Kladno – Havířov 3:4 (po pr.) | Kadaň – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Most – Přerov 1:4 (kon.)
Třebíč – Prostějov 1:2 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Motor ČB 2:1 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 0:3 (kon.)
Frýdek-M. – Litoměřice 2:0 (kon.)
po s.n. (1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 15.10.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 15. kolo

Prostějov nakonec vítězí na samostatné nájezdy. Viděli jsem kvalitní utkání, které bylo ke konci velmi vypjaté a nebyla nouze o potyčky. V prodloužení se téměř 2 minuty domácí museli bránit v oslabení, nakonec prohráli až na nájezdy. Když Lukáš Krejčík proměnil rozhodující nájezd. (20:17:07)

V samostatných nájezdech zvítězil tým LHK Jestřábi Prostějov.
    Autorem vítězné branky je LUKÁŠ KREJČÍK.

Samostatné nájezdy začínají.

Rolba už je mimo led, za chvíli začnou nájezdy.

To bylo drama. Ale uvidíme nájezdy. Domácí Huňa jet nemůže, je stále na trestné lavici.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:46
    Hosté na puku v pásmu, čas na poslední střelu.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 57. Mrázek (J. Zdráhal, R. Erat) – 34. L. Krejčík (Hozák), rozh. náj. L. Krejčík

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (D. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal, Lojek, Bartejs, Koch, Čejka, Schejbal – R. Erat, Dolníček (C), Kristl – Mrázek, T. Havránek, Kusko – Jan Wasserbauer, Milfait, Huňa – Juráň, Paták, R. Zohorna.
    LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – D. Kolář, Protivný, T. Kvapil, A. Holík, V. Zadražil, Holomek, Vokurka – Půhoný, Venkrbec (C), Luňák – Korhoň, Moskal, M. Novák – Fiala, Hozák, L. Krejčík.

Rozhodčí: Bejček – Jindra, Kreuzer