Bologna – Cagliari 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Turín 2:1 (kon.) | Chievo – Lazio 1:1 (kon.)
AC Milán – Udinese 0:1 (kon.) | AS Řím – Sampdoria 3:2 (kon.) | Pescara – Inter 1:2 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:1 (0:0)
Turín FC
Neděle 11.09.2016, 15:00Italská Serie A • 3. kolo

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (17:12:56)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 12:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 20:14.
    Takto domácí fotbalisté slavili se svými fanoušky zisk tří bodů.

Je dobojováno! Zatímco první půle toho příliš zajímavého nenabídla, v té druhé se děly věci! Ani ne deset minut po změně stran poslal Turín do vedení Iago Falqué, domácí se ale nesložili a sotva o dvě minuty později po chybném výběhu čerstvé posily hostů Joea Harta vyrovnal Andrea Masiello! Deset minut před koncem pak teprve devatenáctiletý Franck Kessié dostal míč do Hartovy svatyně znovu, a tak anglickému reprezentantovi premiéra v novém působišti pořádně zhořkla.

90+5

90+4
    Ghanský legionář Afriyie Acquah si ve středu hřiště nedovoleně vyšlápl na Kessiého, domácí s následnou rozehrávkou pochopitelně vůbec nespěchají.

90+4
    To jim ale stačit rozhodně nebude, domácí hrají ve velké pohodě a bez problémů kontrolují svůj těsný náskok.

90+3
    Po zaváhání Turínských v rozehrávce se k balonu lacino dostal střídající Cristian Raimondi, jenž se ale ke střele nedostal a hosté poté odkopli míč až k půlící čáře.

90+2
    Dálnice volného prostoru se otevřela na levém křídle před
    Marcem D'Alessandrem, ten ale neměl dostatečnou rychlost a nakonec o balon přišel.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby ještě uvidíme pět minut navíc!

90
    Leandro Castán teď měl co dělat, aby v blízkosti vlastní svatyně odkopl neposedně skákající míč do zámezí! Nakonec z toho bude rohový kop pro Atalantu.

89
    Cristian Raimondi si na centr netroufl a vrátil balon Masiellovi, domácí se nikam neženou a hlavně si hlídají zadní vrátka.

88
    Iago Falqué ovšem centr směřující do pokutového území umně zblokoval, Hart tak mohl zůstat zcela v klidu.

87
    Právě Leandro Castán si nyní počínal nedovolenými prostředky v souboji s Cristianem Raimondim, domácí budou zahrávat přímý kop z pravé strany.

85
    Alberto Paloschi se po přerušení hry dostal do strkanice s Cesarem Bovem a Leandrem Castánem, emocemi to v posledních minutách začíná vřít.

84
    Atalantští fotbalisté deset minut před koncem drží těsný náskok, v závěru se ale budou muset obejít bez pokynů svého trenéra...

83
    Domácí lodivod Gasperini se pustil do diskuze s hlavním rozhodčím a nakonec byl odeslán na tribunu!