Slavia – Martigny-Verbier 2:0 (kon.) | Trenčín – Jihlava 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Vienna Capitals 6:1 (kon.)
Vsetín jun. – Nový Jičín B 8:6 (kon.) | Detva – Budapešť 4:1 (nedohr.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 1:3 (kon.) | Klatovy – Kobra 4:5 (0:1 po s.n.) | Poruba 2011 – Polsko 5:3 (kon.)
Vrchlabí – Viikingit 5:1 (kon.)
HK Nový Jičín
1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
HC ISMM Kopřivnice
Pátek 26.08.2016, 18:00Přípravné zápasy

54:49
    Kabeláč (NJI) dostal pukem do obličeje, zřejmě na ústa a zůstává ležet na zemi!

52:10
    Nový Jičín hraje v šesti!

52:06
    Vyloučení v týmu HC Kopřivnice (Mach – 2 min držení.).

47:31
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Dalajka – 2 min sekání.).

39:08
    Hrubý opět v dobré pozici, kdy nechybělo mnoho a mohli jsme být svědky dalšího gólu, naneštěstí pro něj, vše zachránil Iláš, když zasáhl holí!

36:22
    Vyloučení v týmu HC Kopřivnice (Pargáč – 2 min sekání.).

33:48
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Haloda – 2 min.).

33:48
    Vyloučení v týmu HC Kopřivnice (Bartošák – 2 min.).

33:16
    Vyloučení na straně Nového Jičína, Dominik Novotný, dvě minuty za krosček.

30:07
    Metelka Jakub ještě dostal menší trest na dvě minuty.

30:07
    Na stadióně to vře! Mohli jsme být svědky bitky mezi Ondřejem Chalupou (KOP) a nejspíše Martinem Kabeláčem (NJI).

27:50
    Kopřivnice právě vstřelila branku!

Tak pasivita domácího celku se šeredně vymstila! Sluštík se dobře vymanil z obranné hry domácího mužstva, kde před bránou našel pozičně dobře postaveného Hrubého, kterého nikdo nehlídal, trochu pokvedlal s kotoučem a zvyšuje na 3:1 z pohledu Kopřivnice.

25:12
    A je tady další vyloučení pro Kopřivnici, tentokrát Hrubý Daniel si odpočine za sekání, na dvě minuty a Nový Jičín si zahraje zkrácenou přesilovku 5 na 3.

23:47
    První přesilovka druhé třetiny, na dvě minuty vyloučen Fendrych.

21:14
    Rozhodčí se připletl do jednoho ze soubojů a leží na zemi, vypadá to, že ho puk zásáhl do obličeje.

17:53
    Ale pozor!! Už mohlo být srovnáno, podobná situace s tím že Zahradníček (NJI) dostal puk do mezikruží a Vrba vytahuje fantasitcký zákrok!

17:18

Tomášek Martin dostal puk do samostatného úniku, kdy vymíchal domácího gólmana Iláše a zvyšuje na 2:1 z pohledu Kopřivnice! Tak to byla opravdu povedená akce!!!

15:54
    Další trest pro domácí hráče, tentokrát je to Metelka Jakub která se provinil a vyfasoval dvě minuty.

13:44
    Síly na ledě se srovnají. Adam Uhlár, tvrdě atakoval hostující útočníka a vyfasoval dvě minuty za sekání.

13:28
    A další přesilovka pro Nový Jičín, provinilec Procházka, vyloučen na dvě minuty za sekání.

12:15
    Tak a mohlo to být už 2:1 ale není! Zahradníček (NJI), dobře viděl svého parťáka, který byl nikým nepokrytá, Vrba ale udělal slušný zákrok a zamezil tak dalšímu gólu, do své klece.

09:02
    A i Nový Jičín si zahraje přesilovku, za sekání je vyloučen Tomášek Martin.

07:06
    A je tady přesilovka pět na tři pro Kopřivnici! Za krosček je vyloučen Cabák Tomáš.

06:49
    Chvostek Filip fauloval a je potrestán na dvě minuty za sekání.

05:42

A je vyrovnáno! Slovák Petr (KOP) zkoušel překvapit Iláše, ten vyrazil pouze před sebe, kde byl Hrubý Daniel a ne moc nebezpečnou střelou, srovnává stav na 1:1 !

02:47
    Jiří Zdeněk teď ve veliké šanci! Nejprve si zpracoval obranu Kopřivnice a už to vypadalo že i Adama Vrbu, nebyl však přesný a skóre se nemění!

01:59
    Nový Jičín právě vstřelil branku!

A máme tady první gól, nepřehledná situace před brankou Kopřivnice, z které se snažil těžit Martin Kabeláč, Vrba (KOP) pohotově zasáhl, špatný důraz před bránou a zcela nepokrytá Hladiš Dominik otevírá skóre na 1:0 !

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 2. Hladiš (Kabeláč) – 6. Hrubý (Slovák), 18. Tomášek (Kovalczyk), 28. Hrubý (Sluštík)

HK Nový Jičín: Iláš (Slovák), Zahradníček, Vašut, Metelka, Chvostek F., Haloda, Cabák, Gebauer, Hlaváč, Kabeláč, Slovák, Hladiš, Dalajka, Zdeněk, Kocián, Málek, Novotný, Uhlár
    HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Fendrych), Teper, Čintala, Marek, Hoďa, Procházka, Kovalczyk, Chalupa, Merenda, Červenka, Sluštík, Pěnčík, Mach, Tomášek, Hrubý, Pargáč, Stránský, Slovák, Vyčesaný, Bartošák, Poruba