Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:5 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 3:2 (2:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – David Servis 4:0 (kon.) | Nymburk – Tábor 3:4 (po pr.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 10:3 (kon.)
Řisuty – Děčín 3:4 (2:3 po s.n.) | Vsetín – SHK Hodonín 7:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 3:4 (kon.)
Písek – Pelhřimov 6:3 (kon.) | Kobra – Bílina 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 7:4 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 2:3 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:3 (4:0, 0:1, 0:2)
HK Nový Jičín
Sobota 01.10.2016, 17:002. liga skupina Východ • 6. kolo

53:08
    A bude pro domácí hůř, protože se budou bránit v oslabení. Dvě minuty za držení protihráče dostává MATĚJ TOMEK.

36:22
    V první třetině se v jednu chvíli roztrhl pytel s góly, teď s tresty. MICHAL VYMAZAL dalším vyloučeným a Šumperk rázem místo přesilovky 5 na 4 hraje v oslabení 3 na 4. Trest: hákování.

36:18
    Poměr sil se rychle srovnal. Dvě minuty za hákování dostal poté, co zastavoval na poslední chvíli ujíždějícího soupeře, JAKUB ĎURKÁČ.

36:05
    Teď již signalizovaný trest, vyloučeným je obránce DAVID STRÁNSKÝ za krosček.

31:33
    Po buly v útočném pásmu nakonec fauluje hostující DAVID SAMIEC, který tak dostává dvě minuty za nedovolené bránění! Šumperk je dnes v přesilovkách vysoce produktivní, potvrdí to i nyní?

17:02
    Další trest pro hosty, za faul na Jana Matějku dostává dvě minuty za hákování ROBIN GEBAUER. Šumperk si zahraje v závěru první třetiny další početní výhodu.

13:44
    Ale sotva šumperský tým dostal hru do útočného pásma, musí hosté bránit i za cenu faulu. Za držení protihráče vyloučen na dvě minuty TOMÁŠ CABÁK.

07:08
    Stejně jako na druhé straně i na té šumperské je prvním vyloučeným hráčem muž s číslem 12. Kapitán JAN MATĚJKA se sice velice diví, ale Václav Šutara jej nekompromisně posílá za sekání na dvě minuty na trestnou lavici.

04:02
    U brankoviště Iláše si počínal nedovoleně zadák DAVID NESVADBA a hosté míří do čtyř. Uvidíme první přesilovku dnešního duelu, hráč pyká za nedovolené bránění.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 6. Drtil (Matějka, Sedlák), 10. Matějka (Řezáč, Hroch), 11. Langr (Janota), 19. Sedlák (Drtil, Vymazal) – 39. Dresler (Rác), 41. Rác, 44. Stránský (Rác, Chvostek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zavadil (Svoboda) – Drtil, Sedlák, Janota, Tomek, Řezáč, Ďurkáč, Navrátil – Matějka, Vymazal, Vachutka – Sedláček, Ostřanský, Langr – Cink, Hroch, Fischer – Pavlovský, Brida.
    HK Nový Jičín: Iláš (11. Kohn) – Dresler, Hruška, Nesvadba, Stránský, Cabák, Vašut – Chvostek, Zdeněk, Rác – Málek, Novotný, Samiec – Uhlár, Kocián, Gebauer – Dalajka, Hladiš, Sonnek.

Rozhodčí: Šutara – Bubela, Axman