Přerov – Olomouc 1:0 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 5:4 (kon.) | Mountfield HK – Tábor 6:2 (kon.)
Chomutov – Letňany 1:5 (kon.) | K. Vary – Ústí n/L 5:6 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Pardubice – Žďár n/S 2:1 (kon.) | HC Plzeň – Kobra 11:0 (kon.) | Havířov – Vsetín 1:3 (kon.)
Sparta – PZ Kladno 6:3 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 5:9 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:7 (kon.)

57:47
    Hosté si komplikují situaci. Dominik Chwastek (MBL) dostává dvě minuty za podražení.

56:58
    Dobša se dostal do samostatného úniku. Přesně ve chvíli kdy chtěl vystřelit mu Adamec rybičkou vypíchl kotouč.

51:23
    Tygři si vyžádali oddechový čas.

50:54
    Jakub Zajíček se ocitl sám před svým jmenovcem v bráně Liberce. Netrefil bránu.

50:05
    Tomáš Dlask (MBL) obdržel trest za podražení.

43:55
    Hráč Adam Liška (LIB) dostává dvě minuty za krosček.

43:55
    Virág se prodral mezi čtyřmi hráči Bruslařského klubu, ale na Rylichovi si vylámal zuby.

38:12
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Máme tu další gól. DAVID DOBŠA, se vybojoval ve středním pásmu puk a ujel libereckým bekům. I když byl dojíždějícími hráči atakován, dokázal zakončit kličkou mezi nohy brankáře Zajíčka a snižuje na 4:2.

36:30
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je to o třii branky! Z předbrankového prostoru se prosadil MICHAEL DRÁBEK. Asistence: Cikhart, Rychlovský.

36:01
    Podruhé se dnes Liberečtí prosazují přímo z vhazování. A znovu u toho byl Jakub Rychlovský, jenž vyhrál buly přímo na MILOSLAVA ADAMCE, který se ranou od modré nemýlil. Asistence: Rychlovský.

32:42
    Teď měl Rylich štěstí. Před jeho bránu si totiž najel Křepelka, který po nahrávce Jiruše jen těsně přestřelil.

30:54
    Máme tu další vyloučení. Lukáš Moucha (MBL) je vyloučen za napadení.

27:54
    Za tento zákrok obdržel od rozhodčích Adam Liška (LIB) trest 2+10 za vražení zezadu.

27:54
    Jeden z hráčů Bruslařského klubu zůstal po tvrdém ataku libereckého útočníka ležet na ledě. S pomocí lékařů se nakonec zvedl a odjel na střídačku.

27:25
    Ale hned poté co Drábek opustil trestnou lavici, je vyloučen další hráč domácích. Za krosček dostal dvě minuty Miloslav Adamec (LIB).

25:22
    Následně je Michael Drábek (LIB) vyloučen za držení protihráče.

19:33
    Jakub Dobrkovský (MBL) je vyloučen na 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku.

18:12
    Nakonec ale přesilovku využívají! David Sýkora to zkusil od modré a jeho pokus těsně před Zajíčkem tečoval TOMÁŠ DLASK, který necelé dvě minuty snižuje na 2:1. Asistence: Sýkora, Dobša.

16:43
    Kapitán domácích Miloslav Adamec (LIB) byl vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

13:57
    Rychlovský nabral rychlost ve středním pásmu, objel hostující obránce a následně překonal i Rylicha. K jeho smůle však nakonec trefil pouze levou tyč!

12:04
    Libereckým přesilovka moc dlouho nevydržela. Hned po buly hákoval soupeře Marcel Virág (LIB) Uvidíme hru čtyři na čtyři.

12:00
    Jan Závora (MBL) si odsedí dvě minuty za hákování.

07:06
    Teď už to ale domácím vyšlo! Hned z vhazování po Dupalově akci, přihrál Jakub Rychlovský svému kolegovi JANU CIKHARTOVI, jenž mezi nohy prostřelil hostujícího gólmana. Asistence: Rychovský

02:26
    Máme tu také první vyloučení. Za podražení si jde sednout Jakub Dobrkovský (MBL).

01:44
    Severočeši jdou do vedení. Jakub Nikolič zatáhl po pravém mantinelu kotouč do rohu, přihrál Marcelu Virágovi, jenž vypálil na bránu. Jeho střelu ještě Rylich pokryl, ale na dorážku JANA KŘEPELKY už nedosáhl. Asistence: Virág, Nikolič.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 2. Křepelka (Virág, Nikolič), 8. Cikhart (Rychlovský), 37. Adamec (Rychlovský), 37. Drábek (Cikhart, Rychlovský) – 19. Dlask (Sýkora, Dobša), 39. Dobša

Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Čajan) – Kovář, Adamec (C), Hampl, Žůrek, Havlíček, Starý, Kollert – Pray, Rychlovský, Jakubec, Dupal, Nikolič, Liška, Drábek, Cikhart, Jiruš, Křepelka, Vomáčka, Strnad, Virág
    BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora (C), Suk, Dobrkovský, Filip, Hes – Zajíček, Šíma, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Kos

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Podrazil