Alkmaar – Willem II 2:0 (kon.) | Zwolle – Utrecht 1:1 (kon.) | Nijmegen – Eindhoven 0:4 (kon.)
Heerenveen – Twente 3:1 (kon.) | Excelsior – Heracles 3:1 (kon.)
SC Heerenveen
3:1 (1:0)
FC Twente
Sobota 10.09.2016, 20:45 • Abe Lenstra Stadion, Heerenveen • Nizozemská Eredivisie • 5. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:39:23)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím domácích, kteří se sice v úvodu druhé půle nechali zatlačit před svou branku, jinak ale byli v celém zápase lepším týmem. Hosté ještě do posledních chvil živili alespoň naději na bod, tu jim ale definitivně sebral ve druhé minutě nastavení dnes dvougólový Ghoochanneijhad.

90+3
    90+3. Reza GHOOCHANNEIJHAD - 3:1

90+3
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    REZA GHOOCHANNEIJHAD dává svůj dnešní druhý gól a třetí svého týmu, po parádní přihrávce Sama Larssona se prosazuje na malém vápně a zřejmě dělá tečku tomuto zápasu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Dejan Trajkovski (FC Twente).

90+1
    Sudí se rozhodl nastavit dvě minuty, hostům tak již alespoň na vyrovnání moc času nezbývá.

90
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hidde ter Avest (FC Twente).

90
    A je tu poslední minuta řádné hrací doby, míč mají opět hosté, kteří se snaží něco vymyslet.

89
    Yeboah nepřešel po pravé straně dál, než několik metrů za půlící čáru.

88
    A pozor, je tu celkem slušná střele zpoza vápna, míč prolétl jen zhruba půl metru nad brankou soupeře, vyslal jí Mokotjo!

86
    Na konci celé akce je střela Trajskovkého, kterou Mulder s přehledem chytá a bude moci rozehrát od své branky.

85
    Hosté to zkouší po levé straně, aktivní Celina postupuje dál k vápnu.

83
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Arber Zeneli, přichází Luciano Slagveer.

82
    Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.

81
    Yeboah se položil uvnitř vápna soupeře na trávník a chtěl si vymodlit penaltu, sudí Kamphuis ale nechává hrát dál.

79
    A host znovu u vápna, předvede Twente tentýž tlak, co v úvodu druhé půle?
    78. Bersant CELINA - 2:1

78
    Twente právě vstřelilo branku!
    Hosté využili trochu nezformované obrany Heerenveenu, na levé straně, již ve vápně domácích, měl až příliš prostoru BERSANT CELINA, který si v klidu připravil střelu a vypálil, Mulder se po míči marně natahoval.