Lyon – Bordeaux 1:3 (kon.) | Lorient – Nancy 0:2 (kon.) | Lille – Monaco 1:4 (kon.)
Bastia – Toulouse 2:1 (kon.) | Angers – Dijon 3:1 (kon.) | Guingamp – Montpellier 1:1 (kon.)
SC Bastia
2:1 (1:0)
Toulouse FC
Sobota 10.09.2016, 20:00 • Stade Armand Césari (Furiani) [Kapacita: 16 480] • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:54:08)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem zaslouženě tak zvítězili 2:1. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat do 20. minuty, kdy se dokázal prosadit Diallo. Hosté však dokázali ve druhé půli vyrovnat, a to konkrétně v 67. minutě Braithwaite. Domácím však vrátil vedení v 82. minutě krásnou střelou z přímého kopu levý obránce Bengtsson. Domácí si tak po dnešní výhře připisují do tabulky zasloužené 3 body.

Držení míče: 46% – 54%
    Střely celkem: 5 – 7
    Střely na branku: 4 – 3

90+5

90+4
    Tento přímý kop nebyl zahrán špatně, ale hosté z něj nic vytěžit nedokázali.

90+4
    Hosté ještě budou zahrávat slibný přímý kop zhruba ze čtyřadvaceti metrů.

90+3
    Následný přímý kop nenadělal hostům větší potíže.

90+2
    Ještě před tím však budou domácí střídat. Ze hřiště odchází Lenny Nangis a místo něj nastupuje Gael Danic.

90+2
    Moubandje se dopustil faulu zhruba čtyřicet metrů od vlastní branky a domácí tak budou zahrávat přímý kop.

90+1
    Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil pouze v rukavicích brankáře Lecy.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Tento rohový kop byl příliš přetažený a míč tak skončil na opačné straně hřiště u jednoho z hostujících hráčů.

89
    Další rohový kop budou zahrávat domácí.

88
    Ale ani rohový kop se domácím příliš nepovedl a jeden z obránců tak neměl problém míč poslat mimo vápno.

88
    Tento přímý kop však nenadělal hostům větší potíže, ale domácí budou mít ještě možnost ohrozit branku soupeře z rohového kopu.

87
    Mathieu Cafaro se dopustil tvrdého faulu poblíž hranice vlastního vápna a domácí tak budou zahrávat další zajímavý přímý kop. Mathieu Cafaro navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.

86
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Steeve Yago a místo něj nastupuje Yann Bodiger.

85
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů, avšak z ostrého úhlu.