Do 81 kg - odpolední předkola (muži) (kon.) | Do 91 kg - odpolední předkola (muži) (kon.)
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) (kon.) | Do 69 kg - dopolední předkola (muži) (kon.)
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) (kon.) | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) (kon.)
Do 60 kg - dopolední předkola (muži)

Neděle 07.08.2016, 16:00 • Riocentro - Pavilion 6 • Olympijské hry - Box
Sledujte:

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 16:00.

Dobré odpoledne přeji všem milovníkům boxu, dnešním dnem pokračují boje v předkolech. Já vás provedu dopolední části, která obsahuje tři zápasy. Bohužel ani v této disciplíně nebudeme mít české zastoupení.

Box – do 60 kg (muži), předkolo
    16:00
    Enrico La Cruz (NLD) – Lai Chu-en (TWN)

16:15
    Thadius Katua (PNG) – Adlan Abdurašidov (RUS)

16:30
    Mahmoud Abdelaal (EGY) – Reda Benbaziz (DZA)

Máme za sebou první kolo dnešního prvního zápasu dopoledního programu. Enrico La Cruz obdržel od rozhodčích dvě desítky a jednu devítku, tímpádem ovládnul první kolo. Jeho soupeř obdržel dvě devítky a jednu desítku.

La Cruz ovládnul i druhé kolo, v tom totiž získal tři desítky. V zápase vede 2:0 a je jedno kolo od postupu do prvního kola.

Pozor, Chu-en se nedal a ve třetím kole zvítězil, jenže nepostupuje. Enrico La Cruz postupuje na body do prvního kola.

Začal nám druhý zápas a hned v prvním kole ruský boxer předvedl své kvality, získal totiž tři desítky a vede v zápase 1:0.

Abdurašidov je ve veliké formě, protože i ve druhém kole získal tři desítky a míří tak do prvního kola olympijského turnaje.

Mladíček Katua sice třetí kolo vyhrál, ale kvůli předcházejícím šesti desítkám do dalšího kola postupuje zkušený ruský boxer.

Poslední zápas dopoledního programu právě začal.

První kolo jde na stranu Benbazize, který obdržel od sudích tří desítky. Jeho soupeř pouze tři devítky.

I ve druhém kole Benbaziz obdržel tři desítky, nacož jeho soupeř pouze tři devítky.

Egyptský boxer se nenchal zahanbit a třetí kolo vyhrál, jenže na postup to nestačí, protože na body postupuje Reda Benbaziz.