Chomutov – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Olomouc 2:1 (kon.) | Sparta – Zlín 1:2 (po pr.)
Pardubice – Vítkovice 3:0 (kon.) | Kladno – K. Vary 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 0:6 (kon.)
HC Litvínov – Jihlava 6:3 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 11.10.2016, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 14. kolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše, na počtenou. (17:57:44)

Je konec, domácí se dokázali prosadit až v poslední minutě druhé třetiny zásluhou Štefky a ve třetí periodě ještě svůj náskok navýšili. Vítkovicím se dnes v koncovce nedařilo.

58:49
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A je definitivně rozhodnuto! DAVID VOŽENÍLEK získal puk ve vlastním pásmu a ihned ho bekhendem poslal na odkrytou branku Vítkovic, do které po chvíli doputoval. Bez asistence.

57:33
    Je tu ještě šance pro hosty, když je na dvě minuty za podražení vyloučen Matěj Štefka (PCE).

56:53
    Trejbalův pokus od modré čáry se snažil tečoval těsně před gólmanem Kučera, nedokázal ale dostatečně nadzvednout puk nad beton brankáře.

56:13
    Zadina našel zadovkou přesně Martince, jenž nikým nebráněný zakončil bekhendem do gólmana.

55:45
    Sražený kotouč končí za plexisklem, vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:36
    Vítkovické vyhození zachytil ve středním pásmu rukou Zadina.

55:22
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Dominik Moravčík – 2 min., sekání).

55:07
    Moravčíkova střela z otočky zamířila vedle levé tyčky.

53:59
    Do další rychlé protiakce šel Hoskovec, jehož tvrdá rána příklepem skončila u hostujícího gólmana v lapačce.

53:31
    Zadina dostal přihrávku mezi obránce Vítkovic, kterým unikl, ale jeho pokus vyrazil Kardinál do síťky nad brankou.

52:31
    Klouček musel přikrýt puk lapačkou před dojíždějícím Kmoškem.

52:06
    Vítkovické přečíslení tři na jednoho zastavil odpískaný ofsajd, z toho mohla být velice nadějná šance pro hosty.

51:24
    Zakázané uvolnění Vítkovic, vhazovat se bude po levici Kardinála.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 40. Štefka (Dušek, Hoskovec), 50. Zadina (Martinec), 59. Voženílek

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Kučera, Mert, Rudy, Šklíba, Trejbal, Žouželka, Zukal – Dušek, Hoskovec, Martinec, Petrus, Roubal, Štefka, Syrovec, Voženílek, Zadina.
    HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Daňa) – Gebrhelík, Malík, Mrowiec, Šendera, Štěpánek, Veřmiřovský, Weintritt – Baláž, Blaško, Hartmann, Kmošek, Kosina, Malina, Moravčík, Raška, Spratek, Toman.

Rozhodčí: Veselý – Pechánek, Čížek