Buffalo – Montreal 1:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 5:3 (kon.) | Columbus – Boston 3:6 (kon.)
Tampa – Detroit 6:4 (kon.) | Florida – New Jersey 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – Washington 3:2 (3:2 po s.n.)
St. Louis – Minnesota 3:2 (kon.) | Winnipeg – Carolina 5:4 (po pr.) | Dallas – Anaheim 4:2 (kon.)
St. Louis Blues
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Minnesota Wild
Pátek 14.10.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL
    V dnešním zápase vítězí St. Louis Blues nad Minnesotou Wild 3:2.

Colton Parayko (STL) – 0+1

Dnešní utkání je za námi, St. Louis Blues v něm poráží svého soupeře 3:2 a připisují si tak již druhé vítězství ze dvou zápasů. Naopak pro Wild je to první porážka hned v prvním zápase. Objektivně musíme uznat, že pravděpodobně zaslouženě. Blues byli po většinu zápasu lepším týmem, vyrobili sice pár chyb, které hosté potrestali, ale i tak dokázali vyhrát.

59:52
    Puk je ve skrumáži u mantinelu, to domácím vyhovuje.

59:28
    Wild jsou zpátky v útočné třetině. Moc času už jim ale nezbývá.

59:07
    Blues se podařilo vyhodit a ušetřit tak cenné vteřinky!

58:52
    Oddechový čas pro domácí.

58:52
    Scandella to vzal na sebe, vystřelil, ale jeho projektil byl zblokován mimo bránu. Vhazovat se bude po pravici Allena.

58:37
    Hosté hrají v šesti!

57:47
    Do protiútoku se dostali Blues, ale střelu Steena Dubnyk pokryl a udržel tak spoluhráče ve hře!

57:19
    Berglund zavezl puk do útočné třetiny, kde o něj bojuje u mantinelu.

56:52
    To sice zvládli, ale pak pouze odevzdali puk aby mohli vystřídat.

56:19
    Do útoku se ženou hosté, kteří však záhy přišli o puk a musí se bránit nájezdu Tarasenka.

56:00
    Začínají nám poslední čtyři minuty třetí třetiny, které nám pravděpodobně nabídnou hodně zajímavou podívanou.

55:28
    Coyle vybojoval puk, který poslal na Zuckera, ale ten jej nezvládl zpracovat. I tak však vybojoval vhazování před Allenem.

54:57
    Ani to už ovšem neplatí, na puku jsou opět Bluesmani, kteří se však nepřesnou kombinací vyhnali z pásma.

54:19
    Naopak jsou to hosté, kdo se dostali do útočné třetiny.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 11. Steen (Fabbri, Stastny), 33. Jakupov (Parayko, Berglund), 45. Pääjärvi (Jakupov, Berglund) – 24. Suter, 53. Coyle (Zucker, Dalpe)

St. Louis Blues: Allen (Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Fabbri, Stastny, Steen – Perron, Lehterä, Tarasenko – Pääjärvi, Berglund, Jakupov – Upshall, Brodziak, Reaves.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Spurgeon, Scandella, Dumba, Reilly, Brodin – Parise, Staal, Coyle – Granlund, M. Koivu, Pominville – Niederreiter, Haula, Stewart – Zucker, Pulkkinen, Dalpe.