L. Mikuláš – Poprad 0:0 (kon.) | R. Sobota – Haniska 1:1 (kon.) | Lipany – Spiš. N. Ves 0:1 (kon.)
Skalica – Nové Mesto n/V 1:1 (kon.) | Svätý Jur – B. Bystrica 0:2 (kon.)
ŠK Odeva Lipany
0:1 (0:0)
FK Spišská Nová Ves
sk Sobota 10.09.2016, 16:00 • ŠK ODEVA LIPANY • MONACObet liga

Hostia o svojom víťazstve v tomto zápase rozhodli až v 90. minúte zásluhou Boroša a tak sa zápas končí víťazstvom Spišskej Novej Vsi 1:0! (18:04:24)

90

90
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Palutka, prichádza Baranyi.

90
    Spišská Nová Ves dáva gól!
    Tak to je neuveriteľné! Prvý gól tohto zápasu padá až v 90 minúte! Podarilo sa ho streliť hosťom zásluhou RICHARDA BOROŠA a tak Spišská Nová Ves sa stane víťazom tohto zápasu!

86
    Žltú kartu dostáva Popovec (ŠK Odeva Lipany).

77
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Vysočan, prichádza Rokošný.

75
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Kováč, prichádza Vandraško.

75
    Dnešné stretnutie sleduje 300 divákov.

70
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Janič, prichádza Štroncer.

65
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Miliutin, prichádza Angelovič.

64
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Vilkovský, prichádza Vantroba.

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase sme napokon gól nevideli, v druhom polčase tak je všetko ešte otvorené.

45
    Prvý polčas sa skončil.

30
    Je za nami pol hodina hry, gól sme zatiaľ nevideli.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Vážení čitatelia, výsledok tohto zápasu vám z technických príčin prinesieme až po skončení duelu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.

Úvodné zostavy:

ŠK Odeva Lipany: Bartoš – Popovec, Janič, Miliutin, Eliaš, Dlugoš, Vysočan, Pončák(K), Blaško, Hovančík, Gomoľa
    Náhradníci: Kostár – Štroncer, Papp, Angelovič, Bondra, Rokošný

FK Spišská Nová Ves: Stančák – Slejzák, Šoltés, Sedláček(K), Zekucia, Čekovský, Palutka, Kováč, Sirko, Boroš, Vilkovský
    Náhradníci: Gaborčík – Baranyi, Vandraško, Vantroba

Rozhodca: Igor Kozák – Erik Weiss, Peter Jenčura – Patrik Kmec.

Týmto víkendom pokračuje aj druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensku – 2. liga, na pláne je jej 6. kolo! V sobotu o 16:00 v rámci skupiny Východ privíta mužstvo ŠK Odeva Lipany na svojom štadióne mužstvo FK Spišská Nová Ves.

Po piatych odohratých zápasoch je na tom lepšie v tabuľke domáce mužstvo, ktoré má na svojom konte 4 body a predbežne mu patrí 8. miesto. Hostia však nijak výrazne za domácimi nezaostávajú, pretože na svojom konte majú 3 body a patrí im predbežné 9. miesto. Pre oba tímy je tak toto dôležitý zápas, v prípade bodového zisku sa môžu posunúť v tabuľke vyššie.