Třinec – Eisbären 6:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:0 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 7:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:2 (4:0, 0:0, 2:2)
Eisbären Berlín
Úterý 16.08.2016, 12:00 • Mini Werk aréna • Přípravné zápasy staršího dorostu

V závěrečné části jsme sledovali vyrovnanou hru se dvěma góly na každé straně, z výhry se ale radují Oceláři. Třinečtí mladíci o svém vítězství rozhodli hned v úvodní části, během které vstřelili čtyři branky. (14:50:04)

59:29
    Hosté dohrají zápas se čtyřmi hráči v poli. Dvě minuty za vražení na hrazení vyfasoval Warttig.

59:10
    Eisbären právě vstřelili branku!
    Necelou minutu před koncem se podruhé v dnešním utkání prosazují hosté. V mezikruží se do puku opřel TRIVELLATO a propálil Štěpánka. Asistence: Karrer.

56:12
    Třinec právě vstřelil branku!
    Povedenou individuální akcí se blýskl MAREK HAVRÁNEK. Po zakončení domácího útočníka končí puk v brance a Oceláři se tak radují z již šestého gólu. Asistence: Jakub Michálek.

55:37
    Počet hráčů na ledě se nám vyrovnává. Dvě minuty za krosček inkasoval Bolke.

54:30
    Marguš vyfasoval menší trest za zdržování hry a Oceláři tak musí znovu do čtyř.

48:18
    Berlín čeká další přesilovka. Na trestnou lavici usedl domácí Brabec za držení.

45:24
    Hosté využívají přesilovku a poprvé se v dnešním utkání prosazují. DEMMLER využil nabídku Knoblocha a střelou z voleje prostřelil třineckého gólmana. Asistence: Knobloch, Bolke.

43:50
    Rufer oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za držení.

42:13
    Oceláři rychle proměňují početní výhodu a vedou již o pět gólů. MICHAL PAPAJ po přihrávce Havránka přesně zamířil a trefil volné místo pod horní tyčí. Asistence: Marek Havránek, Vojtěch Brabec.

41:41
    Hosty čeká další trest, Grunholz je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

40:01

Ve druhé části hry jsme gól neviděli a Oceláři si tak do poslední třetiny ponesou čtyřbrankový náskok.

Další třetina začne přibližně v 13:37.

40:00

39:47
    Berlín musí do tří! Demmler vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl.

39:21
    Hosté opět hráli v šesti, trest pro hráčskou lavici míří odpykat Robel.

34:42
    Karrer naskočil z trestné lavice, Berlín kompletní.

32:42
    Hosté hráli v šesti a přichází tak menší trest pro hráčskou lavici. Dvě minuty za svůj tým odpyká Karrer.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 2. Kvasnica (Przybyla, Michálek), 4. Przybyla (Rufer, Molin), 9. Kvasnica (Molin), 13. Przybyla (Kvasnica), 43. Papaj (Havránek, Brabec), 57. Havránek (Michálek) – 46. Demmler (Knobloch, Bolke), 60. Trivellato (Karrer)

HC Oceláři Třinec: Ochman (30. Štěpánek) – Krzak, Rufer, Timotej Marguš, Brabec, Klocek, Michálek, S. Radzienciak, Patlevič – Przybyla, Najsar, Molin, Papaj, Kvasnica, Tománek, Indrst, Krupa, Havránek
    Eisbären Berlín: Bohn (Trautmann) – Bolke, Puttkammer, Robel, Karrer, Kubler, Grunholz – Demmler, Neuparth, Noack, Merk, Trivellato, Warttig, Knobloch, Unger, Kunz