Eupen – Oostende 2:1 (kon.) | Kortrijk – Westerlo 4:1 (kon.) | Mechelen – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Mouscron – Waregem 1:5 (kon.)
KAS Eupen
2:1 (0:0)
KV Oostende
Sobota 10.09.2016, 18:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická liga • 6. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne vše. Hezký zbytek večera a dobrou noc! (19:56:00)

Je konec! Hráči KAS Eupen si díky trefám Sylly a Ocanseyho překvapivě dokráčeli k zaslouženým třem bodům. Druhý poločas byl o poznání lepší, než ten první, oba celky otevřely více svou hru, tím šťastnějším se však stal domácí Eupen.

90+5

90+3
    Tu ale překazil útočný faul Berriera.

90+2
    Hráči hostujícího celku se nadychují zřejmě k poslední šanci na vyrovnání.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Proto dlouhým výkopem posílá své spoluhráče zřejmě k poslední šanci zápasu.

89
    Domácí se již snaží v poklidu dohrát zbytek zápasu v blízkosti soupeřovy brány.

88
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Onyekuru, přichází Cases.

86
    Oostende nyní s vypětím všech sil zažehnává jeden riskantní závar za druhým!

85
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Gohi Bi, přichází Antunes.

84
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Amani, přichází Dufour.

83
    Eupenu se daří držet míč daleko od vlastní brány, to domácímu celku naprosto stačí.

82
    Žlutou kartu dostává Marušić (KV Oostende).

81
    Diagné drobným zaškobrtnutím podrazil El Ghanassyho, volný kop pro Oostende.

80
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Vandendriessche, přichází Dimata.

78
    Oostende ve druhé půli působí rozhodně aktivněji, než v té první. Na vyrovnání však hosté mají už jen nějakých 12 minut čistého času.