Nitra – Vítkovice 0:5 (kon.) | IFK Helsinky – TPS 5:4 (2:1 po s.n.) | Kärpät – Sparta 0:1 (po pr.)
Rauma – HV71 3:4 (kon.) | SaiPa – Tappara 4:2 (kon.) | Plzeň – Lugano 3:3 (kon.)
Färjestad – Liberec 2:0 (kon.) | Växjö – Mnichov 4:3 (kon.) | Skellefteå – JYP 4:2 (kon.)
Frölunda – Junosť Minsk 5:0 (kon.) | Djurgården – Kuopio 2:1 (kon.) | Bern – Salzburg 3:3 (kon.)
Zürich – Wolfsburg 5:2 (kon.) | Fribourg – Košice 4:1 (kon.) | Zug – Eisbären 1:2 (kon.)
Linköping – Davos 2:3 (kon.)
Linköpings HC
2:3 (0:2, 0:0, 2:1)
HC Davos
Úterý 11.10.2016, 20:00Hokejová Liga mistrů • 1/32 finále

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:17:56)

Dále postupuje Linköpings HC.

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes sice zvítězili 2:3, ale na postup do nestačí, neboť v prvním zápase prohráli doma 4:7. Davos dnes vedl ve 47. minutě už 0:3, když se trefil z přesilové hry Kousal a vypadalo to, že hosté ještě zabojují o postup, neboť jim stačil už pouze jeden gól. Domácí to však nedovolili, neboť se v 50. minutě trefil Bergfors a snížil na 1:3. V 56. minutě se ještě trefil Little a snížil na konečných 2:3.

59:29
    Domácí drží kotouč na svých holích a pouze už dohrávají dnešní utkání.

59:00
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka třetí třetiny.

58:10

57:13
    Hosté se stále nedokázali usadit s kotoučem v útočném pásmu.

56:37
    Hosté se snaží dostat s kotoučem do útočného pásma, ale domácí obránci je tam zatím nepustili.

56:09
    Vyloučení v týmu Linköpings HC (Anton Karlsson – 2 min., faul kolenem).
    55:41 Broc LITTLE - 2:3

55:41
    Linköping právě vstřelil branku!
    Domácí snižují už na rozdíl jediné branky! BROC LITTLE dostal skvělou dalekonosnou přihrávku až na útočnou modrou. Tam kotouč převzal, dostal se před obránce a backhandovou střelou pod horní tyčku nedal Sennovi žádnou šanci! Asistence: Kristian Näkyvä a Eddie Larsson.

55:07
    Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

54:32

53:46
    Hosté se teď vůbec nemohou dostat do útočného pásma.

53:20
    Domácím se podařilo vyhodit a můžou tak jít střídat.

52:30
    Vyloučení v týmu Linköpings HC (Henrik Törnqvist – 2 min., podražení).

51:25
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

50:33
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Högbergem.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 50. Bergfors (Lundgren, Näkyvä), 56. Little (Näkyvä, Larsson) – 6. Ambühl (Kousal), 9. Wieser, 47. Kousal (Forster)

Linköpings HC: Högberg (Johansson) – Lundgren, Näkyvä, A. Karlsson, Carlsson, Kristensen, Larsson, Björkman, S. Karlsson – Roe, Gordon, Little – Sylvegård, Gallo, Persson – Lilja, Fogström, Bergfors – Törnqvist, Helleholm, Karterud
    HC Davos: Senn (van Pottleberghe) – Gorster, Heldner, Rahimi, Jung, Schneeberger, Paschoud, Kindschi, Kessler – Ambühl, Kousal, Sciaroni – Lindgren, Jörg, Wieser – Simon, Corvi, Egli – Eggenberger, Walser, Portman

Rozhodčí: Boman (FIN), Persson – Dahmén, Malmqvist (vš. SWE).
    04.10.2016
    Davos - Linköping 4:7

Branky a nahrávky: 9. Sciaroni (Walser), 20. Ambühl (Wieser, Forster), 35. Lindgren (Ambühl), 46. Corvi (Walser) – 1. Gallo (Sylvegard, Persson), 2. Fogstrom (Little), 17. Gallo (Sylvegard), 23. Karterud (Tornqvist), 33. Lundgren, 34. Gordon (Little.), 35. Bergfors (Roe)