Chomutov – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Olomouc 2:1 (kon.) | Sparta – Zlín 1:2 (po pr.)
Pardubice – Vítkovice 3:0 (kon.) | Kladno – K. Vary 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 0:6 (kon.)
HC Litvínov – Jihlava 6:3 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:1 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (0:1, 3:1, 0:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Úterý 11.10.2016, 15:00 • SD Aréna • DHL Extraliga juniorů • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:15:32)

Dnešní utkání je za námi. Piráti dnešní utkání nakonec zvládli a dokázali tak porazit vedoucí tým tabulky Kometu Brno 4:3 po prodloužení. Za domácí se dnes prosadili postupně Wágner, Šilar, Wágner a v prodloužení Részegh. Za hosty se dnes trefili postupně Škvrně, Sedláček a Novák.

64:17 Tamás RÉSZEGH - 4:3

64:17
    Piráti právě vstřelili branku!
    František Wágner se dostal s kotoučem středem kluziště až ke střele z mezikruží. Jeho pokus vyrazil Dostál pouze k TAMÁSI RÉSZEGHOVI a ten se střelou do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: František Wágner.

63:50
    Havlát se dostal ke střele z pravého kruhu, ale branku přestřelil.

63:24
    Lauko dostal nabito do mezikruží, ale následně trefil pouze brankáře do hrudi.

63:10

62:47
    Részegh napřáhl ke střele z levého kruhu, ale branku minul.

61:48
    Novák napřáhl ke střele od modré čáry, ale trefil pouze jednoho z protihráčů do bruslí.

61:10
    Oddechový čas pro domácí.

61:10
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Luboš Horký – 2 min., hákování).

60:28
    Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

60:01

Třetí třetina je za námi. Hosté dokázali ve třetí třetině vyrovnat stav uktání na 3:3 zásluhou Matěje Nováka a dnešní utkání tak jde do prodloužení.

60:00

59:49
    Ve třetí třetině se už nic nestane a bude tak následovat prodloužení.

58:47

58:25
    Svoboda dostal nabito do pravého kruhu, ale následnou střelou trefil pouze tyčku Dostálovy svatyně.
    GSA

Martin Penker

Branky a nahrávky: 25. Wágner (Részegh, Lauko), 34. Šilar (Palička), 38. Wágner (Részegh), 65. Részegh (Wágner) – 18. Škvrně (Jajcay, Furch), 30. Sedláček (Kratochvíl, Havlát), 53. Novák (Čejka, Mlynář)

Piráti Chomutov: Pavlát (Strejc) – Kopic, Novák, Lidák (C), Smutný, Běhula, Hajič – Lauko, Polák, Niňaj, Palička, Részegh, Rindoš, Chlán, Svoboda, Navrátil, Šilar, Wágner
    HC Kometa Brno: Dostál (Krček) – Trnka, Slabý, Furch, Sedláček, Král, Mikyska, Kabelka – Novák, Havlát, Hasoň, Škvrně, Čejka, Horký, Mlynář, Hroudný, Kratochvíl (C), Ferda, Jajcay

Rozhodčí: Grech – Gerát, Kokrment