Olomouc – Chomutov 1:4 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Vítkovice – Sparta 1:5 (kon.)
Třinec – Č. Budějovice 3:4 (po pr.) | Jihlava – Kladno 0:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:4 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)
HC Motor České Budějovice
Pátek 07.10.2016, 18:00 • MINI WERK ARENA • DHL Extraliga juniorů • 11. kolo

O vítězi dnešního utkání rozhodl už zhruba po minutě nastaveného času Ondřej Šulek a bonusový bod tak putuje na jih Čech.

Střely na branku – 39:32
    Vyloučení – 6:5
    Využití – 0:1 (14:52:47)

61:06
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    V prodloužení rozhoduje ONDŘEJ ŠULEK o tom, že si bonusový bod připíší hosté. Asistence: Jan Bárta.

60:01

Poslední dvacetiminutovka nabídla po gólu na každé straně. Oceláři šli nejprve do vedení zásluhou Davida Kofroně, za hosty pak srovnával Jakub Doktor a uvidíme tak prodloužení.

60:00

56:47
    Mach už odpykal trest svého spoluhráče a pokračovat se bude v pěti na obou stranách.

56:15
    Hosté krátce před vypršením trestu srovnávají krok poté, co střelu Michala doklepl do sítě JAKUB DOKTOR. Asistence: Michal Michal, Roman Tintěra.

53:38
    Oddechový čas pro hosty.

52:50
    V tuto chvíli ovšem do hry naskakuje Radzienciak a hosté budou pokračovat v pěti proti čtyřem.

52:01
    Tejko se vrací do hry a Motor čeká přesilová hra v pěti proti třem.

51:47
    Oceláři půjdou do tří, jelikož utkání končí pro Kaluse, jenž vyfasoval trest na pět minut a do konce utkání za faul kolenem. Menší z trestů odpyká Mach.

50:50
    Radzienciak hasil brejk hostů nedovoleně a vyfasoval trest za hákování.

50:01
    Tejko vyfasoval menší trest za sekání a Oceláře tak čeká další početní výhoda. Ty ovšem domácímu týmu zatím dnes příliš nejdou.

49:14
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři jdou poprvé v dnešním utkání do vedení. Hladonik našel u pravé tyče DAVIDA KOFRONĚ a domácí kapitán svým druhým gólem obrací zápas ve prospěch třineckého týmu. Asistence: Jan Hladonik.

47:27
    Mach to zkoušel z prostoru brankoviště, překonat beton Patery se mu ovšem nepodařilo.

46:57
    Tejko se vrací do hry a pokračovat se bude v pěti na obou stranách.

44:57
    Krosčekem se provinil Tejko a Budějovice tak musí do čtyř.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 30. Kofroň (Hladonik, Hrehorčák), 40. Stuchlík (Mach), 50. Kofroň (Hladonik) – 14. Michal (Bárta, Kadilák), 19. Tejko (Šulek), 57. Doktor (Michal, Tintěra), 62. Šulek (Bárta)

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Loubal) – Hrachovský, Janiczek, Bartko, G. Radzienciak, J. Adámek, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kofroň, Kvasnica, Irgl, Hladonik, Lacka, Kalus
    HC Motor České Budějovice: Patera (Hauser) – Babchuk, Tintěra, Svoboda, Farka, Kubeš, Michal, Benda, Radoš – Doktor, Bláha, Káník, Šulek, Tejko, Vochozka, Pixa, Bárta, Kadilák

Rozhodčí: Šutara – Gančarčík, Konvička