Švédsko – Polsko 24:25 (kon.) | Argentina – Tunisko 23:21 (kon.)
23:21 (14:10)
Tunisko
Neděle 14.08.2016, 02:50Olympijské hry - muži • Skupina A
Sledujte:

Končí nám utkání, ve kterém zvítězila Argntina. Bílomodrá družina šla do vedení již od prvních minut a svůj náskok si udržela až do konce. To je dnes ode mně vše a přeji hezký zbytek dne. (04:26:04)

Konec zápasu. (23:21)

60
    Dalš íbod vřadě pro Tunisko. Bude to ale stačit? (23:21)

59
    Náskok Argentiny je opět ztenčen a Argentina bude chtít jistě ušetřit trošku času. (23:20)

58
    Zbývá něco kolem dvou minut do knce utkání a Tunisko dohání ztrátu čtyř bodů. (23:19)

58
    Argentinci si zápas už užívají a nikdo nepochybuje o dnešním vítězi, který bude brát všechny body. (23:18)

57
    Argentina míří vzhůru za vítězstvím. (22:18)

56
    Snížení na rozdíl ří bodů je na cestě. (21:18)

55
    Další bod pro hráče z jihu Ameriky a Tunisko už to bude mít opravdu těžké. (21:17)

53
    Argentina má náskok tří bodů a soupeřovi zbývá už jen pár minut na obrat! (20:17)

51
    Argentinci si berou dvobodový náskok zpět. (19:17)

49
    Tunisko z následného protiútoku snižuje. (18:16)

48
    A za nedlouho řpidali Argentinci svůj druhý bod vřadě a mají náskok dvou bodů. (18:16)

47
    Argentina ještě nic nezabalila a dostává se průběžného vedení. (17:16)

44
    Obavy Argentinců jsou naplněny! Dalším úspěšným útokem vyrovnává Tunisko stav tohoto utkání. (16:15)

42
    A pozor! Tunisko se dalším zásahem dostává do kontktu na rozdíl jednoho jediného bodu. (16:15)

41
    Ve druhém poločase body zatím příliš nepadají. Vyjímkou byl nyní snižující bod Tunisanů. (16:14)