Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 1. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 2. den | (kon.) |
Drezura jednotlivci - den druhý | Vítěz: W. Fox-Pitt (GBR) (kon.) | | | Drezura týmy - den druhý | Vítěz: Německo (kon.) |
Do 48 kg - finále (ženy) | Vítěz: S. Tanasanová (THA) (kon.) | | | Do 56 kg (muži) | Luis Alberto Garcia Brito (DOM) (kon.) |
Do 53 kg (ženy) | Vítěz: Kanae Yagiová (kon.) | | | Do 53 kg - finále (ženy) | Vítěz: Š.-Č. Hsuová (TPE) (kon.) |
Do 52 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Do 66 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - odpolední část (ženy) | Vítěz: M. Kelmendiová (KOS) (kon.) | | | Do 66 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: F. Basile (ITA) (kon.) |
C1 - rozjížďky (muži) | Vítěz: S. Tasiadis (GER) (kon.) | | | K1 - rozjížďky (muži) | Vítěz: G. De Gennaro (ITA) (kon.) |
400m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: K. Hagino (JAP) (kon.) | | | 100m motýlek - semifinále (ženy) | (kon.) |
400m volný styl - finále (muži) | Vítěz: M. Horton (AUS) (kon.) | | | 400m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
100m prsa - semifinále (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
100m znak - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Bakerová (USA) (kon.) | | | 200m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: S. Jang (CHN) (kon.) |
100m prsa - rozplavby (ženy) | Vítěz: L. Kingová (USA) (kon.) | | | 100m znak - rozplavby (muži) | Vítěz: C. Lacourt (FRA) (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledecká (USA) (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) | Vítěz: Rusko (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Trap - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Trap - den první (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (ženy) | Vítěz: Čang Meng-süe (CHN) (kon.) |
Trap - finále (ženy) | Vítěz: C. Skinnerová (AUS) (kon.) |
Individuální závod (ženy) | Anna Van der Breggenová (kon.) |
Týmová soutěž - vyřazovací část (ženy) | (kon.) | | | Týmová soutěž - o medaile (ženy) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Dvouhra (muži) – 1. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (ženy) – 2. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 2. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 2. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 2. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 2. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 3. kolo | (kon.) |
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
3m prkno synchron (ženy) | (kon.) |
Kvalifikace (muži) - subdivize 3 | (kon.) | | | Kvalifikace (ženy) - subdivize 1 | (kon.) |
Kvalifikace (ženy) - subdivize 2 | (kon.) | | | Kvalifikace (ženy) - subdivize 3 | (kon.) |
Kvalifikace (ženy) - subdivize 4 | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (muži) | Vítěz: D. Garozzo (ITA) (kon.) |
Večerní skupinové zápasy | (kon.) | | | Odpolední skupinové zápasy | (kon.) |
O umístění a čtvrtfinále | (kon.) |
Kanada - Německo | 2:6 (kon.) | | | Španělsko - Brazílie | 7:0 (kon.) |
Velká Británie - Nový Zéland | 2:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Irsko | 5:0 (kon.) |
Velká Británie - Austrálie | 2:1 (kon.) | | | Nový Zéland - Jižní Korea | 4:1 (kon.) |
Japonsko - Indie | 2:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Španělsko | 5:0 (kon.) |
Čína - Německo | 1:1 (kon.) |
Francie - Černá Hora | 4:7 (kon.) | | | Brazílie - Austrálie | 8:7 (kon.) |
konec
C1 - rozjížďky (muži)
Vítěz: S. Tasiadis (GER)
(2. D. Gargald Chanut (FRA), 3. D. Florence (GBR))
Ondřej Jícha
Konečné pořadí po kvalifikačních jízdách
1. Sideris Tasiadis (GER) 92,23
2. Denis Gargald Chanut (FRA) 93,48
3. David Florence (GBR) 94,11
4. Benjamin Savšek (SLO) 94,36
5. Takuja Haneda (JPN) 94,58
6. MAtej Benuš (SK) 96,78
7. Grzegorz Hedwig (POL) 96,67
8. Ander Elosegi (ESP) 97,33
9. Ian Borrows (AUS) 97,40
10. Alexandr Lipatov (RUS) 98,72
11. Jose carvalho (POR) 99,18
12. Casey Eichfeld (USA) 100,02
13. Ťien-ming Šu (CHN) 100,68
14. Vítězslav Gebas (ČR) 102,78
-----------------------------------------------------------
15. Cameron Smedley (CAN) 104,83
16. Felipe Borges (BRA) 105,14
17 Sebastian Ross (ARG) 108,81
18. Jean Pierre Renan Bouhris (SEN) 109,27
19. Richard Merjan (LIB) 120,20
1. Sideris Tasiadis (GER) 92,23
2. Denis Gargald Chanut (FRA) 93,48
3. David Florence (GBR) 94,11
4. Benjamin Savšek (SLO) 94,36
5. Takuja Haneda (JPN) 94,58
6. MAtej Benuš (SK) 96,78
7. Grzegorz Hedwig (POL) 96,67
8. Ander Elosegi (ESP) 97,33
9. Ian Borrows (AUS) 97,40
10. Alexandr Lipatov (RUS) 98,72
11. Jose carvalho (POR) 99,18
12. Casey Eichfeld (USA) 100,02
13. Ťien-ming Šu (CHN) 100,68
14. Vítězslav Gebas (ČR) 102,78
-----------------------------------------------------------
15. Cameron Smedley (CAN) 104,83
16. Felipe Borges (BRA) 105,14
17 Sebastian Ross (ARG) 108,81
18. Jean Pierre Renan Bouhris (SEN) 109,27
19. Richard Merjan (LIB) 120,20
1. Sideris Tasiadis (GER) 92,23
2. Denis Gargald Chanut (FRA) 93,48
3. David Florence (GBR) 94,11
4. Benjamin Savšek (SLO) 94,36
5. Takuja Haneda (JPN) 94,58
6. MAtej Benuš (SK) 96,78
7. Grzegorz Hedwig (POL) 96,67
8. Ander Elosegi (ESP) 97,33
9. Ian Borrows (AUS) 97,40
10. Alexandr Lipatov (RUS) 98,72
11. Jose carvalho (POR) 99,18
12. Casey Eichfeld (USA) 100,02
13. Ťien-ming Šu (CHN) 100,68
14. Vítězslav Gebas (ČR) 102,78
-----------------------------------------------------------
15. Cameron Smedley (CAN) 104,83
16. Felipe Borges (BRA) 105,14
17 Sebastian Ross (ARG) 108,81
18. Jean Pierre Renan Bouhris (SEN) 109,27
19. Richard Merjan (LIB) 120,20 (21:07:07)