Bologna – Cagliari 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Turín 2:1 (kon.) | Chievo – Lazio 1:1 (kon.)
AC Milán – Udinese 0:1 (kon.) | AS Řím – Sampdoria 3:2 (kon.) | Pescara – Inter 1:2 (kon.)
AC Milán
0:1 (0:0)
Udinese Calcio
Neděle 11.09.2016, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 3. kolo

Dnešní zápas je tak za námi a hodně překvapivě ho vyhráli hosté – ti v závěru dali gól zásluhou Pericy a na San Siru to dnes stačilo a tři body. Domácí hodě drželi míč, ale šancí moc neměli a tak si dnes vyhrát za druhou půli rozhodně nezasloužili. Ode mne je to dnes vše, já se loučím a přeji pěkný zbytek neděle. (17:03:01)

90+8

90+8
    Běží poslední nastavená minuta a fauloval Bonaventura, domácí tak už tuší, že manko se bude dohánět jen hodně těžko.

90+7
    I nastavený čas bude končit a domácí stále nic nevymysleli, takže to vypadá, že doma zapíší po porážce z Neapole další prohru.

90+5
    Žlutou kartu vidí Armero, který skluze podťal Hondu – tady to bylo celkem jasné.

90+4
    Do nadějné šance se dostal Bacca, který v pádu hlavičkoval ale moc nedůrazně – a jeho volání po penaltě vyslyšeno nebylo.

90+2
    Dlouhé nakopávané míče ale obrana hostů odvrací a pro AC je hodně těžké si vypracovat nějakou šanci.

90+1
    Nastaveno je kvůli pauze na pití a ošetřování Antonelliho osm minut, takže domácí mají ještě hodně času na srovnání.

90
    Za obranu se teď dostal Lapadula, ale a míč hodně těsně nedosáhl, takže Udinese pošetří další vteřinky.

89
    Hosté naposledy střídají, ze hřiště odejde útočník de Paul a nahradí ho Angella.
    88. Stipe PERICA - 0:1

88
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Tak slovní obrat "drží remízu" asi nebyl ten správný, protože hosté jdou do vedení! Ze strany totiž naprosto přesně odcentroval Badu a našel STIPEHO PERICU – ten míč trefil z voleje a za pomoci teče Abateho ho dostal přesně k tyči mimo dosah zcela zoufalého Donnarummy!

87
    Momentálně drží míč o něco více dokonce hosté, kteří se nastěhovali na útočnou půlku a drží tam cennou remízu.

86
    Teď střídají oba týmy naráz – za domácí hřiště opustí Poli a nahradí ho útočník Lapadula, za hosty pak odejde Zapata a místo něj se ukáže Matos.

85
    Teď se dostal ve vápně k míči Carlos Bacca a by to nebezpečné, ovšem jeho pokus zablokovali obránci.

83
    Bonaventura se snaží hrát individuálně, ale ani to nepomohlo a zatím se tak AC do šance ve druhé půli nedostalo.

81
    AC se stále snaží něco vymyslet, ale středem to evidentně ve druhé půli moc nejde, protože Udinese tam hodně zahušťuje prostor.

79
    Domácí tak podruhé sahají do sestavy a poprvé to dělá Montella dobrovolně – ze hřiště odchází debutant Sosa, nahradí ho Japonec Honda.

78
    Stále nepřišlo nic, co by nějak rozhodilo obranu hostů a druhý poločas rozhodně nedosahuje kvalit toho prvního.