Kazaň – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Minsk 2:3 (kon.)
Toljatti – Viťaz 3:0 (kon.) | N.Novgorod – Vladivostok 2:3 (1:2 po s.n.) | Soči – Kunlun 3:1 (kon.)
Ak Bars Kazaň
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Pondělí 12.09.2016, 16:00 • TatNeft Arena • KHL

Československá stopa

Jiří Sekáč (KZN): 0+0, čas na ledě 14:51. (18:10:16)

Zápas končí a vítězství ve třetí dvacetiminutovce zařídil přesnou střelou Kontiola. Jeho tým, Lokomotiv Jaroslavl, tak bere tři body z domova Ak Barsu.

59:41
    Odpískán je icing Ak Barsu.

59:26
    Kazaň je velmi pasivní a nesnaží se o dramatizaci zápasu.

58:59
    Korškov zavezl kotouč do pásma a nahodil ho na bránu soupeře.

58:20
    Loktionov kontroluje puk ve vlastním pásmu a snaží se získat cenné vteřiny pro svůj tým.

57:31
    Ofsajd teď zastavil útočnou snahu Kazaně.

57:10
    Tkačjov zkusil projít do útoku individuálně. Jeho snahu zastavil obránce.

56:24
    Domácí se dočkali pískotu od svých fanoušků. Ti jsou nespokojeni s příliš bojácnou hrou Kazaně v posledních minutách.

55:47
    Azevedo vypálil tvrdě a bránu minul o pár centimetrů.

54:48
    Kotouč končí po střele domácích v ochranné síti a následuje vhazování ve střední třetině.