn)
Tanyaporn Prucksakornová (THA)
Klaudia Bresová (POL)
Chia Ying Wuová (TPE)
Antoaneta Bonevová (BUL)
Minjung Kimová (KOR)
Mengxue Zhangová (CHN)
Golnoush Sebghatollahiová (IRI)
Bobana Veličkovićová (SRB)
Akiko Satová (JPN)
Afaf Elhodhodová (EGY)
Viktoria Egriová (HUN)
Shun Xie Teová (SIN)
Yong Suk Joová (PRK)
Munkhzul Tsogbadrakhová (MGL)
Enkelejda Shehajová Bekurtiová (USA)
Lalita Yauhleuskayová (AUS)
Alejandra Zavalaová Vazquezová (MEX)
Elena Galiabovitchová (AUS)
Junghye Kwaková (KOR)
Anna Korakakiová (GRE)
Viktoria Čajkaová (BLR)
Nino Salukvadzeová (GEO)
Zorana Arunovićová (SRB)
Eleanor Bezzinaová (MLT)
Stephanie Tirodevá (FRA)
Jekatěrina Košunovová (RUS)
Gundegmaa Otryadová (MGL)
Lilian Castrová (ESA)
Monika Karschová (GER)
Marija Marovićová (CRO)
Heidi Diethelmová Gerberová (SUI)
Lydia Patersonová (USA)
Wadha Al Balushiová (OMA)
Wenjun Guová (CHN)
Olena Kostěvyčová (UKR)
1. Vitalina Bacaraškinová (RUS) 390
2. Jekatěrina Koršunovová (RUS) 387 (14x)
3. Anna Korakakiová (GRE) 387 (12x)
4. Alejandra Zavalaová Vazquezová (MEX) 387 (10x)
5. Afaf Elhodhodová (EGY) 386
6. Bobana Veličkovićová (SRB) 385
7. Mengxue Zhangová (CHN) 384 (12x)
8. Sonia Franquetová (ESP) 384 (7x)
-----
9. Olfa Charniová (TUN) 384 (6x)
10. Celine Gobervilleová (FRA) 383
11. Zorana Arunovićová (SRB) 382
12. Yong Suk Joová (PRK) 381 (12x)
13. Stephanie Tirodeová (FRA) 381 (8x)
14. Heena Sidhuová (IND) 380 (13x)
15. Junghye Kwaková (KOR) 380 (12x)
16. Viktoria Čajkaová (BLR) 380 (11x)
17. Renata Tobaiová Sikeová (HUN) 380 (10x)
18. Minjung Kimová (KOR) 380 (9x)
19. Cha Ying Wuová (TPE) 380 (8x)
20. Gundegmaa Otryadová (MGL) 379 (14x)
21. Golnoush Sebghatollahiová (IRI) 379 (13x)
22. Eleanor Bezzinaová (MLT) 379 (10x)
23. Klaudia Bresová (POL) 379 (10x)
24. Lalita Yauhleuskayaová (AUS) 379 (9x)
25. Monika Karschová (GER) 379 (6x)
26. Wadha Al Balushiová (OMA) 379 (5x)
27. Tanyaporn Prucksakornová (THA) 378 (13x)
28. Olena Kostěvyčová (UKR) 378 (12x)
29. Lydia Patersonová (USA) 378 (12x)
30. Wenjun Guová (CHN) 378 (11x)
31. Ai Wen Yuová (TPE) 378 (10x)
32. Munkhzul Tsogbadrakh (MGL) 378 (6x)
33. Marija Marovićová (CRO) 377 (11x)
34. Nino Salukvadzeová (GEO) 377 (9x)
35. Heidi Diethelmová Gerberová (SUI) 376 (11x)
36. Viktoria Egriová (HUN) 376 (7x)
37. Shun Xie Teová (SIN) 375
38. Lynda Kiejková (CAN) 374
39. Pim-On Klaisubanová (THA) 373
40. Enkelejda Shehajová Bekurtiová (USA) 372
41. Antoaneta Bonevová (BUL) 371
42. Akiko Satová (JPN) 369 (5x)
43. Elena Galiabovitchová (AUS) 369 (4x)
44. Lilian Castrová (ESA) 366
STARTOVNÍ LISTINA
Sonia Franquetová (ESP)
Lynda Kiejková (CAN)
Pim-On Klaisubanová (THA)
Ai Wen Yuová (TPE)
Heena Sidhuová (IND)
Renata Tobaiová Sikeová (HUN)
Vitalina Bacaraškinová (RUS)
Celine Gobervilleová (FRA)
Olfa Charniová (TUn)
Tanyaporn Prucksakornová (THA)
Klaudia Bresová (POL)
Chia Ying Wuová (TPE)
Antoaneta Bonevová (BUL)
Minjung Kimová (KOR)
Mengxue Zhangová (CHN)
Golnoush Sebghatollahiová (IRI)
Bobana Veličkovićová (SRB)
Akiko Satová (JPN)
Afaf Elhodhodová (EGY)
Viktoria Egriová (HUN)
Shun Xie Teová (SIN)
Yong Suk Joová (PRK)
Munkhzul Tsogbadrakhová (MGL)
Enkelejda Shehajová Bekurtiová (USA)
Lalita Yauhleuskayová (AUS)
Alejandra Zavalaová Vazquezová (MEX)
Elena Galiabovitchová (AUS)
Junghye Kwaková (KOR)
Anna Korakakiová (GRE)
Viktoria Čajkaová (BLR)
Nino Salukvadzeová (GEO)
Zorana Arunovićová (SRB)
Eleanor Bezzinaová (MLT)
Stephanie Tirodevá (FRA)
Jekatěrina Košunovová (RUS)
Gundegmaa Otryadová (MGL)
Lilian Castrová (ESA)
Monika Karschová (GER)
Marija Marovićová (CRO)
Heidi Diethelmová Gerberová (SUI)
Lydia Patersonová (USA)
Wadha Al Balushiová (OMA)
Wenjun Guová (CHN)
Olena Kostěvyčová (UKR)
1. Vitalina Bacaraškinová (RUS) 390
2. Jekatěrina Koršunovová (RUS) 387 (14x)
3. Anna Korakakiová (GRE) 387 (12x)
4. Alejandra Zavalaová Vazquezová (MEX) 387 (10x)
5. Afaf Elhodhodová (EGY) 386
6. Bobana Veličkovićová (SRB) 385
7. Mengxue Zhangová (CHN) 384 (12x)
8. Sonia Franquetová (ESP) 384 (7x)
-----
9. Olfa Charniová (TUN) 384 (6x)
10. Celine Gobervilleová (FRA) 383
11. Zorana Arunovićová (SRB) 382
12. Yong Suk Joová (PRK) 381 (12x)
13. Stephanie Tirodeová (FRA) 381 (8x)
14. Heena Sidhuová (IND) 380 (13x)
15. Junghye Kwaková (KOR) 380 (12x)
16. Viktoria Čajkaová (BLR) 380 (11x)
17. Renata Tobaiová Sikeová (HUN) 380 (10x)
18. Minjung Kimová (KOR) 380 (9x)
19. Cha Ying Wuová (TPE) 380 (8x)
20. Gundegmaa Otryadová (MGL) 379 (14x)
21. Golnoush Sebghatollahiová (IRI) 379 (13x)
22. Eleanor Bezzinaová (MLT) 379 (10x)
23. Klaudia Bresová (POL) 379 (10x)
24. Lalita Yauhleuskayaová (AUS) 379 (9x)
25. Monika Karschová (GER) 379 (6x)
26. Wadha Al Balushiová (OMA) 379 (5x)
27. Tanyaporn Prucksakornová (THA) 378 (13x)
28. Olena Kostěvyčová (UKR) 378 (12x)
29. Lydia Patersonová (USA) 378 (12x)
30. Wenjun Guová (CHN) 378 (11x)
31. Ai Wen Yuová (TPE) 378 (10x)
32. Munkhzul Tsogbadrakh (MGL) 378 (6x)
33. Marija Marovićová (CRO) 377 (11x)
34. Nino Salukvadzeová (GEO) 377 (9x)
35. Heidi Diethelmová Gerberová (SUI) 376 (11x)
36. Viktoria Egriová (HUN) 376 (7x)
37. Shun Xie Teová (SIN) 375
38. Lynda Kiejková (CAN) 374
39. Pim-On Klaisubanová (THA) 373
40. Enkelejda Shehajová Bekurtiová (USA) 372
41. Antoaneta Bonevová (BUL) 371
42. Akiko Satová (JPN) 369 (5x)
43. Elena Galiabovitchová (AUS) 369 (4x)
44. Lilian Castrová (ESA) 366
Sonia Franquetová (ESP)
Lynda Kiejková (CAN)
Pim-On Klaisubanová (THA)
Ai Wen Yuová (TPE)
Heena Sidhuová (IND)
Renata Tobaiová Sikeová (HUN)
Vitalina Bacaraškinová (RUS)
Celine Gobervilleová (FRA)
Olfa Charniová (TUn)
Tanyaporn Prucksakornová (THA)
Klaudia Bresová (POL)
Chia Ying Wuová (TPE)
Antoaneta Bonevová (BUL)
Minjung Kimová (KOR)
Mengxue Zhangová (CHN)
Golnoush Sebghatollahiová (IRI)
Bobana Veličkovićová (SRB)
Akiko Satová (JPN)
Afaf Elhodhodová (EGY)
Viktoria Egriová (HUN)
Shun Xie Teová (SIN)
Yong Suk Joová (PRK)
Munkhzul Tsogbadrakhová (MGL)
Enkelejda Shehajová Bekurtiová (USA)
Lalita Yauhleuskayová (AUS)
Alejandra Zavalaová Vazquezová (MEX)
Elena Galiabovitchová (AUS)
Junghye Kwaková (KOR)
Anna Korakakiová (GRE)
Viktoria Čajkaová (BLR)
Nino Salukvadzeová (GEO)
Zorana Arunovićová (SRB)
Eleanor Bezzinaová (MLT)
Stephanie Tirodevá (FRA)
Jekatěrina Košunovová (RUS)
Gundegmaa Otryadová (MGL)
Lilian Castrová (ESA)
Monika Karschová (GER)
Marija Marovićová (CRO)
Heidi Diethelmová Gerberová (SUI)
Lydia Patersonová (USA)
Wadha Al Balushiová (OMA)
Wenjun Guová (CHN)
Olena Kostěvyčová (UKR)