Olomouc – Kometa Brno 0:7 (kon.) | Vítkovice – Havířov 3:4 (0:1 po s.n.) | HC Plzeň – Letňany 3:0 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 0:5 (kon.) | Kolín – Liberec 3:2 (kon.) | Vsetín – Třinec 1:5 (kon.)
Kladno – Sparta 4:5 (kon.) | Pardubice – Písek 8:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Jihlava – Zlín 2:4 (kon.) | Slavia – K. Vary 5:4 (po pr.)
SC Marimex Kolín
3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 23.09.2016, 15:45 • ZS Kolín • Extraliga staršího dorostu • 7. kolo

57:52
    Dvě minuty pro kolínského Sýkoru za podražení. Liberec má na konci třetí třetiny početní výhodu. To může být hodně důležité.

35:15
    A Kolín půjde do přesilovky. Rychlovský dostává dvě minuty za vysokou hůl.

33:40
    Hosté vytěžili z tlaku faul. Dobuvčí jde odpykat dvouminutový trest za sekání.

23:26
    Dvě minuty za napadení dostává liberecký Krejsa. Kolín zahraje v početní převaze.

19:42
    Druhý vyloučený na domácí trestné. Kronus odpyká dvě minuty za hákování.

17:58
    A síly na ledě se opět vyrovnávají. Domácí kapitán Zdeněk si dvě minuty odpočine za podražení.

17:13
    Kolín má na konci třetiny přesilovku za podražení Chrtka.

13:16
    V přesilovce fauloval liberecký Jeník (napadení). Počet hráčů na ledě se vyrovnává.. Pak bude hrát Kolín zkrácenou přesilovku.

12:02
    Vylučuje se na druhé straně a bude tu první přesilovka pro Tygry. Grauer dostal dvě minuty za hákování.

9:45
    Kolín si došel do útočného pásma pro faul. Budou to dvě minuty pro Habermanna za krosček.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 29. Gorás (Zheliznyak, Grauer), 32. Dytrych (Plíhal, Štěpánek), 46. Nutil (Štěpánek, Dytrych) – 2. Mocek (Bouřil, Ira), 35. Šír (Jeník, Novák)

SC Marimex Kolín: Mašek (Březina) – Dubovčí, Štěpánek, Zdeněk, Grauer, Dudycha, Sýkora, Nutil, Růžička, Gorás, Kronus, Rulc, Zheliznyak, Dytrych, Plíhal, Poul, Sajdl, Vasilev
    Bílí Tygři Liberec: Novák (Zajíček) – Aubrecht, Krejsa, Turský, Charvát, Habermann, Had, Ira, Bálik, Rychlovský, Šír, Mocek, Maťátko, Čermák, Litera, Jeník, Bitman, Piroutek, Chrtek, Šafařovský, Bouřil

Rozhodčí: Jílek – Klouček, Žídek