Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 1:7 (kon.) | Novosibirsk – Barys 5:1 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Toljatti – HC Slovan 5:2 (kon.) | Čerepovec – Magnitogorsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (2:3 po s.n.)
N.Novgorod – Riga 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Petrohrad – Ufa 7:1 (kon.)
Soči – Jokerit 3:2 (kon.)
HK Soči
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Jokerit Helsinky
Čtvrtek 25.08.2016, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

56:56
    Domácí hráli v šesti a trest za příliš mnoho hráčů odpyká Petersson.

33:48
    Igor Gorochov to přehnal s tvrdostí, sekl protihráče a už putuje na trestnou lavici. Dostává dvě minuty za sekání.

29:43
    Domácí hokejisté jdou do tří. Jevgenij Skačkov inkasuje dvě minuty za faul kolenem. Hosté si zahrají v pěti proti třem.

29:15
    Domácí Michail Mamkin putuje na trestnou lavici za vražení na hrazení a nabízí hostům další početní výhodu.

21:17
    Roman Děrljuk inkasuje menší trest za sekání a už sedí na lavici hanby. Jokerit tak má šanci srovnat v přesilové hře.

18:47
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Mika Niemi – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

12:20
    Arturs Kulda dostává dvě minuty za držení protihráče a už sedí na trestné lavici. Domácí tak mají výhodu další přesilové hry.

04:19
    Vyloučení v týmu HK Soči (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Pavel Padakin.

03:07
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Marko Anttila – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

01:22
    Za podražení putuje na trestnou lavici Huhtala a je tu první početní výhoda pro domácí Soči.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 4. Petersson (Maxwell, O'Dell), 20. Petersson (Kosticyn, Fantenberg), 60. Petersson – 20. Genoway (Jaakola, Regin), 36. Jormakka (Genoway, Salminen)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Mamašev, Mamkin, Pedan, Fantenberg, Děrljuk, Gorochov – Kosticyn, Ignatuškin (C), Krikunov – Petersson, Maxwell, Skačkov – Padakin, O'Dell, Dělnov – Tomilin, Zacharčuk, Tolpeko.
    Jokerit Helsinky: Zapolski (Helenius) – Genoway, Jaakola, Lajunen, Rissanen, Jalvanti, Kulda – Regin (C), Salminen, Joensuu – O'Neill, Huhtala, Hishon – Niemi, Jormakka, Keränen – Anttila, Wirtanen, Talaja.

Rozhodčí: Kulakov, Olenin – Sadovnikov, Šeljanin