Leganés – Sevilla 2:3 (kon.) | Barcelona – La Coruňa 4:0 (kon.) | Atlético – Granada 7:1 (kon.)

Barcelona právě vstřelila branku!
    A máme zde čtvrtý gól! Neymar opět operoval s míčem na levé straně, udělal kličku do středu a parádní přihrávkou našel ve vápně LIONELA MESSIHO, který si dokázal poradit v zakončení a po třech minutách na hřišti střílí čtvrtou branku svého týmu.
    43. Luis SUÁREZ - 3:0

43
    V závěru poločasu přichází třetí branky Barcelony, která zatím předvádí v dnešním utkání velmi dobrý výkon! Neymar operoval s míčem na levé straně, povedenou přihrávku mezi dvěma hráči dostal míč na LUÍSE SUÁREZE, který si míč krásně zpracoval a ve vápně ukázal svou pověst kanonýra!
    36. RAFINHA - 2:0

36
    A z následné standardní situace se katalánský celek dostává již do dvoubrankového vedení! Exekuce se ujal Neymar, jehož centr našel Piqého. Jeho hlavičku ještě Lux zneškodnil, avšak na bleskovou dorážku RAFINHY byl již již krátký!
    21. RAFINHA - 1:0

21
    A favorit dnešního se dostává zaslouženě do vedení! Guilherme nebyl schopný před vápnem odkopnout míč a připravil ho o něj aktivní Rafinha. K míči se dostal Suárez, který následným pasem našel ve vápně právě RAFINHU, který dokázal dostat střelou mířící na vzdálenější tyč míč do sítě!

Jan Havlovic

Branky: 21. Rafinha (L. Suárez), 36. Rafinha, 43. L. Suárez (Neymar), 58. Messi (Neymar)

Karty:   90. Messi (BAR) – 52. Mosquera (DEP), 59. Andone (DEP)   65. Laure (DEP)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 13:3. Střely mimo: 12:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 5:15.
    FC Barcelona: ter Stegen – Digne, Piqué (C), Mascherano, Mathieu – Rakitić, Busquets (55. Messi), Rafinha (68. Denis Suárez) – Arda Turan, L. Suárez (46. Alcácer), Neymar.
    Náhradníci: Masip – Denis Suárez, Iniesta, Messi, Alcácer, A. Gomes, Umtiti.

Deportivo La Coruňa: Lux – Laure (C), Albentosa, Sidnei (29. Arribas), F. Navarro – Mosquera, C. Borges – Guilherme, Gama, Colak (56. Babel) – Andone.
    Náhradníci: Tytoń – Bergantiños, Moreno, Arribas, Luisinho, Valle, Babel.

Rozhodčí: José Sánchez – Gallego, Martínez (vš. Španělsko)

Diváci: 83553