San Marino – Ázerbájdžán 0:1 (kon.) | Dánsko – Arménie 1:0 (kon.) | Kazachstán – Polsko 2:2 (kon.)
Litva – Slovinsko 2:2 (kon.) | Slovensko – Anglie 0:1 (kon.) | Česko – Sev. Irsko 0:0 (kon.)
Norsko – Německo 0:3 (kon.) | Rumunsko – Černá Hora 1:1 (kon.) | Malta – Skotsko 1:5 (kon.)
Norsko
0:3 (0:2)
Německo
Neděle 04.09.2016, 20:45 • Ullevaal Stadion, Oslo (kapacita: 27 182 diváků) • Kvalifikace MS (Evropa)

Ode mě je to pro dnešek vše, ale již zítra se na vás budu těšit u on-line přenosu z kvalifikačního utkání hráčů do 21 let. Podíváme se na střetnutí mezi Kyprem a Slovenskem. Dobrou noc! (22:43:33)

Dnešní utkání je u konce a pohodové vítězství slaví favorizovaní Němci. Ti již první poločas ovládli v poměru 2:0 a třetí branka ze 60. minuty v podání Thomas Müllera tak byla jen menší třešničkou na dortu. Norsko se naopak v druhé půli nedostalo vůbec nikam a nakonec ještě Brandt mohl dvakrát skórovat. Nestalo se a tak si Německo odváží vítězství "jen" 3:0!

90+3

90+3
    Nakonec se sice Norové odhodlali ještě k jednomu výpadu, avšak střílená přihrávka z pravé strany skončila na nohách odkopávajícího Höwedese.

90+2
    Stále stejná písnička. Norsko je hodně zatažené na vlastní půli a jen vyčkává na závěrečný hvizd.

90+1
    Prakticky celá první minuta nastavení se odehrála na polovině Norska. Stoprocentně celou ji pak ovládli kombinující Němci.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty!

89
    Podruhé v krátkém časovém úseku se Norsko dostalo k rohovému kopu. Tentokrát se po míč zjevil u Vetona Berishy, který dokázal vypálit na zadní tyč, nicméně rána byla zablokována.

88
    Norové se znovu poměrně rychle dostávají na útočnou polovinu a opravdu se pokoušejí vstřelit aspoň jednu branku.

87
    Dobře kopnutý roh sice propadl až k Diomandemu, avšak ten s tím vůbec nepočítal a míč se mu odrazil zcela mimo dosah.

87
    Po hodně dlouhé době se v útoku zjevili i Norové. Hned je z toho rohový kop a šance na čestný úspěch.

85
    Záhy přichází druhé zmíněné střídání. Místo Samiho Khediry se nám představí Julian Weigl.

84
    Německo střídá hned dva hráče najednou. Prvním staženým je Julian Draxler, jehož nahrazuje Max Meyer.

83
    Julian Brandt znovu mohl skórovat. Tentokrát si v pokutovém území přehodil míč na levačku, avšak tři norské soupeře včetně brankáře propálit nedokázal!

82
    Hodně zbytečně teď Adama Diomande zajel do Kimmicha, který v poklidu hrál u pomezní čáry. Jednoznačný faul, který však není ohodnocen žlutou kartou.

80
    Thomas Müller se chtěl uvolnit, avšak byl zasažen jedním z domácích do holeně, což ho zastavilo v postupu.

79
    Norové se po delší době dostali k trochu postupnějšímu útoku, nicméně veškerou jejich snahu ukončila nepřesná přihrávka do středu hřiště.
    77. Povedená Brandtova střela

77
    Julian Brandt přišel na trávník teprve před chvílí, ale hned mohl navýšit vedení Německa. Krásnou střelu zpoza vápna však zlikvidoval Jarstein!