Nashville – Chicago 3:2 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:5 (kon.) | Los Angeles – Philadelphia 2:4 (kon.)
Los Angeles Kings
2:4 (0:0, 1:4, 1:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 15.10.2016, 04:55 • Staples Center, Los Angeles • NHL
    Králům první domácí zápas sezony nevyšel a Tyler Toffoli tentokrát vyšel naprázdno.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:40:03)

Dnešní utkání sledovalo 18 453 diváků.

1. Sean COUTURIER (PHI) 2 + 0
    2. Travis KONECNY (PHI) 0 + 2
    3. Drew DOUGHTY (FLA) 1 + 0

Československá stopa v utkání:

Jakub VORÁČEK (PHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:26

Michal NEUVIRTH (PHI) 23 zákroků, 2 góly, 92%.

Philadelphia Flyers: 4.

Je konec! Philadelphia vstupuje vítězně do nového ročníku, výraznou měrou k tomu přispěl svým skvělým výkonem Michal Neuvirth v brance! Králové naopak musí čelit druhé porážce a stále tak čekají na první vítězství.
    Hosté rozhodli o svém vítězství excelentním výkonem ve druhé třetině a byť pak domácí v závěru druhé třetiny snížili, poté i na začátku té třetí přidali druhý gól, na víc se již nezmohli, Letci si zápas velmi dobrým taktickým výkonem pohlídali a zaslouženě vítězí.

59:00
    Posledních šedesát sekund a je tu vyloučení na obou stranách, za Kings dostává dvě minuty Muzzin za nedovolené bránění, za hosty pak putuje na trestnou Dale Weise za hákování.

58:53
    Oddechový čas pro domácí.

58:53
    Sean Couturier zaútočil na hattrick, prázdnou branku LA však netrefil, místo toho se tak píská icing Philadelphie.

58:40
    Kings v útočném pásmu, ale je to souboj u mantinelu.

58:15
    A ten okamžik přišel právě nyní, Jeff Zatkoff opouští branku, domácí to zkouší v šesti.

57:24
    Blíží se okamžik, kdy Zatkoff zamíří na střídačku a domácí to zkusí v šesti.

57:21
    Iva Povorov zablokoval střelu Aleca Martineze, ale hosté se musí i nadále bránit.

56:05
    Jakub Voráček vyhazuje alespoň do středního pásma.

55:48
    Setoguchi bojuje o puk v útočném pásmu, Letci se nyní zaměřují hlavně na pozornou defenzivu.

55:15
    Začala již poslední pětiminutovka, dělovka Jeffa Cartera zblokována nad plexisklo.

54:48
    A Letci vyváží puk ze třetiny a na chvíli odlehčují vlastní přetížené defenzivě.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 39. Doughty (Kopitar), 44. McNabb (Martinez, King) – 24. Gordon (Cousins, Manning), 25. Couturier (Konecny, Gostisbehere), 33. Couturier (Konecny, Voráček), 39. Streit (Provorov, Cousins)

Los Angeles Kings: Zatkoff (Budaj) – Doughty, Muzzin, Martinez, McNabb, M. Greene, Forbort – Toffoli, Kopitar, King – Lewis, J. Carter, Purcell – Nolan, Shore, Clifford – Setoguchi, D. Brown, Andreoff.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (S. Mason) – Gostisbehere, MacDonald, Streit, Provorov, N. Schultz, Manning – Simmonds, Giroux, Raffl – Voráček, Couturier, Konecny – Weise, Bellemare, Cousins – Read, Gordon, VandeVelde.

Rozhodčí: St. Pierre, Skilliter – Nagy, Rody

Diváci: 18 453