Granada – Ath. Bilbao 1:2 (kon.) | Osasuna – Espanyol 1:2 (kon.) | La Coruňa – Leganés 1:2 (kon.)
Valencia – Alavés 2:1 (kon.)
Valencia CF
2:1 (1:1)
Deportivo Alavés
Čtvrtek 22.09.2016, 22:00 • Estadio de Mestalla • Španělská LaLiga • 5. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (23:51:07)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:2.

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byla Valencia jasně lepší a nakonec se štěstím vyhrála 2:1. Domácí šli do vedení, ale v závěru prvního poločasu Deportivo srovnalo. Pak se domácí stále tlačili dopředu, ale dočkali se až na konci, kdy Parejo proměnil penaltu a vystřelil svému týmu cenné vítězství.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Diego Alves (Valencia CF).

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    88. Dani PAREJO - 2:1

88
    Valencia právě vstřelila branku!
    K míči se postavil DANI PAREJO, který to udělal zkušeně a s velkým přehledem pokutový kop proměnil a poslal Valencii do vedení 2:1.

87
    Žlutou kartu dostává Alexis (Deportivo Alavés).
    87. Penaltový zákrok

87
    Penalta pro Valencii!

87
    Parejo se zjevil ve velké šanci, ale hostující Fernando Pacheco vytasil dobrý zákrok a míč vyrazil!

87
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Deyverson, přichází Christian Santos.

86
    Zahrozil hostující rychlík Deyverson, ale jeho projektil postrádal přesnost a dopředu už pospíchají domácí fotbalisté.

84
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Munir, přichází Zakaria Bakkali.

82
    Žlutou kartu dostává Theo Hernández (Deportivo Alavés).

80
    Valencia má posledních deset minut na to, aby duel rozhodla. Je jasné, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

78
    Munir upadl ve vápně Deportiva, ale rozhodčí byl blízko a domácím pokutový kop neodpískal.