Přerov – Olomouc 1:0 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 5:4 (kon.) | Mountfield HK – Tábor 6:2 (kon.)
Chomutov – Letňany 1:5 (kon.) | K. Vary – Ústí n/L 5:6 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Pardubice – Žďár n/S 2:1 (kon.) | HC Plzeň – Kobra 11:0 (kon.) | Havířov – Vsetín 1:3 (kon.)
Sparta – PZ Kladno 6:3 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 5:9 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:7 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 01.09.2016, 16:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 1. kolo

57:47
    Hosté si komplikují situaci. Dominik Chwastek (MBL) dostává dvě minuty za podražení.

50:05
    Tomáš Dlask (MBL) obdržel trest za podražení.

43:55
    Hráč Adam Liška (LIB) dostává dvě minuty za krosček.

30:54
    Máme tu další vyloučení. Lukáš Moucha (MBL) je vyloučen za napadení.

27:54
    Za tento zákrok obdržel od rozhodčích Adam Liška (LIB) trest 2+10 za vražení zezadu.

27:25
    Ale hned poté co Drábek opustil trestnou lavici, je vyloučen další hráč domácích. Za krosček dostal dvě minuty Miloslav Adamec (LIB).

25:22
    Následně je Michael Drábek (LIB) vyloučen za držení protihráče.

19:33
    Jakub Dobrkovský (MBL) je vyloučen na 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku.

16:43
    Kapitán domácích Miloslav Adamec (LIB) byl vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

12:04
    Libereckým přesilovka moc dlouho nevydržela. Hned po buly hákoval soupeře Marcel Virág (LIB) Uvidíme hru čtyři na čtyři.

12:00
    Jan Závora (MBL) si odsedí dvě minuty za hákování.

02:26
    Máme tu také první vyloučení. Za podražení si jde sednout Jakub Dobrkovský (MBL).

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 2. Křepelka (Virág, Nikolič), 8. Cikhart (Rychlovský), 37. Adamec (Rychlovský), 37. Drábek (Cikhart, Rychlovský) – 19. Dlask (Sýkora, Dobša), 39. Dobša

Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Čajan) – Kovář, Adamec (C), Hampl, Žůrek, Havlíček, Starý, Kollert – Pray, Rychlovský, Jakubec, Dupal, Nikolič, Liška, Drábek, Cikhart, Jiruš, Křepelka, Vomáčka, Strnad, Virág
    BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora (C), Suk, Dobrkovský, Filip, Hes – Zajíček, Šíma, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Kos

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Podrazil