Juventus – Sassuolo 3:1 (kon.) | Palermo – Neapol 0:3 (kon.)
0:3 (0:0)
SSC Neapol
Sobota 10.09.2016, 20:45Italská Serie A • 3. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Já vám tímto děkuji za pozornost a u dalšího sportovního přenosu na shledanou! (22:42:56)

Po vlažném prvním poločase jsme se konečně dočkali staré, dobré Neapole. Ta vlétla do druhé poloviny s velkou bravurou a během pár minut se dostala do dvougólového vedení. Ještě jednu branku pak přidal José María Callejón a bylo už úplně vymalováno. Palermo už v posledních minutách zápasu absolutně nevzdorovalo a pouze zápas, takříkajíc, dohrálo. Na všechny brankové momenty se můžete zpětně podívat v našich animacích.

90+2

90+1
    Fotbalisté Neapole kombinují s míčem na vlastní polovině. Do rozehrávky se zapojuje také Pepe Reina.

90
    Rozhodčí se rozhodl nastavit celkem dvě minuty navíc. Vzhledem k hráčům Palerma to je hodně dobrý tah sudího.

89
    Aktuální statistika držení míče:
    U.S. Citta di Palermo – 44 %
    SSC Neapol – 56 %

88
    Po rozehrávce volného přímého kopu se balón dostal do šestnáctky Neapole, tam si s ním ale poradila obrana hostí.

87
    Lorenzo Insigne zahrál na vlastní polovině rukou, čehož si dobře všiml hlavní sudí. Palermo bude zahrávat standardní situaci z pravé strany.

86
    Josip Posavec vyběhl ven z brány a hodně zkušeně vyboxoval centrovaný míč Christiana Maggia. Domácí gólman se v dnešním zápase určitě nenudí.

85
    Rozehrávka rohu se hostům moc nepovedla. Centr skončil pouze na hlavě jednoho z obránců Palerma.

84
    Alessandro Gazzi srazil centrovaný míč Marka Hamšíka na rohový kop. Hosté mají zápas plně ve svých rukách.

83
    Christian Maggio leží na trávníku u postranní čáry. Některé fotbalisty už chytají v závěru zápasu silné křeče.

82
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Accursio Bentivegna.

81
    Palermo klade odpor už v podstatě jenom na vlastní polovině. Hostující fotbalisté si závěr zápasu užívají.

80
    Neapol už je ale zpátky u míče a už opětovně kombinuje s balónem na polovině soupeře. Druhá polovina zápasu má jednoznačný průběh.

79
    Manolo Gabbiadini si špatně načasoval svůj náběh za obranu a vystavil se tak ofsajdového postavení. Palermo bude rozehrávat z vlastní poloviny.

77
    Alessandro Gazzi zůstává ležet na trávníku ve vlastní šestnáctce. Nic vážného to pravděpodobně nebude, ale zdravotníci přeci jen raději dorazili.

76
    Utkání se už dohrává pouze z povinnosti. Všem aktérům na trávníku už je více než jasné, jak dnešní utkání dopadne.

Štěpán Hladký

Branky: 48. Hamšík (Ghoulam), 50. Callejón (L. Insigne), 64. Callejón (Piotr Zieliński)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 1:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:6.
    U.S. Citta di Palermo: Posavec – Rispoli, Goldaniga, S. Rajković, Aleesami – Jajalo (56. Bruno Henrique), Hiljemark, Gazzi – Embalo (47. Nestorovski), Diamanti, Sallai (82. Bentivegna).
    Náhradníci: Fulignati – Bruno Henrique, Anđelković, Trajkovski, G. González, Cionek, Čočev, Balogh, Bouy, Pezzella, Nestorovski, Bentivegna.

SSC Neapol: Reina – Ghoulam, Albiol, Koulibaly, Ch. Maggio – Piotr Zieliński (72. Allan), Jorginho, Hamšík – Callejón (67. D. Mertens), Milik (66. Gabbiadini), L. Insigne.
    Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Hysaj, Strinić, Giaccherini, Allan, D. Mertens, Gabbiadini, Diawara, Tonelli, Maksimović, Rog.