Magnitogorsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
CSKA Moskva
Pondělí 22.08.2016, 16:00 • Arena Metallurg (Magnitogorsk) [Kapacita: 7 800] • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:30:23)

Československá stopa

Jan Kovář (MET) 0 + 0, čas na ledě – 19:56
    Tomáš Filippi (MET) 0 + 0, čas na ledě – 16:54

Dnešní utkání je za námi. Ve třetí třetině už jsme žádnou branku neviděli a utkání tak skončilo za stavu 3:2. Domácí si tak po dnešní vydřené výhře připisují do tabulky zaslouženě tři body. Hosté se dnes sice dostali do vedení už ve 3. minutě díky brance Kugryševa, poté ale své vedení nedokázali udržet ani do konce třetiny, neboť ještě do přestávky stihli otoči výsledek ve svůj prospěch Osala a Mozjakin. Na začátku druhé třetiny přidal třetí branku domácích Těreščenko a s hosty to nevypadalo příliš dobře, nakonec však ještě do konce druhé třetiny stačili snížit na 3:2, když se střelecky prosadil opět Kugryšev. To však bylo v dnešním utkání od obou týmů vše. Hosté sice ve třetí třetině ještě sahali po vyrovnání, nakonec se jim to však nepodařilo a z ledu Magnitogorsku odjíždějí s prázdnou.

Střely na branku: 28 – 29
    Vyhrané vhazování: 27 – 33

59:51
    Domácí se osvobozují z vlastního pásma a nejspíše už vedení 3:2 udrží.

59:45
    Hosté budou hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání odsedí Chris Lee.

59:40
    Tělegin vypálil na branku z pravého kruhu, jeho pokus však Košečkin dobře viděl a kotouč tak vyrazil mimo tři tyče.

59:13
    Oddechový čas pro hosty.

59:12
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Košečkinem.

58:53
    Hosté odvolávají svého brankáře a zkoušejí to v šesti!

58:36
    Na branku se jim však nepodařilo ani vystřelit, neboť si kotouč mezi sebou tak dlouho předávali, až o něj přišli.

58:14
    Hosté se usadili s kotoučem v útočném pásmu.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:12
    Hosté stuňují svůj tlak a snaží se vyrovnat. Dá se očekávat, že dříve nebo později odvolají svého brankáře a zkusí to v šesti.

56:47
    Pivcakin napřáhl ke střele od modré čáry, jeho tvrdou střelu však dokázal Košečkin ukrýt ve své lapačce.

55:37
    Oba týmy jsou kompletní. Ve hře čtyři na čtyři se prakticky nic zvláštního nestalo.

54:50
    Oba týmy hrají ve čtyřech.

54:12
    Opět se bude vylučovat na obou stranách. Dvě minuty za hrubost odsedí Stephane Da Costa a dvě minuty za nedovolené bránění Alexander Sjomin.

53:14
    Ofsajd hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 15. Osala (Timkin), 17. Mozjakin (Lee, Bereglazov), 24. Těreščenko (Bereglazov) – 3. Kugryšev (Kiselevič, Holloway), 32. Kugryšev (Alexejev)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Birjukov, Lee, Bereglazov, Dronov, Těreščenko, Žloba – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov – Timkin, Osala, Filippi – Sjomin, De. Kazionov, Dm. Kazionov – Kaletnik, Kosov, Železkov – Potěchin.
    CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Ožiganov, Denisov (C), Pivcakin, Kiselevič, Sergejev, Naumenkov, Alexejev, Andronov – Kugryšev, Scott, Tělegin – Da Costa, Stoljarov, Muršak – Žarkov, Kuzmenko, Petrov – Popov, Holloway.

Rozhodčí: Olenin, Gusev – Sysujev, Šichanov