Polsko – Brazílie 32:34 (kon.) | Francie – Tunisko 25:23 (kon.) | Slovinsko – Egypt 27:26 (kon.)
Slovinsko
27:26 (15:15)
Egypt
Pondělí 08.08.2016, 02:50Olympijské hry - muži • Skupina B
Sledujte:

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (04:37:14)

Nesmírně dramatické a vyrovnané utkání nakonec Slovinci dotáhli do vítězného konce, a to i přesto, že se jim vstup do druhého poločasu příliš nevydařil. Nadějné vedení Egypta však totálně otočili ve svůj prospěch během povedené 10 minutovky. 13 sekund před koncem nakonec o vítězi rozhodl Blaz Janc.

Konec zápasu. (27:26)

60
    Oddechový čas pro hosty. (27:26)

60
    13 sekund před koncem vrací vedení na Slovinskou stranu Janc. (27:26)

59
    Elbassiouny se trefuje podruhé za sebou a minutu před koncem je srovnáno. (26:26)

58
    Elbassiouny snižuje a závěr tak bude hodně dramatický. (26:25)

57
    Slovinsko jim však opět odskakuje na rozdíl dvou branek. (26:24)

57
    Egypťané se opět snaží dotáhnout. (25:24)

56
    Blagotinsek urychleně vrací úder. (25:23)

56
    Egypťané opět snižují na rozdíl jedné branky. (24:23)

54
    Kavticnik přidává další gól po přihrávce Gabera. (24:22)

53
    Shebib snižuje. (23:22)

49
    Oddechový čas pro domácí. (23:21)

49
    Mohamed snižuje rozlet Slovinska. (23:21)

47
    Slovinci hrají na vlně euforie a nyní to z levého křídla potvrzuje i Kavticnik. (23:20)