Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:3 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:6 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:5 (po pr.) | Nymburk – Žďár n/S 3:2 (po pr.)
Řisuty – Kobra 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 9:2 (kon.) | Bílina – Děčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 6:2 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 6:4 (kon.) | Tábor – Písek 5:0 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 9:1 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:4 (po pr.)
HC Řisuty
3:7 (0:1, 2:3, 1:3)
HC Kobra Praha
Sobota 15.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Slaný • 2. liga skupina Západ • 8. kolo

A to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek víkendu. (19:22:47)

A je tu konec dnešního gólového zápasu, ve kterém zvítězil hostující tým Kobry Praha!
    Po výborné druhé části druhé třetiny a skvělé třetině třetí se mohou radovat z vítězství!

59:33
    Ještě jednu střelu vyslal Kolařík, brankář Bílek však znovu parádně zakročuje!

59:08
    Záleský chtěl před brankou najít svého spoluhráče, to se mu nepovedlo, puk jen projel brankovištěm.

58:11
    Kolařík vyslal dělovku od levého mantinelu na branku Bílka, ten potvrzuje dnešní skvělý výkon a tuto střelu také chytá!

57:51
    Přihrávka Šteinera končí až u brankáře Ilašenka.

57:26
    David Vyskočil si převzal puk ve vlastní třetině a probrusil až před Bílka, který jej skvělým zákrokem zastavil!

56:55
    Tuma si špatně převzal puk a ztrácí ho.

56:07
    Další šance Kobry!
    Před brankou byl úplně volný Jakeš na kterého poslal přihrávku Hlinka, Jakeš však mířil jen do středu branky kde byl Ilašenko!

55:55
    Obránce Švaříček jen nahazuje za branku domácích.

55:31
    Vlach našel na zadní tyči Kuchtu, který vystřelil jen do Ilašenka.

54:38
    Kobra právě vstřelila branku!
    A je tu další gól!
    Tentokrát se za brankou objevil kapitán JIŘÍ JAKEŠ, který chtěl najít jednoho ze svých spoluhráčů před brankou, místo toho trefil nohu brankáře Ilašenka, od kterého se puk odrazil do branky! Asistence: Jedlička, Tuma

54:01
    V nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval JAKUB JEDLIČKA a zvyšuje na 3:6 ve prospěch Kobry. Asistence Švaříček.

53:50
    Střela Slaniny končí jen na boční síti branky.

53:22
    Další střelu Vacka chytá brankář Ilašenko.

53:18
    Bílek přišel o puk ve středním pásmu.

52:38
    Puk z vlastní třetiny vyhazuje Lukáš Lang a následně se puku znovu zmocňuje Kobra.

52:12
    Adam Keller výborným zákrokem odstavil protihráče od puku.

David Klier

Branky a nahrávky: 24. Kalla (Bunda), 25. Hegenbart (Borovanský), 43. Kolařík – 9. Jedlička (Antončík), 29. Jakeš (Jedlička, Cafourek), 30. Vlach (Hlinka), 40. Šteiner (Jakeš), 44. Jakeš, 55. Jedlička (Švaříček), 55. Jakeš (Jedlička, Tuma)

HC Řisuty: Ilašenko, (Škubal) – Kolařík, Bílek, Babický, Sedláček, Hierman, Kulich, Bunda, Keller – Borovanský, Kos (C), Sladký, Záleský, Krpata, Janeček, Kalla, Slavíček, Brém, Fortelka, Hegenbart, Vyskočil
    HC Kobra Praha: Bílek, (Poníkelský) – Vrbík, Lang, Cafourek, Šteiner, Švaříček, Vacek, Semrád – Jakeš (C), Kuchta, Tuma, Pulkrab, Slanina, Kučera, Antončík, Hlinka, Jedlička, Matějček, Vlach

Rozhodčí: Místecký – Hynčica, Zmeškal