Eibar – Osasuna 2:3 (kon.)
SD Eibar
2:3 (2:2)
CA Osasuna
Pondělí 17.10.2016, 20:45 • Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:34:55)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:12.

Je dobojováno. Domácí vstoupili do zápasu skvěle, protože už v první minutě šli do vedení. Jenže Osasuna pak zabrala, dvakrát se prosadila vedla nad Eibarem 2:1. Poslední slovo v prvním poločase ale měl Sergi Enrich, který se prosadil hlavou a srovnal na 2:2. Ve druhém dějství se prosadil pouze Roberto Torres, který tak rozhodl o překvapivé výhře Osasuny.

90+3

90+2
    Pedro León to zkusil z dálky, ale s jeho projektilem si Nauzet Pérez dokázal poradit a míč vyrazil.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí to už zkouší dlouhými nákopy, ale zatím se Osasuna v pohodě brání.

87
    Hráči Osasuny se usadili na polovině svého soupeře a ušetřili minimálně dobrou minutku.

86
    Domácí zahrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo a Osasuna stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.

85
    Domácí se snaží, tlačí se dopředu, ale šance nepřicházejí a vypadá to, že všechny body trochu překvapivě získá hostující Osasuna.

83
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Javi Álamo.

81
    Ve vápně se k míči dostal domácí Pedro León, ale zakončení z úhlu nezvládl a branku nakonec vůbec netrefil.

79
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Miguel de las Cuevas, přichází Antonio Otegui.

77
    Domácí se nyní hodně zlobí na rozhodčího, ale verdikt nezmění a rozehrávat tak budou hosté, kteří nikam nepospíchají.

76
    Žlutou kartu dostává Sergio León (CA Osasuna).

75
    Domácí už sazí vše na útočnou kartu, naopak hosté pouze brání. Uvidíme, jak to celé dopadne.

74
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Didier Digard, přichází Fausto.

72
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Bébé, přichází Jota.

Jakub Kopřiva

Branky: 1. Escalante, 45. Enrich (Bébé) – 30. León (Berenguer), 32. León, 58. R. Torres (Oier)

Karty:   62. Capa (EIB) – 18. Digard (OSS), 76. León (OSS)

SD Eibar: Riesgo – Capa, dos Santos (64. Ramis), Lejeune, Luna – Dani García (C), Escalante (46. Nano) – León, F. Rico, Bébé (72. Jota) – Enrich.
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Ramis, Jota, Kike García, Nano, Adrián González, Juncà.

CA Osasuna: N. Pérez – Berenguer, D. García, M. Flaño (C), U. García, Oier – de las Cuevas (79. Otegui), Digard (74. Fausto), R. Torres – León (83. Álamo), O. Riera.
    Náhradníci: Fernández – Bonnin, Fausto, Rivière, Romero, Álamo, Otegui.

Rozhodčí: Melero – Torre, Martínez