Astana – BATE 2:0 (kon.) | Dinamo Tbilisi – PAOK 0:3 (kon.) | SønderjyskE – Sparta 0:0 (kon.)
FK Krasnodar – Partizani Tirana 4:0 (kon.) | Midtjylland – Osmanlispor 0:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Hajduk Split 2:1 (kon.)
Qäbälä – Maribor 3:1 (kon.) | Göteborg – Karabach 1:0 (kon.) | Slavia – Anderlecht 0:3 (kon.)
Austria – Rosenborg 2:1 (kon.) | Larnaka – Liberec 0:1 (kon.) | Başakşehir – Šachtar 1:2 (kon.)
Loko Záhřeb – Genk 2:2 (kon.) | Panathinaikos – Brøndby 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Grasshoppers 3:0 (kon.)
Vojvodina – Alkmaar 0:3 (kon.) | Astra Giurgiu – West Ham 1:1 (kon.) | Gent – Škendija 2:1 (kon.)
Sassuolo – CZ Bělehrad 3:0 (kon.) | Arouca – Olympiakos 0:1 (kon.) | Trenčín – Rapid 0:4 (kon.)
Vojvodina Novi Sad
0:3 (0:2)
AZ Alkmaar
Čtvrtek 18.08.2016, 20:00 • Karadjordje • Evropská liga (předkola) • Play-off

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:16. (22:06:50)

Máme za sebou dnešní utkání. V prvním poločase byli jasně lepší domácí, ovšem v druhém to byl přesný opak. Hosté přidali ještě jednu branku a odvážejí si luxusní tříbrankový náskok. To je dnes ode mne vše, přeji příjemný zbytek večeru.

90+3

90+2
    Míč po akci domácích končí až v zámezí. Pokračovat se bude odkopem od branky Alkmaaru.

90+1
    Budou se hrát tři minuty nad rámec hracího času.

90
    Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví. Vojvodina je zatím stále u míče.

89
    Další nepřesná přihrávka a další konec akce Vojvodiny. Hráči jsou ale nakonec zase u míče.

87
    Henriksen vyfasoval za svůj zákrok ve středu hřiště žlutou kartu.

86
    FK Vojvodina šla do rychlého brejku, zase vše skončila na nepřesné přihrávce před vápnem. To je dnes kámen úrazu.

84
    Dočkají se domácí alespoň čestného gólu? No nevím, troufám si říct, že spíše ne. Zatím jsou v druhém poločasu opravdu špatní.

83
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Wuytens, přichází Til.
    80. WUYTENS - 0:3

80
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Tak to byl ukázkově zahraný volný přímý kop. STIJN WUYTENS se postavil k míči a trefil přesně horní roh branky. Takhle by se to mělo dělat. Dává svůj druhý gól v tomto zápase.

79
    Volný přímý kop pro AZ Alkmaar zhruba ze dvaceti metrů.

78
    Kovačević viděl za svůj tvrdý zákrok kartu žluté barvy.

77
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Paločević, přichází Zličić.

76
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Friday, přichází Weghorst.

76
    Luckassen vyfasoval žlutou kartu.

75
    Bída, bída. Děs, děs. Jinak snad nejde popsat výkon domácího v druhém poločase. Nepřesnosti, zbrklost. Uvidíme, zda s tím něco udělají.

73
    Domácí šli do rychlého brejku, vše skončilo ještě před vápnem, a to kvůli nepřesné přihrávce.

72
    Friday dostal dobrý míč na levé straně hřiště. Byl mu však odpískán ofsajd.

71
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Garcia, přichází Dabney Souza.
    69. Chyba domácího obránce

69
    Na co ten chlap proboha myslel? Miletić teď odkopl míč jen do útočníka Alkmaaru a může být jenom rád, že odražený míč nezamířil do sítě! Brankář byl pohotový.

67
    Rychlá akce Vojvodiny teď končí. Domácí dnes nemají ani trošku štěstí. Zablokovaná přihrávka skončila v náruči Rochera.

66
    Nová síla na hřišti Trifunović se teď probojoval ve vápně k hlavičce. Ta mu moc ideálně nesedla a letěla mimo tři tyče.

64
    Po centru z rohového kopu se dostal k míči Paločević a vypálil na branku. Jeho střela letěla přesně do míst, kde stál Rocher, který míč chytil.

62
    Domácí se pokoušeli o zakončení. Nakonec z toho byl spíše propagační pokus. Pokračovat se bude odkopem od branky.

61
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Trujić, přichází Trifunović.

60
    Dámy a pánové, hodina hry za námi a zatím nic nenaznačuje to, že by měli domácí zápas v brzké době vyrovnat. Jejich výkon se opravdu velmi změnil.

58
    Domácí jsou u míče. Kombinují na vlastní polovině, to není moc ideální, když se podíváme na skóre.

56
    Hraje se ve středu hřiště. Vojvodinu ten druhý gól musel úplně položit. V druhém poločase hraje totiž úplně jiný tým – bez nápadu, nepřesnosti.

54
    Domácí dožadují po ruce ve vápně pokutový kop. Hlavní rozhodčí jasným gestem naznačil, že se bude hrát dál. Ovšem tohle mělo být určitě posouzeno jako penalta.

52
    Tak v druhém poločase je hra poněkud vyrovnaná. Alkmaar ví, že má nahráno a hráči tak hrají ve větší pohodě. Naopak o domácích se to říct určitě nedá.

51
    Domácí hráči měli výhodu rohového kopu. Ten ovšem totálně nezvládli. Hned centr, který měl mířit do vápna, mířil do zámezí.

50
    Kordić teď podběhl centr a míč ho přeletěl. Velké štěstí měli domácí, u míče byl totiž jako první Antić.

49
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Babić, přichází Jovančić.

47
    Garcia dostal míč a snažil se přejít přes dva hráče Vojvodiny. Jedno zdolal, druhý byl ale úspěšnější. O míč ho samozřejmě obral.

46

Máme za sebou první poločas dnešního utkání, a ten nám přesně ukázal, jak může být fotbal nespravedlivý. Celý poločas byli lepším týmem domácí, Alkmaar však vede o dvě branky. Dvě šance, dva góly. Uvidíme, zda se ještě podaří Vojvodině se skórem něco udělat, ale zatím to s ní vypadá velmi špatně.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2
    45+2. FRIDAY - 0:2

45+2
    Tak to je rána pro domácí tým! Druhá šance Alkmaaru a druhá branka. FRED FRIDAY po chybě v domácí obraně běžel sám na branku a bez většího problému si poradil s brankářem Kordićem.

45
    S největší pravděpodobností se nic zajímavého v prvním poločase již nestane.

43
    Hráči Alkmaaru kombinují ve středu hřiště.

42
    A přichází na scénu polehávání na trávníku. Není trochu brzy?

40
    Tak jestli hráli hráči Alkmaaru před brankou obranný fotbal, tak nevím, jak to teď popsat. Jsou u míče a kombinují na vlastní polovině.

38
    Druhá větší akce Alkmaaru v dnešním zápase a opět to nebylo špatné. Henriksen vystřelil zhruba ze dvaceti metrů. Kordić jeho střelu vyráží mimo tři tyče.

37
    Tak to byla celkem rána pro Srby. Ti jsou zatím v zápase jasně lepší, ale takový prostě fotbal je. Nyní jsou u míče a kombinují před bránou Alkmaaru.

35
    Wuytens teď vyfasoval za svůj tvrdý zákrok žlutou kartu. Byla to první karta v tomto zápase.
    32. WUYTENS - 0:1

32
    Ano, přesně takový je fotbal. Domácí teď trošku polevili a rázem se ujímá Alkmaar vedení. Do vápna přišel centr z levé strany a toho využil STIJN WUYTENS. Jeho hlavičku brankář nedokázal vyrazit.

30
    Tak máme za sebou úvodních třicet minut hry a domácí tým je zatím ve všech ohledech lepší. Uvidíme, zda tomu bude i nadále. Hráči Alkmaaru jsou zatím bez nápadu.

28
    Trujić už běžel do vápna, zastavil ho ale hvizd rozhodčího. Provinil se útočným faulem.

26
    Opravdu každá akce Alkmaaru skončí na nepřesnosti. Holanďané by s tím měli něco začít dělat.

23
    Po prvních aktivních patnácti minutách přichází trochu menší tempo. Hráči Alkmaaru nechtějí udělat chybu. Domácí se snaží aktivně napadat.

21
    Z akce domácích nic zajímavého nevzniklo. Hráči Alkmaaru jsou u míče, zatím ale nehrají podle svých představ. Jejich hra je plná zmatků a nepřesností.

19
    Pokračuje se ve hře. U míče jsou hráči Vojvodiny. Ti kombinují před vápnem Alkmaaru.

18
    Ten teď musí být ošetřován přímo na hřišti.

17
    K míči se postavil kapitán domácího týmu Meleg a centroval do vápna. Tam s velkým štěstím odhlavičkoval míč do bezpečí jeden z obránců Alkmaaru.

16
    Volný přímý kop pro domácí tým zhruba ze šestnácti metrů. Další velká šance.

15
    Tak Srbové jsou zatím jasně aktivnějším týmem a viděli jsme i dvě velké šance ke skórování. Alkmaar zatím směrem dopředu neprovedl ještě vůbec nic.
    13. Babić v šanci

13
    Další obrovská šance domácího týmu. Babić dostal skvělý pas za obranu a běžel sám na branku. Svou střelou jen těsně minul levou tyč.

10
    Poslední tři minutky se hrálo ve středu hřiště. Tempo hry brzdily drobné fauly. Nyní jsou u míče hráči Alkmaaru.
    7. Meleg mířil jen těsně nad branku

7
    Tak to byla neskutečná hrubka hostujícího brankáře! Po špatném odkopu se dostal k míči domácí kapitán Meleg a zkoušel trefit na půl odkrytou branku. Míč šel jen těsně nad!

6
    Na druhé straně rychlá akce a pas na Garciu. Opět byl u míče dříve srbský brankář Kordić.

5
    Nepovedená akce domácího týmu a hra bude pokračovat odkopem od branky Alkmaaru.

3
    Jahanbakhsh dostal přihrávku za obranu a běžel si pro míč. Brankář Kordić byl však u míče dříve a míče se ujal.

2
    Tak oba týmy hrají na úvod velmi opatrně. Dnešní utkání je pro oba celky velmi důležité a hráči obou týmů jsi to určitě uvědomují.

1
    Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali hosté, kteří nastoupili v modrých dresech. Domácí nastoupili v dresech červenobílých.

1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FK Vojvodina Novi Sad: Kordić – Miletić, Kovačević, Puškarić, Antić – Malbašić, Paločević, Maksimović, Babić – Meleg (C) – Trujić.
    Náhradníci: Perić – Mičić, Lakičevič, Planić, Zličić. Trifunović, Jovančić.

AZ Alkmaar: Rocher – Johansson, van Eijden, Vlaar (C), Haps – Luckassen, Henriksen, S. Wuytens – Jahanbakhsh, Friday, Garcia.
    Náhradníci: Coutinho – van Overeem, Weghorst, Dabney Souza, Mühren, Brežančić, Til

Rozhodčí: Tagliavento – Giallatini, Tegoni.

Dnešní utkání se očekává vyrovnané, ovšem za mírného favorita v tomto dvojzápase můžeme považovat AZ Alkmaar.

FK Vojvodina Novi Sad je tým ze Srbska. Tento tým si prošel všemi předkoly. V prvním dokázal porazit Bokelj Kotor, v druhém Connah´s a ve třetím Dinamo Minsk. V domácí soutěži se mu celkem daří, zatím si připsal čtyři výhry a jednu remízu.

Tak nejprve něco k týmu AZ Alkmaar. Ten byl nasazen do 3. předkola. Tam se utkal s týmem PAS Giannina. V prvním utkání doma vyhrál 1:0 a venku dokázal opět Gianninu porazit 2:1. První dvě kola v domácí soutěži se mu však moc nepovedly. V první zápase doma remizoval s Heerenveenem 2:2. V druhém zápase podlehl na půdě PSV.

Dobrý den, ještě jednou zde vítám všechny fanoušky fotbalu. Dnes nás čeká utkání mezi FK Vojvodina Novi Sad a AZ Alkmaar.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.