Granada – Ath. Bilbao 1:2 (kon.) | Osasuna – Espanyol 1:2 (kon.) | La Coruňa – Leganés 1:2 (kon.)
Valencia – Alavés 2:1 (kon.)
CA Osasuna
1:2 (0:1)
Espanyol Barcelona
Čtvrtek 22.09.2016, 20:00 • Estadio El Sadar • Španělská LaLiga • 5. kolo

Z mé strany je to protentokrát již vše, brzy zase na počtenou! (21:56:06)
    Espanyol se štěstím bere všechny tři body!

Je dobojováno! Fotbalisté Espanyolu ve druhé půli vsadili na ryze defenzivní taktiku, ta ale byla úspěšná jen zhruba po dvacet minut druhé půle. Pak totiž vyrovnal Sergio León a Pamplonští byli i nadále lepším týmem, nicméně z ojedinělého protiútoku Barcelonských padla druhá trefa do domácí sítě, o kterou se čtvrtým zářezem v sezóně postaral Gerard Moreno. Svěřenci Quiqueho Florese tak berou na hřišti nováčka první vítězství v sezóně, zatímco Osasuna si musí na tříbodový zisk stále počkat.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:13.

90+3

90+3
    Diego López s následným odkopem od své svatyně pochopitelně vůbec nespěchá, to už se rozběhla poslední minuta nastaveného času.

90+2
    Střídající Miguel Olavide měl spoustu času na to, aby si připravil míč na střelu z hranice pokutového území, ta ale byla velice nepřesná a z tribun se začíná snášet hlasitý pískot.

90+1
    Espanyol dělí od první výhry v sezóně už jen pár desítek sekund. Fotbalisté Osasuny se ne a ne dostat na útočnou polovinu a čas se domácím neúprosně krátí.

90
    Nad rámec druhého poločasu nastavil Iňaki Bikandi tři minuty!

90
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Cayetano Bonnin, přichází Kenan.
    89. Riera byl v jasném ofsajdu.

89
    Oriol Riera hlavou připravil Sergiu Leónovi ideální palebnou pozici, první jmenovaný byl ale v jasném ofsajdu, a tak byl veškerý vzruch naprosto bezpředmětný.

88
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Hernán Pérez, přichází Diego Reyes.

87
    Ta je nyní u konce a autor jediné branky Osasuny Sergio León za svůj zákrok zpětně vyfasoval žlutou kartu.

86
    Frustrovaný Sergio León při napadání naprosto zbytečně povalil k zemi jednoho ze zadáků Espanyolu, po přerušení hry se kolem inkriminovaného místa strhla hromadná strkanice.

85
    Svěřenci Quiqueho Florese se v jedenácti zatáhli na vlastní polovinu a defenzivní taktika jim zatím do puntíku vychází, hráči Pamplony jsou v těchto chvílích naprosto bezradní.

83
    Osasuna už hraje va bank a k průniku na útočnou polovinu toho nyní využil Hernán Pérez, jenž ale neměl komu přihrát a záhy o míč přišel. Hráči v červených dresech už mašírují zpět na útočnou polovinu.

82
    Její exekuce se ujal znovu Roberto Torres, středopolař Osasuny ovšem napálil balon pouze do zdi, a tak mohl Diego López tentokrát zůstat v klidu.

81
    Kapitán Espanyolu Javi López za svůj zbytečný zákrok nedaleko vlastního pokutového území dostal žlutou kartu, domácí tak budou mít k dispozici standardku ze zajímavé pozice.