Trenčín – Trnava 3:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Myjava 1:2 (kon.) | Prešov – Podbrezová 0:2 (kon.)
Michalovce – Žilina 0:2 (kon.) | Senica – Ružomberok 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Dunajská Streda 1:1 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:1 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Sobota 10.09.2016, 19:00Niké liga • 8. kolo

Skončilo sa dnešné stretnutie, v ktorom strelili FC ViOn Zlaté Moravce aj FC DAC Dunajská Streda po jednom góle. Po výsledku 1:1 sa tak body budú deliť.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim. Ja vám ešte prajem pekný zvyšok večera a dobrú noc. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (20:52:32)

90+2

90+2
    Zápas sa už len dohráva.

90+1
    Tak napokon ešte jedna strela Karlíka, ktorý sa dostal k odrazenej lopte na hranici vápna. Bomba ľavačkou bola našťastie pre hostí nepresná.

90+1
    Ako sme predpokladali, riadna hracia doba sa naplnila a k zápasu sa pridali ďalšie dve minúty. Tá prvá z nich ale nepriniesla žiaden zaujímavý moment.

90
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Čakáme už len na údaj o nadstavenom čase.

89
    Minútu pred koncom sledujeme vyrovnanú hru, lopta sa zdržiava v okolí stredovej čiary.

88
    Zrejme tam prišlo k nejakému kontaktu vo vzduchu, všetko sa to ale zaobíde bez ošetrovania a zbytočného predĺženia riadnej hracej doby.

87
    Center do vápna dokázal Pavel Kováč vyboxovať do bezpečnej zóny. Na trávniku ale ostáva ležať dvojica Bariš – Huk.

87
    Roh v prospech Dunajskej Stredy.

86
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Pappe Macou Sarr, prichádza Valērijs Šabala.

86
    Pomerne často končí lopta za postrannou čiarou, pripravuje sa posledné striedanie zápasu.

86
    Vráťme sa ale k dianiu na trávniku. Tam sa totiž o center do vápna pokúšal Boszorád, ktorý do zápasu nastúpil v 60. minúte, avšak túto loptu stiahol do svojej moci poľahky Darko Tofiloski.

85
    Do konca druhého polčasu ostáva ešte 5 minút. Okrem častých striedaní sme dlhšie prerušenie hry nesledovali, napriek tomu ale predpokladáme, že sa bude nadstavovať minimálne ďalších 120 sekúnd.

84
    Práve hostia nutne potrebujú každý bod, ich nelichotivé posledné miesto v tabuľke totiž pre tím z juhu Slovenska neveští nič dobré.