Č. Hora – Brazílie 23:29 (kon.) | Švédsko – Francie 25:27 (kon.) | Nizozemsko – Rusko 34:38 (kon.)
Norsko – Rumunsko 28:27 (kon.)
Norsko
28:27 (14:13)
Rumunsko
Neděle 14.08.2016, 21:40Olympijské hry - ženy • Skupina A
Sledujte:

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Již zítra se na Vás budu těšit u online přenosu z duelu házené mužů meziPolskem a Slovinskem. Do té doby se mějte krásně. Přeji dobrou noc. (23:14:25)

Právě skončilo utkání mezi Norskem a Rumunskem. Norky nakonec po vyrovnaném prvním poločase dokázaly svůj náskok ještě navýšit a poté si ho pohlídat až do konce, byť s mírnými obtížemi. Norsko si připisují do tabulky skupiny A další dva body za vítězství 28:27. Norky tak s přehledem postupují do další fáze turnaje z druhého místa. Rumunky si musí na svůj postup ještě počkat a doufat, že Španělky neuhrají s Angolou ani bod.

Konec zápasu. (28:27)
    60
    Neaguová sice sedmičku proměnila, ale na vítězství to již stačit nebude. (28:27)

60
    Jedenáct vteřin před koncem budou Rumunky zahrávat sedmičku. (28:26)
    59
    Střela Geigerové proklouzla do norské branky. Skóre už je pouze o dvě branky. (28:26)

58
    Důležitý zákrok předvedla norská brankářka. Norky se poté snažily o trefení prázdné branky, protože Rumunsko hraje powerplay. (28:25)

57
    Kristiansenová se mýlí z hranice sedmimetrového hodu. Rumunská brankářka předvedla parádní zákrok. (28:25)
    57
    Ardeanová Eliseiová se prosazuje poprvé v tomto utkání a snižuje na 28:25. (28:25)
    56
    Oftedalová parádně zakombinovala se svými spoluhráčkami a zakončila tak rychlý brejk gólem. (28:24)

55
    Oddechový čas pro Rumunsko. (27:24)
    55
    Neaguová je dnes k neudržení a přidává svou další branku. (27:24)

54
    Frafjordová dostává za svůj faul dvě minuty. Je to již jedenácté vyloučení v zápase. (27:23)
    53
    Amanda Kurtovićová z pravého křídla nekompromisně vymetla horní roh rumunské brány. (27:23)
    52
    Chintoanová z pozice pivota dává třiadvacátý gól Rumunek. (26:23)

51
    Hoteaová zbytečně faulovala Frafjordovou při střelbě a dostává dvě minuty. (26:22)
    51
    Frafjordová zakončila rychlý brejk Norek a navyšuje náskok na čtyři góly. (26:22)