Vltavín – Chrudim 5:1 (kon.) | Vyšehrad – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Olympia Radotín – Hořovicko 2:0 (kon.)
Benešov – Tachov 3:1 (kon.) | Dobrovice – Zápy 2:2 (5:4 po pen.)
FC Slavoj Vyšehrad
3:0 (2:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 10.09.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 5. kolo

Utkání mezi Vyšehradem a Královým Dvorem je u konce, Vyšehrad doma zvládl těžký souboj a po kvalitním prvním poločasu a zejména třem vstřeleným brankám Miloslava Strnada bere tři body po výsledku 3:0! (12:03:59)

90+1

90
    Běží nám poslední minuta řádné hrací doby, domácí mohou začít slavit tříbodové vítězství.

88
    Centr do vápna přinesl práci pro Wintera, který byl navíc faulován. Brankář kulhá u vlastní branky, ale vypadá to, že bude moci utkání dochytat.

87
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Bohánek.

86
    Jedna z posledních šancí Králova Dvora přijde nyní z rohového kopu.

85
    Vyšehrad si závěr zápasu hlídá daleko od vlastní svatyně, dnes již nás žádné drama nečeká.

83
    Naopak na druhé straně skončil míč počtvrté v síti Králova Dvora, branka ale nemůže být uznána! Dorážející Doležal se totiž nacházel v ofsajdovém postavení.

81
    Brankář Winter musel na zem po střele ze střední vzdálenosti, změnu stavu ale ani náhodou nepovolil.

80
    Slavoj spoléhá zejména na rychlé protiútoky, které se zatím s úspěchem příliš neshledávají. V tuto chvíli to ale domácím fanouškům vůbec vadit nemusí.

78
    Králův Dvůr je přece jen v posledních minutách s míčem častěji na útočné polovině, řekl bych, že v tomto případě je již příliš pozdě.

76
    Střídající Milan Petr se natlačil do hlavičky z hranice malého vápna, prudký centr ale usměrnit do sítě nedokázal. Winter pouze kontroloval cestu balonu do zámezí.

74
    Hodně prostoru dostal na vzdálenější tyči střídající Heřman, z voleje ale míč mezi tři tyče vměstnat nedokázal.

72
    Hra již znovu pokračuje, domácí znovu u balonu a kombinačně se snaží usadit před brankou soupeře.

70
    Pauza na občerstvení, hráči si mohou oddychnout.

68
    Domácí již pětkrát vystřídali, ani velké množství změn jim ale vítr z plachet nebere. Králův Dvůr může na bodový zisk dnes s největší pravděpodobností zapomenout.