Karviná – Plzeň 0:1 (kon.) | Brno – Olomouc 2:7 (kon.) | Slovácko – Jihlava 1:1 (4:3 po pen.)
Hr. Králové – Ostrava 2:1 (kon.) | Teplice – Zlín 2:3 (kon.)
FK Teplice
2:3 (2:1)
FC Zlín
Sobota 20.08.2016, 14:30 • FK Duchcov • Celostátní liga staršího dorostu • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

FK Teplice: Němeček – Mikiska, Matkovič, Schettl, Hruštinec, Čisár, Svoboda, Kučera (C), Šimeček, Šilhan, Vobecký
    Náhradníci: Strnad – Vyleta, Vepřovský, Ondrášek, Kotrba, Frána, Kormunda

FC Fastav Zlín: Šiška – Pavlík, Sklenář, Gettler, Nečas, Tureček, Janků, Venený (C), Matyáš, Kolář Jakub, Slaměna
    Náhradníci: Lebánek – Kolář Jan, Zahradník, Štěpánek, Červenka, Novák

Rozhodčí: Váňa – Černý, Janeček.

1

17
    První žlutá karta zápasu míří na konto hráče Zlína. Slaměna dostává za svůj prohřešek žluté napomenutí.

19
    Neuběhly ani dvě minuty od prvního napomínání zlínského fotbalisty a je tady také první žlutá karta pro hráče Teplic! Provinil se Matkovič a ještě k tomu bude Fastav zahrávat pokutový kop!

19
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté měli k dispozici penaltu, míč si vzal VILÉM GETTLER! Fotbalista Fastavu nezaváhal!
    19. GETTLER - 0:1

25
    Teplice právě vstřelily branku!
    Zatím to vypadá, že v Teplicích uvidíme velkou gólovou přestřelku! Domácí srovnávají na 1:1! Autorem vyrovnávací branky je MAREK VOBECKÝ.
    25. VOBECKÝ - 1:1

28
    Tak za tohle asi hostující trenér svého svěřence nepochválí. Hráč Zlína se ve vlastním vápně provinil proti fotbalovým pravidlům, je z toho penalta pro Teplice! Matyáš teď zajistil obrovskou výhodu pro soupeře

28
    Rozhodčí dnes počtvrté vytahuje z kapsičky žlutou kartu, podruhé pro domácího fotbalistu. Vobecký dostává žluté napomenutí.

29
    A ta penalta dostává přívlastek proměněná! VOJTĚCH ŠILHAN se nemýlil. Teplice otáčí vývoj zápasu ještě v prvním poločase.
    29. ŠILHAN - 2:1

45+1

Je tady konec prvního poločasu, který sice nezačal dobře pro domácí, ale nakonec to jsou právě Tepličtí, kdo jde do kabin spokojenější, protože vede 2:1.

46

46
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Novák.

49
    Mikiska dostává žlutou kartu.

63
    Běží 63. minuta a vidíme čtvrtý gól v tomto zápase! Fastav srovnává na 2:2. MARTIN NEČAS přidává druhý gól hostů.
    63. NEČAS - 2:2

66
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Kormunda.

77
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Gettler, přichází Zahradník.

80
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vobecký, přichází Kotrba.

82
    Je tady čtvrtá karta v tomto zápase pro domácího fotbalistu.

83
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Tureček, přichází Kolář.

86
    Krátce před koncem normální hrací doby střílí fotbalista Fastavu možná rozhodující branku zápasu. Hosté otáčí skóre z 1:2 na 3:2. FILIP NOVÁK překlápí v vývoj střetnutí na stranu hostů.
    86. NOVÁK - 2:3

89
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Nečas, přichází Červenka.

90
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Slaměna, přichází Štěpánek.

90+1

Rozhodčí Váňa právě ukončil zápas dorostenecké ligy mezi Teplicemi a Zlínem. Tři body získává hostující celek, ačkoliv prohrával o poločase 1:2. Ve druhém poločase vstřelil dvě branky. Ta z 86. minuty byla klíčová a rozhodla o konečném výsledku, který zní FK Teplice – FC Fastav Zlín 2:3.

Ještě si počkejte na doplnění střelců tohoto mače.

Děkuji za pozornost, hezký zbytek dne! (16:30:41)

Vít Muzikář

Branky: 25. Vobecký, 29. Šilhan (pen.) – 19. Gettler (pen.), 63. Nečas, 86. Novák

Karty:   19. Matkovič (TEP), 28. Vobecký (TEP), 49. Mikiska (TEP), 82. - (TEP) – 17. Slaměna (ZLN), 28. Matyáš (ZLN)

FC Zlín: Šiška – Pavlík, Sklenář, Gettler, Nečas, Tureček, Janků, Venený (C), Matyáš, Kolář Jakub, Slaměna

Rozhodčí: Váňa – Černý, Janeček