Kladno – HC Plzeň 1:2 (po pr.) | Mountfield HK – Vítkovice 2:1 (po pr.) | Sparta – Olomouc 4:0 (kon.)
Chomutov – Jihlava 2:3 (kon.) | HC Litvínov – Kometa Brno 3:4 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:3 (kon.)
Č. Budějovice – Zlín 3:1 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:4 (kon.)
Rytíři Kladno
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Plzeň 1929
Pondělí 10.10.2016, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Vítám všechny příznivce mládežnického hokeje u 13. kola DHL Extraligu juniorů. V dnešním utkání se střetnou mezi sebou celky Rytíři Kladno – HC Plzeň 1929. Úvodní buly je naplánováno na 16 hodinu.

Rytíři Kladno: Stahl (Svoboda) – Havelka, Cibák, Chládek, Šíma, Zelingr, Malý – Piovarči, Patyk, Š. Bláha, Okegawa, Borkovec, Schildhabel, Janeček, Řepka, Keszi, Kučera, Kalaj, Čermák

HC Plzeň 1929: Krasanovský (Zeman) – Kačena, Váchal, Sysel, Novák, Krystl, Pokorný – Kantner, Stráský, Hanzlík, Vavřička, Pour, Chalupa, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Roubal, Eret, Rubner

Rozhodčí: Jechoutek – Štětina, Marek.

00:01

01:00
    Oba celky začali třetinu aktivně, ale jejich střely skončili mimo branky.

01:40
    Pokus o průnik Okegawi byl zastaven plzeňskou obranou.

02:30
    Rubner pálil od modré čáry, ale našel pouze beton brankáře Stahla.

03:19
    Střelu Pura tečoval před Stahlem Vracovský, ale na brankáře domácích si nepřišli. Ten puk schoval do své lapačky.

05:00
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Piovarči – 2 min., podražení).

06:09
    Pokorného střelu od modré skvěle vyrazil betonem brankář Stahl.

07:00

07:42
    Zakázané uvolnění na straně Plzně. Buly před Krasanovským.

09:40
    Plzeň je zatím v útočení mnohem aktivnější.

10:14
    Puk doklouzal ke Stahlovi a ten ho podržel pod lapačkou. Buly po levici Stahla.

11:30
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Eret – 2 min., podražení).

12:02
    Kezsi byl ve skvělé příležitosti u pravé ruky gólmana hostů. Puk jím byl však vytlačen vyrážečkou a přesilovka tak stále pokračuje.

13:30

14:07
    Schildhabel se neprotlačil kolem Pokorného, který byl nucen faulovat.

14:07
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Pokorný – 2 min., hákování).

14:45
    Patykova střela byl sražená do ochranné sítě.

15:36
    Hanzlík je po střetu s kladenským bekem otřesený.

16:07

18:42
    Zakázané uvolnění Kladna. Buly před Stahlem.

19:16
    Plzeň právě vstřelila branku!
    MAREK RUBNER si skvěle nabruslil po levé straně a na lapačku Stahla prostřelil. Asistence: Matyáš Kantner

20:00

V první třetině byla Plzeň v útoku mnohem aktivnější a dokázali to také prvním gólem v zápase. Kladno by mělo do druhé třetiny zlepšit přechod do útoku. Uvidíme zda se jim podaří zápas zdramatizovat a nebo si dnes tři body odveze Plzeň.

20:01

21:00
    Kokoška se obtočil kolem branky a vypálil do lapačky brankáře domácích.

22:23
    Zakázané uvolnění Plzně. Buly u Krasanovského.

23:02
    Janeček vypálil od modré, ale brankář hostů puk schoval do lapačky.

24:38
    Bláha dostal skvělou přihrávku doprava, ale Krasanovský se stihl přesunou a puk zachytit tělem.

25:26
    Kodýtek pálil zprava do proti pohybu Stahla, ale ten stihl svůj beton natáhnout a vyrazit ho pryč.

27:23
    Pour si obhodil Havelku a dostal se do úniku. Střelou však našel pouze tělo gólmana domácích.

28:36
    Kombinace Kantnera a Roubnera nevyšla. Roubnerovi se nepovedlo zpracování a puk dostal do ochranné sítě.

29:17
    Kodýtek se opět dostal do úniku, ale znovu našel jen Stahla.

30:06
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kačena – 2 min., nedovolené bránění).

30:06
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Malý – 2 min., hrubost).

31:00
    Kezsi střílel zleva do protipohybu Krasanovského, ale puk dokázal vyrazit betonem.

31:51
    Další pokus Kezsiho. Tentokrát střílel mezi betony, ale znovu zasáhl Krasanovský.

32:06
    Oba týmy v plném počtu.

32:43
    Roubner se dvakrát pokoušel puk dostat za záda Stahla přes rameno. Tyto pokusy nevyšli.

33:33
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Cibák – 2 min., podražení).

33:49
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Stránský – 2 min., hákování).

35:33

35:49

36:11
    Oba týmy se snaží vystřelit, ale zatím se střílí pouze mimo branky.

37:57
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Kodýtek – 2 min., sekání).

39:57

40:00

40:01

40:09
    Hned po začátku třetiny se Plzeň dostala do ofsajdu. Buly ve středním pásmu.

42:14
    Puk odražený od Eneta přikryl Krasanovský.

43:22
    Rubnerovu střelu vyrazil do ochranné sítě brankář Stahl.

44:06
    Bláha střílel z mezikruží, ale pouze mezi betony. Krasanovský však betony na led položil v čas.

45:11
    Kantner pálil z pravé strany hřiště, ale Stahl puk dokázal zachytit.

46:01
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno. Kezsi si nabruslil před Krasanovského a protlačil ho mezi jeho betony.

49:00
    Schildhabel se marně pokoušel vystřelit z levé strany. Brankář Krasanovský s tímto pukem neměl větší problém.

50:30
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Vracovský – 2 min., nedovolené bránění).

51:25
    Kladno v přesilovce vyslalo hned čtyři střely, ale gólman Krasanovský i za pomoci obrany stav udržel nerozhodný.

52:30
    Hosté hrají v plném počtu.

54:10
    Pěkný pokus Chalupy z pravé strany dokázal vykrýt brankář Stahl.

55:18
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chládek – 2 min., držení protihráče).

57:00
    Plzeň v přesilovce stále nic nevymyslela.

57:15
    Patyk si v oslabení vyrazil na výlet a pořádně vyprášil lapačku Krasanovskému. Ten však puk zkrotil.

57:18
    Kladno hraje opět v pěti hráčích.

58:25
    Krasanovský zalehl puk, který se k němu klouzal. Buly po jeho pravici.

59:04
    Kalai mířil mezi betony gólmana hostů, ale tento pokus mu nevyšel.

60:00

Dnes tedy uvidíme prodloužení. Jak Kladno tak i Plzeň se oproti první třetině mnohem zlepšili a Kladnu se dokonce podařilo srovnat stav. Uvidíme kdo dnešní duel vyhraje.

60:01

60:21
    Havelka leží po srážce s plzeňským bekem otřesený na ledě!!!

60:21
    Havelka opouští hřiště a nejspíš utkání nedokončí!!

62:30
    Oba týmy se snaží vsítit branku. Bez úspěchu.

63:20
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zelingr – 2 min., podražení).

63:33
    Kodýtkův pokus skončil v lapačce Stahla.

64:09
    A je rozhodnuto TOMÁŠ VRACOVSKÝ rozhodl prodloužení a Plzeňsi veze tři body domů.

Konec zápasu. (18:26:14)

Marek Landa

Branky a nahrávky: 47. Kezsi (Janeček, Patyk) – 20. Rubner (Kantner), 65. Vracovský (Kodýtek)

Rozhodčí: Jechoutek – Štětina, Marek