Kladno – Třebíč 5:1 (kon.) | Trnava – Skalica 4:2 (kon.) | Litvínov – Slavia 1:2 (2:3 po s.n.)
Most – Kadaň 3:2 (kon.) | Martin – Trenčín 4:1 (kon.) | Žilina – Poprad 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Nový Jičín – Opava 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 3:6 (kon.)
Kobra – Trutnov 4:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 0:0 (zruš.) | Kolín – Jablonec n/N 3:1 (kon.)
Klatovy – Plzeň 4:9 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 4:5 (0:1 po s.n.)
Zlín – Znojmo 6:2 (0:1 po s.n.) | Motor ČB – Chabarovsk 4:5 (po pr.) | Prostějov – Havířov 2:2 (nedohr.)
Benátky n/J – Litoměřice 1:3 (kon.) | HC Slovan – Záhřeb 2:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
SHK Drtiči Hodonín
4:5 (1:0, 3:1, 0:3 - 0:0)
HC Technika Brno
Úterý 16.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Přípravné zápasy

A ode mě je to pro dnešek vše. Loučí se s vámi Petr Svoboda a od dalšího zápasu, ze Zimního stadionu Václava Nedomanského, se budu těšit opět napočtenou! (20:20:47)

Tak to tady máte. Můžete větší část utkání dominovat, pak stačí na deset minut trochu polevit a najednou je tu ztráta téměř vyhraného zápasu. Obrat načal ve třiapadesáté minutě Tomáš Buhaj, který byl o necelé dvě minuty později následován Ondřejem Stehlíkem. Definitivně vedení domácího týmu ukončil necelou vteřinu před třetí sirénou Michal Brzobohatý. Utkání tedy podle domluvy dospělo do samostatných nájezdů, ve kterých byl jediným úspěšným střelcem Ondřej Stehlík.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Technika Brno.
    ONDŘEJ STEHLÍK se s ničím nerozpakoval a tvrdou střelou překonal Zollpriestera, který byl trochu mimo správný úhel.

Technika právě vstřelila branku!
    A máme vyrovnáno! Domácí si svým přístupem dlouho koledovali o ztrátu vedení, a tak se taky stalo. MICHAL BRZOBOHATÝ se nejlépe zorientoval ve změti hokejek a vyrovnává! Asistence: Peter Bustin, Ondřej Stehlík

59:36
    Drtiči drží kotouč na svých hokejkách v útočném pásmu a hrají na čas. Technika už nebude mít mnoho šancí.

59:15
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Domácí jsou pod velkým tlakem Techniky! Zollpriester hasí jednu šanci za druhou, ale zatím je úspěšný.

57:40
    Hráči se sovou na hrudi cítí šanci a ženou se za vyrovnáním. Hodonínští obránci mají velké problémy s rozehrávkou, a tak vznikají okénka vedoucí až k Zollpriesterově bráně.

56:30
    Talánovu dělovku od modré Novák s obtížemi vyrazil mimo svoji bránu. Technika zahajuje akci na druhou stranu hřiště.

Petr Svoboda

Branky a nahrávky: 12. Peš (Jurča), 30. Jurča (Kuba), 34. Hložánek (Peš, Loginovsky), 38. Průdek (Garčic) – 27. Florek (Štancl, Sedlák), 53. Buhaj (Florek), 55. Stehlík, 60. Brzobohatý (Bustin, Stehlík), rozh. náj. Stehlík