Astana – BATE 2:0 (kon.) | Dinamo Tbilisi – PAOK 0:3 (kon.) | SønderjyskE – Sparta 0:0 (kon.)
FK Krasnodar – Partizani Tirana 4:0 (kon.) | Midtjylland – Osmanlispor 0:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Hajduk Split 2:1 (kon.)
Qäbälä – Maribor 3:1 (kon.) | Göteborg – Karabach 1:0 (kon.) | Slavia – Anderlecht 0:3 (kon.)
Austria – Rosenborg 2:1 (kon.) | Larnaka – Liberec 0:1 (kon.) | Başakşehir – Šachtar 1:2 (kon.)
Loko Záhřeb – Genk 2:2 (kon.) | Panathinaikos – Brøndby 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Grasshoppers 3:0 (kon.)
Vojvodina – Alkmaar 0:3 (kon.) | Astra Giurgiu – West Ham 1:1 (kon.) | Gent – Škendija 2:1 (kon.)
Sassuolo – CZ Bělehrad 3:0 (kon.) | Arouca – Olympiakos 0:1 (kon.) | Trenčín – Rapid 0:4 (kon.)
Vojvodina Novi Sad
0:3 (0:2)
AZ Alkmaar
Čtvrtek 18.08.2016, 20:00 • Karadjordje • Evropská liga (předkola) • Play-off

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:16. (22:06:50)

Máme za sebou dnešní utkání. V prvním poločase byli jasně lepší domácí, ovšem v druhém to byl přesný opak. Hosté přidali ještě jednu branku a odvážejí si luxusní tříbrankový náskok. To je dnes ode mne vše, přeji příjemný zbytek večeru.

90+3

90+2
    Míč po akci domácích končí až v zámezí. Pokračovat se bude odkopem od branky Alkmaaru.

90+1
    Budou se hrát tři minuty nad rámec hracího času.

90
    Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví. Vojvodina je zatím stále u míče.

89
    Další nepřesná přihrávka a další konec akce Vojvodiny. Hráči jsou ale nakonec zase u míče.

87
    Henriksen vyfasoval za svůj zákrok ve středu hřiště žlutou kartu.

86
    FK Vojvodina šla do rychlého brejku, zase vše skončila na nepřesné přihrávce před vápnem. To je dnes kámen úrazu.

84
    Dočkají se domácí alespoň čestného gólu? No nevím, troufám si říct, že spíše ne. Zatím jsou v druhém poločasu opravdu špatní.

83
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Wuytens, přichází Til.
    80. WUYTENS - 0:3

80
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Tak to byl ukázkově zahraný volný přímý kop. STIJN WUYTENS se postavil k míči a trefil přesně horní roh branky. Takhle by se to mělo dělat. Dává svůj druhý gól v tomto zápase.

79
    Volný přímý kop pro AZ Alkmaar zhruba ze dvaceti metrů.

78
    Kovačević viděl za svůj tvrdý zákrok kartu žluté barvy.

77
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Paločević, přichází Zličić.

76
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Friday, přichází Weghorst.

76
    Luckassen vyfasoval žlutou kartu.

75
    Bída, bída. Děs, děs. Jinak snad nejde popsat výkon domácího v druhém poločase. Nepřesnosti, zbrklost. Uvidíme, zda s tím něco udělají.