Opava – Nový Jičín 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 4:3 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Kolín 2:3 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Písek 4:2 (kon.)
Řisuty – Klášterec nO 11:2 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 4:0 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 2:5 (kon.)
Klatovy – Bílina 4:2 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 6:3 (kon.)
Trutnov – Sokolov 2:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 24.09.2016, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 4. kolo

Tímto se s vámi pro dnešek loučím, přeji Vám krásný zbytek večera. (19:24:22)

Je za námi čtvrté kolo druhé ligy skupiny východ. Poruba si ze šumperského zimního stadionu odváží jeden bod za prohru v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil ve třetí minutě prodloužení Daniel Hroch.

62:11 HROCH - 4:3

62:11
    Draci právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Vladimír Cink poslal puk mezi kruhy na DANIELA HROCHA a ten měl dost času na to aby dokázal kus černé gumy usměrnit pod levou horní tyč Čechovy brány. Asistence: Vladimír Cink.

60:55
    Střela Piechy byla nepřesná.

60:21
    Poruba šla do přečíslení dva na jednoho, svou šanci však nedokázala využít.

60:01

60:00

59:45
    Drtil probruslil s pukem celé kluziště, následnou střelu pak vyslal do boční sítě porubské klece.

58:45
    Seidlerovo nahození ze středního pásma si ponechal Zavadil ve své lapačce.

58:14

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Sedlák nabil puk Drtilovi, jeho střelu ale zastavil jeden z bránících hráčů.

57:01
    Porubští hokejisté se znovu osvobozují a odjíždí střídat.

56:32
    Poruba posílá kotouč do středního pásma.

56:15
    Martin Piecha (POR) si jede odpykat dvě minuty za vysokou hůl.

56:11
    Zakázané uvolnění Šumperka. Vhazovat se bude po pravici Zavadila.

56:00
    Útočnou akci Poruby zastavil odpískaný ofsajd.

55:10
    Ballnerovu střelu vyrazil Zavadil vedle své klece, jenže ke své smůle ji poslal přímo na hůl Piechy. Ten ovšem poslal svou střelu přímo do lapačky skvěle se přesouvajícího domácího strážce svatyně.

54:45
    Vachutka se objevil nikým nehlídaný před porubskou svatyní. Ve stoprocentní šanci však Jakub Čech vytasil svou lapačku a jeho pokus tak lapil.

54:00
    A do třetice se píská icing porubských hokejistů.

53:49
    Další zakázané uvolnění Poruby.

53:29
    Jáchym poslal puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravici Čecha.

53:22
    Odpískán ofsajd Poruby.

52:59
    Postavení šumperského hráče v brankovišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:29

52:25
    Další velká šance Šumperka. Matějka poslal puk před bránu na Vymazala, ten ale nedokázal puk dopravit do poloprázdné brány.

52:05
    Vymazal po buly poslal puk ihned na hůl Vachutky, ten v dobré příležitosti trefuje výstroj Jakuba Čecha.

51:29
    Tichy držel puk dlouho u své hole v obraném pásmu Šumperka.

51:10
    Řezáčovu střelu z modré přizvedl nad svou bránu Sedlář.

50:29
    Aleš Kilnar (POR) vyloučen na dvě minuty za hákování.
    49:44 SEDLÁK - 3:3

49:44
    Šumperk využívá přesilovou hru, TOMÁŠ SEDLÁK si s pukem najel mezi kruhy a odtud poslal nechytatelnou střelu pod pod horní tyč Čechovy brány. Asistence: Daniel Vachutka.

49:38
    Draci v plném počtu.

49:37
    Hosté hrají ve čtyřech.

49:20
    Sedlák nabil Drtilovi, ten trefil prvního bránícího hráče před sebou.

48:55
    Jakub Čech si připisuje úspěšný zákrok lapačkou.

48:45
    Ďurkáč nabil puk Řezáčovi, jeho pokus se však mezi tři tyče nevešel.

48:27
    Poruba vyhazuje kotouč až za bránu Zavadila

47:58
    Šumperk si zahraje přesilovku čtyři na tři. Martin Piecha (POR) vyloučen na dvě minuty za podražení.

47:41
    Šumperk si přesilové hry moc neužil. Michal Vymazal (SUM) si jede odsedět dvě minuty za vysokou hůl.

47:37
    Marek Bail (POR) vyloučen na dvě minuty za krosček.

47:20
    Do Řezáčovi střely se položil jeden z hostujících hráčů.

46:49
    Zakázané uvolnění Šumperka. Vhazovat se bude po levici Zavadila.

46:36
    Kilnarovu střelu dokázal zastavit Janota svou bruslí.

45:21
    Vystřelit z modré zkusil Drtil, jeho pokus však mířil hodně mimo.

44:53
    43:43 KILNAR - 2:3

43:43
    Poruba právě vstřelila branku!
    Poruba využila svou další přesilovou hru. Ivan Puzič vystřelil z modré a puk před bránou dokázal ještě za záda Zavadila tečovat ALEŠ KILNAR. Asistence: Ivan Puzič, Marek Slavík.

43:18
    Flašarovu střelu z modré schoval domácí gólman do své výstroje.

43:06
    Jáchym posílal puk před domácí bránu, tam ale nestál nikdo z jeho spoluhráčů.

42:55
    Ballner to zkusil z velkého úhlu, jeho pokus vytěsnil Zavadil ramenem.

42:11
    Vladimír Cink (SUM) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

42:10
    Puk se z hloučku těl dostal na Řezáče, ten dokázal z modré poslat puk do výstroje Čecha.

41:06
    Seidler poslal puk na Kilnara, toho vychytal rychlím přesunem Petr Zavadil.

40:40
    Matějka ztratil puk, následně se hosté dostali ke střele, která trefila Michala Vymazala do obličeje. Rozhodčí přerušuje hru.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:38.

Druhá třetina je za námi a my jsme byli svědky velmi pohledného hokeje. Nejdříve dokázala Poruba vyrovnat na 1:1 zásluhou Zachara. Šumperk si vrátil své vedení v osmadvacáté minutě a to když puk za záda Čecha dopravil Fischer. Hosté dokázali znovu vyrovnat, tři minuty před koncem druhé sirény se z přesilové hry dokázal prosadit Sedlář.

40:00

39:58
    Obrovská šance Draků dvě vteřiny před sirénou. Hroch nedokázal dopravit puk do prázdné brány, ten se ovšem poté ještě odrazil na hůl Ďurkáče, který v další obrovské šanci přestřelil bránu.

39:33
    Zakázané uvolnění Šumperka. Vhazovat se bude po pravici domácího strážce svatyně.

39:03
    Z modré to tahem zkusil Zachar, jeho střela skončila na betonech Petra Zavadila.

38:40
    Vachutka dobře napadl hostující obranu, ti nakonec i puk ztratily. Následnou Vymazalovu střelu pokryl Čech do své lapačky.

38:15
    Ofsajd Poruby.
    36:50 SEDLÁŘ - 2:2

36:50
    Porubští hokejisté využívají svou přesilovou hru. Z modré střílel Ján Puškár a před bránou dokázal puk usměrnit za Zavadilova záda MAREK SEDLÁŘ. Asistence: Ján Puškár, Maritn Piecha.

35:45
    Draci se v oslabení ocitli v obrovské šanci. Daniel Hroch mohl už puk dorážet do prázdné brány, avšak jeden z hostujících obránců tam na poslední chvíli stačil vložit svou hůl.

35:12
    Šumperk se po buly zmocnil puku a posílá ho ihned do bezpečí.

35:12
    Michael Janota (SUM) vyfasoval od rozhodčího dvouminutový trest za hákování.

34:55
    Kilnar se ocitl s pukem mezi kruhy, jeho střela ovšem postrádala přesnost.

34:01

33:52
    Puk v hloučku těl u mantinelu. Rozhodčí nakonec hru přerušuje a nařizuje vhazování ve středním pásmu.

33:36
    Piecha v oslabení ujížděl sám na Zavadila, jeho bekhendový pokus mu však domácí gólman dokázal vychytat.

33:05
    Matějkova střela se mezi tři tyče nevešla.

32:55
    Drtil nahodil puk z modré na bránu, Čech měl sice zakrytý výhled ale i tak dokázal puk vytěsnit mimo tři tyče.

32:05
    Poruba se osvobozuje a odjíždí střídat.

31:31
    Janota si na modré nabrusil do střelecké pozice, jeho pokus vyrazil Čech levým betonem.

30:46
    Vladimír Cink (SUM) si jede odpykat dvě minuty za sekání.

30:46
    Josef Tichy (POR) odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost.

30:01
    Petr Seidler (POR) dostává desetiminutový osobní trest.

30:01
    Jan Hudeček také obdržel desetiminutový osobní trest.

30:01
    Jan Hudeček (POR) dostává dvě plus dvě minuty za hrubost.

30:01
    Nyní se čeká na verdikt rozhodčího kolik udělí trestných minut. Nutno dodat že této potyčce předcházel ještě útočný faul Poruby.

30:01
    Hudeček se pustil do pěstního souboje se Sedlákem, ten však vůbec o tuto potyčku neměl zájem.

28:59
    Střela Seidlera z modré čáry končí vedle levé tyčky Zavadilovy brány.
    27:44 FISCHER - 2:1

27:44
    Šumperk sice nevyužil přesilovku pět na tři ale hned vzápětí se ujímá znovu vedení. RADEK FISCHER, se z velké blízkosti prosazuje střelou k pravé tyčce Čechovy brány. Asistence: Daniel Hroch, Jakub Řezáč.

27:29
    Poruba v plném počtu.

26:45
    Sedlák přenechal puk Drtilovi, ten poslal puk vysoko nad bránu.

26:20
    Draci kombinují v obraném pásmu Poruby....

26:03
    Vymazala nabil puk Sedlákovi, ten trefuje připraveného Čecha.

25:45
    Tomáš Drtil trefuje levou tyčku Jakuba Čecha.

25:29
    Ivan Puzič (POR) dvě minuty hákování. Šumperk bude hrát dvě minuty přesilovku pět na tři.

25:29
    Petr Seidler (POR) dvě minuty hákování.

24:43

24:30
    Šumperk se podruhé v krátké době osvobozuje a oslabení už tak dohraje v klidu.

24:05
    Draci vyhazují kotouč odjíždí rychle střídat.

23:51
    Střelu Piechy zablokoval první bránící hráč.
    23:02 ZACHAR - 1:1

23:02
    Poruba využívá přesilovku pět na tři. Marek Bail poslal puk na DAVIDA ZACHARA, který následně dokázal rozvlnit síť za zády Petra Zavadila. Asistence: Marek Bail.

22:45
    Šumperk po buly vyhazuje kotouč za Čecha.

22:43
    Tomáš Drtil (SUM) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Poruba bude hrát 25 vteřin přesilovku pět na tři.

21:55
    Puzič se dostal s pukem do útočného pásma, následná střela tahem skončila na betonech Zavadila.

21:10
    Šumperk se po buly ihned osvbozuje.

21:08
    Tomáš Sedák (SUM) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

20:55
    Porubě je ponechaná výhoda, Čech odjíždí na střídačku.

20:43

20:06
    Poruba vyhazuje, Šumperk ještě dohrává přesilovku z první třetiny.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:43.

Je za námi první třetina dnešního utkání. Obě mužstva si dokázala vytvořit několik šancí. Více štěstí v koncovce pak měli Draci, kteří se v osmnácté minutě ujali vedení a to po trefě Vladimíra Cinka.

20:00

19:53
    Cink nabil puk na modrou na Řezáče, jeho střela se zastavila na prvním bránícím hráči.

19:34
    Poruba vyhazuje kotouč až za domácí bránu.

19:25
    Janota poslal puk před bránu na volného Ostřanského, jeho pokus dokázal Čech vyrazit.

19:05
    Janotova střela z modré se mezi tři tyče hostující svatyně nevešla.

18:43
    Porubští hokejisté hráli v šesti a Šumperk si tak zahraje přesilovku. Trest odpyká Dominik Kafka.
    17:39 Vladimír CINK - 1:0

17:39
    Draci se ujímají vedení. VLADIMÍR CINK se po přihrávce od Ostřanského ocitl úplně sám před bránou a nadvakrát pak dokázal poslat puk za záda Jakuba Čecha. Asistence: Milan Ostřanský, Tomáš Sedlák.

17:10
    Jáchym pálil z bezprostřední blízkosti těsně nad.

16:02
    Kilnar skvěle obešel domácího Sedláka, jeho střela ovšem postrádala přesnost.

15:16
    Nahození ze středního pásma sráží Zavadil do rohu kluziště.

14:29

14:20
    Ze středního pásma zkusil překvapit domácího gólmana Patrik Flašar, domácí strážce svatyně byl však pozorný.

14:08

13:40
    Vachutka dokázal obejít jednoho z porubských hráčů, ve velké šanci pak těsně minul hostující svatyni.

13:30
    Puk se po buly dostal na modrou na Rudla, jeho střelu drží Zavadil ve své lapačce.

13:09
    Z velkého úhlu zkusil své štěstí Rostislav Vaněk, Zavadil bl ovšem pozorný a kus černé gumy schoval pod svou lapačku.

12:26
    Hudeček poslal krásnou přihrávku na Ballnara, toho skvělým semaforem dokázal vychytat Petr Zavadil.

11:38
    Do obrovské šance se dostal Daniel Vachutka, ten už stál téměř sám před hostujícím gólmanem, jeho pokus však dokázal Jakub Čech vychytat.
    Kdo nakonec jednotlivé skupin 2. ligy vyhraje?

11:07

Jáchym to zkusil z modré, jeho pokus končí na betonech domácího strážce svatyně.

10:00
    Poruba se stále drží v obraném pásmu Šumperka.

09:20
    Z modré pálil Rudl, jeho tvrdou střelu vytěsnil Zavadil vyrážečkou.

09:07
    Michael Janota (SUM) vyloučen na dvě minuty za podražení.

08:38

08:13
    Pavlovský si najel do střelecké pozice, jeho pokus vytěsnil hostující gólman vyrážečkou.

08:08
    Postavení šumperského hráče v brankovišti, hra se přesouvá do středního pásma, kde se bude vhazovat buly.

07:50
    Z modré pálil Sedlák, jeho odražená střela skončila na hokejce Vymazala, ten svou střelu poslal následně do lapačky Jakuba Čecha.

07:16
    Nepřesná rozehrávka Radka Fischera, hosté znovu vyhazují.

06:45
    Flašar posílá puk z obraného pásma Poruby.

06:37
    Marek Sedlář (POR) vyloučen na dvě minuty za napadení na domácího Petra Zavadila. Draci si tak zahrají první přesilovou hru.

05:58
    Matějka nahodil puk za Čechovu bránu, oběma mužstva mezitím odjeli střídat.

04:59
    Střelu Ballnera dokázal Ďurkáč stečovat mimo tři tyče domácí klece.

04:16
    Přečíslení dva na jednoho, zakončující Hudeček trefil rameno Petra Zavadila.

03:26
    Piecha poslal puk na modrou na Flašara, jeho pokus vytěsnil domácí gólman pravým betonem.

02:36
    Tomáš Drtil projel s pukem celé kluziště, jeho následnou střelu vyrazil Čech před sebe a následně tak ještě musel čelit dorážce z hokejky Vymazala .

01:23
    Pavlovského střela končí v lapačce hostujícího strážce svatyně.

01:10
    Lehké nahození Jáchyma, rozehrál domácí gólman na hokejky svých spoluhráčů.

01:01
    Puk se po buly dostal na modrou na Ďurkáče, jeho střelu vytěsnil Čech svými betony.

00:35
    Puškár ve vlastním pásmu ztratil puk, naštěstí pro Porubu se však Draci nedostali do větší šance.

00:01
    Úvodní buly vhozeno, jako první se puku ujali domácí hráči.

00:01

Hráči obou celků jsou již na ledě, utkání za malou chvíli začne.

Draci Šumperk: Zavadil (Svoboda) – Sedlák, Drtil, Navrátil, Janota, Ďurkáč, Řezáč, Tomek – Vachutka, Vymazal, Matějka – Pavlovský, Ostřanský, Sedláček – Fischer, Hroch, Cink – Jurík, Langr

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Putec) – Slavík, Puškár, Flašar, Tichy, Puzič, Rudl, Bail, Adamik – Ballner, Kafka, Piecha, Kilnar, Vaněk, Jáchym, Sedlář, Orság, Seidler, Slováček, Zachar, Hudeček

Rozhodčí: Škach – Novotný, Axman.

Draci Šumperk
    Draci v nové sezóně odehráli zatím pouze jediné utkání. Z důvodu lichého počtu účastníků, měli svěřenci Aleše Flašara první kolo volno. To druhé proti Vsetínu, bylo za stavu 1:0 pro Šumperk v páté minutě první třetiny z důvodu mlhy na stadionu přerušeno. Náhradní termín tohoto zápasu by měl být zveřejněn nejpozději do 4. 10. 2016. O první body tedy Draci bojovali na ledě Brněnské techniky, kterou nakonec dokázali udolat poměrem 2:4.

HC RT TORAX Poruba
    Porubě se povedl vstup do nové sezóny výborně. Po třech kolech se v tabulce nachází na druhém místě, před ní je pouze Hodonín, který má o bod více.
    Porubští hokejisté ztratili doposud pouze dva body, to když v prvním kole podlehli Kopřivnici 3:4 po prodloužení. Druhé a třetí kolo už se odehrávalo v jejich režii, nejdříve to odnesla Opava, která podlehla svěřencům Tomáše Sršně vysoko 1:7. Následně se Poruba pustila do gólové přestřelky s Valašským Meziříčím, které dokázala porazit 6:4 na domácím ledě.

Dobrý den, vítáme vás u on-line přenosu z 4. kola druhé ligy skupiny Východ, ve kterém se utkají týmy Draci Šumperk a HC RT TORAX Poruba 2011. Úvodní buly je naplánováno na 17:00.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 18. Cink (Ostřanský, Sedlák), 28. Fischer (Hroch, Řezáč), 50. Sedlák (Vachutka), 63. Hroch (Cink) – 24. Zachar (Bail), 37. Sedlář (Puškár, Piecha), 44. Kilnar (Puzič, Slavík)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zavadil (Svoboda) – Sedlák, Drtil, Navrátil, Janota, Ďurkáč, Řezáč, Tomek – Vachutka, Vymazal, Matějka – Pavlovský, Ostřanský, Sedláček – Fischer, Hroch, Cink – Jurík, Langr

Rozhodčí: Škach – Novotný, Axman