Mountfield HK – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 8:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 0:1 (kon.)
K. Vary – Slavia 3:1 (kon.) | Sparta – Kladno 4:5 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:0 (kon.)
Písek – Pardubice 4:8 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 8:1 (kon.)
HC Letci Letňany
3:4 (3:1, 0:0, 0:3)
HC Plzeň 1929
Sobota 15.10.2016, 15:30Extraliga staršího dorostu • 14. kolo

Je dobojováno! Plzeň parádní závěrečnou třetinou zcela otočila vývoj utkání, prsty v tom měl hlavně autor hattricku Josef Roubal. Letňany tak po slibném začátku odcházejí ze svého ledu prázdnou.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu! (17:41:41)

59:02
    Domácí prahnou po vyrovnání, hosté ale zatím získaný náskok drží.

58:54
    Letci to zkoušejí v šesti!

58:00
    Hlasatel právě oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:00
    Letcům, kteří ještě na začátku třetiny měli dvoubrankový náskok, nyní zbývá posledních pět minut na alespoň srovnání.

50:28
    Plzeň právě vstřelila branku!
    ONE MAN SHOW JOSEFA ROUBALA pokračuje a hostující kapitán kompletuje za necelých deset minut hattrick a jeho tým již vede! Asistence: Martin Lokajíček, Jan Matiášek.

48:13
    Letci přesilovou hru nevyužili, drama tak ze vyrovnaného stavu vrcholí! Plzeň je kompletní.

46:23
    Tak to je neuvěřitelné! Letci propadli ihned po vhazování a i v oslabení Plzeň zásluhou JOSEFA ROUBALA maže dvougólový náskok Letňan! Asistence: Ondřej Váňa.

46:13
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Houdek – 2 min., držení protihráče).

43:44
    Letci si svůj náskok zpět nevzali. Drama pokračuje, indiáni jsou kompletní.

41:44
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Lokajíček – 2 min., podražení).

40:54
    Tak to je pro Letce velká sprcha. JOSEF ROUBAL jako správný kapitán ihned zkraje třetiny dramatizuje dnešní duel. Asistence: Jan Matiášek, Matěj Hajžman.

40:01

Čtyřicet minut hry je za námi a skóre zůstalo nezměněno. Indiáni sice měli možnost dvou přesilových her, ovšem domácí odolali a před poslední dvacetiminutovkou tak mají zatím pohodlný náskok.

Nechme se ale překvapit, jak zajímavý duel bude pokračovat.

Poslední třetina začne přibližně v 17:07.

40:00

39:42
    Západočeši ani tentokrát nevyužili možnosti se dostat soupeři na dostřel a druhá třetina pomalu končí.

37:42
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Nedorost – 2 min., podražení).

35:24
    Modrobílí nedokázali potrestat ani druhé vyloučení dnešní autora dvou branek a domácí jsou kompletní.

Vojtěch Honzík

Branky a nahrávky: 1. Rousek (Eg Larsen, Nedorost), 3. Rousek (Eg Larsen), 15. Eg Larsen (Nedorost) – 10. Staněk (Váňa), 41. Roubal (Matiášek, Hajžman), 47. Roubal (Váňa), 51. Roubal (Lokajíček, Matiášek)

HC Letci Letňany: Pařík (Hamalčík) – Gebell, Prebsl, Antoš, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Nedorost, Kocík, Fabiánek, Soukup, Bílek, Danov, Eg Larsen, Rousek, Novák, Jelínek.
    HC Plzeň 1929: Kolář (R. Červenka) – Houdek, Kaňák, Štěpánek, Staněk, Lokajíček, Čada, Šilhán – Reitspies, Procházka, Kolda, Matiášek, Hajžman, Roubal, M. Červenka, Hajšman, Hasman, Váňa, Kovařík.

Rozhodčí: Würtherle – Lhotský, Špůr