Buffalo – Montreal 1:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 5:3 (kon.) | Columbus – Boston 3:6 (kon.)
Tampa – Detroit 6:4 (kon.) | Florida – New Jersey 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – Washington 3:2 (3:2 po s.n.)
St. Louis – Minnesota 3:2 (kon.) | Winnipeg – Carolina 5:4 (po pr.) | Dallas – Anaheim 4:2 (kon.)

56:56
    Další střela Bieksy už nadělala větší potíže, protože puk zastavil Nemeth, ale dostal se k němu Kesler, který se rychle obtočil a Niemi předvedl parádní zákrok.

55:07
    Dan Hamhuis (DAL) dostává dvě minuty za držení hole, a tak si Anaheim ještě zahraje přesilovou hru.

50:34
    Jamie Benn nahrál zpoza brány na zcela volného Seguina, jehož okamžitou střelu vyrazil Gibson mimo svou klec.
    49:38 Adam CRACKNELL - 4:2

49:38
    Dallas právě vstřelil branku!
    Faksa se dostal k puku v rohu útočného pásma, odkud ihned přihrál před bránu, kde byl ADAM CRACKNELL zcela sám před Gibsonem a domácí útočník jen tečoval puk mezi betony hostujícího brankáře! Asisstence: Radek Faksa, Antoine Roussel.

49:26
    Hamhuisovu střelu Gibson hodně špatně vyrazil před sebe, kam najížděl Cracknell, který však netrefil odkrytou bránu Ducks.

45:08
    A byla z toho nebezpečná situace před bránou Dallasu, kde se do zakončení dostal Getzlaf, avšak Niemi jeho střelu vytáhl svým ramenem.

41:59
    Vatanen (ANA) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
    41:23 Antoine ROUSSEL - 3:2

41:23
    Avšak Dallas má připravenou rychlou odpověď, když nahození Jordieho Benna se odrazil od mantinelu na Cracknella, který rychle přihrál ANTOINU ROUSSELOVI, který uklidil touš do prázdné klece. Asistence: Adam Cracknell, Jordie Benn.
    41:01 Andrew COGLIANO - 2:2

41:01
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Kesler vybojoval puk na levé straně pásma, odkud přihrával mezi kruhy, kam si najel ANDREW COGLIANO, který vstřeluje svou druhou branku v utkání. Asistence: Ryan Kesler.

39:50
    Tak to byla parádní akce Dallasu, když Jamie Benn poslal do úniku Seguina, kterého dokázal vychytat Gibson svým betonem.

32:40
    Jared Boll (ANA) hodně zbytečně fauloval Hamhuise u střídačky Dallasu, a dostává tak dvě minuty.

31:00
    Tak teď bylo před bránou Anaheimu hodně horko a Gibson ani snad nevěděl, kde puk je, jenže Dallas toho nedokázal využít, a tak je skóre stále stejné.

29:15
    Andrew Cogliano (ANA) podrazil Sharpa, a tak si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

28:00
    Spezzova střela byla zblokována za bránu Anaheimu, odkud se puk odrazil přesně na hůl Cracknella, který však napálil kotouč do betonu Gibsona.
    22:43 Lauri KORPIKOSKI - 2:1

22:43
    Stars se dostali do rychlého protiútoku, kde nakonec Shore nahrál na levou stranu LAURI KORPIKOSKÉMU, který se tak prosazuje hned ve svém prvním zápase v dresu Stars. Asistence: Devin Shore, Dan Hamhuis.

20:14
    Seguin nahrával před prázdnou bránu Eavsovi, jemuž však jeho zakončení nesedlo a puk letěl hodně mimo bránu Anaheimu.

16:57
    Patrick Sharp (DAL) oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za faul kolenem.
    14:09 Andrew COGLIANO - 1:1

14:09
    ANDREW COGLIANO zachytil přihrávku Spezzy a letěl sám na Niemiho, kterého chtěl prostřelit mezi betony, což se mu nepovedlo, jenže se dostal i k dorážce, která už skončila za zády Niemiho. Bez asistence.

13:14
    Po konci přesilové hry Anaheimu fauloval Nick Richtie (ANA), který dostane dvě minuty za vražení na hrazení, a Dallas si tak zahraje svou první přesilovou hru.

09:05
    Jordie Benn (DAL) za bránou Dallasu trefil Nicka Ritchieho do obličeje, a tak dostává čtyři minuty za hru vysokou holí.

07:43
    Nyní měl Niemi hodně štěstí, protože přihrávka Masona se otřela o tělo Raymond k zcela volnému Sörensenovi, který měl před sebou prázdnou klec, ale hostující útočník nezkrotil skákající kotouč.
    03:40 Stephen JOHNS - 1:0

03:40
    Jamie Benn poslal puk do rohu kluziště, kde byl Eaves, který viděl parádně najízdějícího STEPHENA JOHNSE, a tomu už přihrál puk před prázdnou klec a obránce Dallasu vstřelil první branku Dallasu v sezóně. Asistence: Patrick Eaves, Jamie Benn.

00:34
    Jamie Benn (DAL) vyhodil z obranné třetiny puk do hlediště, a tak dostává dvě minuty. Ducks si zahrají první přesilovou hru.

00:28
    Ducks ujížděli ve dvou na jednoho, když celou situaci nakonec řešil Nick Ritchie střelou a Niemi jeho pokus dokázal vyrazit.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 4. Johns (Eaves, Benn), 23. Korpikoski (Shore, Hamhuis), 42. Roussel (Cracknell, Benn), 50. Cracknell (Faksa, Roussel) – 15. Cogliano, 42. Cogliano (Kesler)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Benn, Klingberg, Oduya, Nemeth, Hamhuis, Johns – Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Sharp, Spezza – Hudler, Faksa, Ritchie – Korpikoski, Cracknell, Shore.
    Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Manson, Despres, Vatanen, Ja. Larsson, Bieksa – Ritchie, Perry, Getzlaf (C) – Cogliano, Silfverberg, Kesler – Raymond, Vermette, Sörensen – Garbutt, Wagner, Boll.

Rozhodčí: Kozari, Luxmore – Mach, Brisebois