Winnipeg – Boston 1:4 (kon.) | Washington – Colorado 3:0 (kon.) | NY Islanders – San Jose 2:3 (kon.)
New Jersey – Anaheim 2:1 (kon.) | Ottawa – Arizona 7:4 (kon.) | Tampa – Florida 4:3 (2:1 po s.n.)
Montreal – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 6:3 (kon.) | Nashville – Dallas 1:2 (kon.)
Chicago – Philadelphia 7:4 (kon.) | Calgary – Buffalo 4:3 (po pr.) | Edmonton – Carolina 3:2 (kon.)
Vancouver – St. Louis 2:1 (po pr.)
Chicago Blackhawks
7:4 (3:0, 1:1, 3:3)
Philadelphia Flyers
Středa 19.10.2016, 02:30 • United Center, Chicago • NHL
    Marián Hossa, Jaromír Jágr, Jarome Iginla a Alex Ovečkin. Aktivní pětistovkaři NHL.

Marián Hossa pokořil metu 500 branek v @nhl a navždy se zapsal do historie????????. #CCM #MadeOfHockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (PHI) 0+2, 2 střely, čas na ledě 16:22
    Michal Neuvirth (PHI) 25:04 minut, 12 zákroků, 4 góly, 75%
    Richard Pánik (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:22
    Marián Hossa (CHI) 1+0, 2 střely, čas na ledě 12:03
    Michal Kempný (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:57 (05:33:43)

1. Marián Hossa (CHI) 1+0
    2. Arťom Anisimov (CHI) 2+2
    3. Artemij Panarin (CHI) 2+1
    Marián Hossa si dnes připsal svůj 500. gól v NHL, ve které odehrál neuvěřitelných 1239 zápasů!

Máme za sebou velice divoký zápas. První třetina jasně pro pro domácí celek, ve druhé třetiny taková oťukování a ve třetí periodě zběsilé vyrovnání Flyers a poté i skvělé rozhodnutí Chicaga, který si dnes odnáší dva body za výhru 7:4.

Statistiky zápasu:

Střely na branku: 28 – 27
    Úspěšnost střelby: 25% – 14,81%
    Zblokované střely: 9 – 11
    Zásahy a úspěšnost brankářů: 23 (85,19%) – 21 (77,78%)
    Vyloučení: 4 – 3
    Využití přesilovek: 2/3 – 2/4
    Bodyčeky: 20 – 29
    Vyhrané buly: 28 – 29

Dnešní utkání sledovalo 21 263 diváků.

59:40
    Flyers se drží v útočném pásmo, ale zřejmě z toho nic nebude. Zápas skončí výsledkem 7:4.
    59:16 Arťom ANISIMOV - 7:4

59:16
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Tak je dokonáno, Patrick Kane si připisuje další jednoduchou asistenci při druhé brance ARŤOMA ANISIMOVA, který trefil prázdnou branku. Asistence: Patrick Kane, Brent Seabrook.

58:50
    Toews trefil pouze tyčku, stav zůstává nezměnen.

58:40
    Mason odjel na lavičku a Flyers hraje v šesti.

58:26
    Formace Kane se náramně baví, teď mohli přidat další gól, ale překombinovali akci.

58:01
    Poslední dvě minuty dnešního zápasu.

57:42
    Čím víc se blíží konec, tím víc se hra začíná přiostřovat. Rozhodčí zůstává chladným a nechává hru pokračovat.

57:01
    Jonathan Toews se natlačil před hostující branku, ale nedokázal přesně zakončit. Dává šanci hostům, kteří tuto šanci berou za pačesy a míří do útoku.

56:26
    Zdá se, že si to domácí už pohlídají. Jenom nezapomeňte na začátek této třetiny, jak začala.
    56:03 Artemij PANARIN - 6:4

56:03
    Hosté byli v útočném pásmu domácích, jenže jeden z obránců zaváhal a pustil domácí hráče do úniku. Patrick Kane si počkal na vhodnou příležitost a poté poslal krásnou žabičku na ARTEMIJE PANARINA, který dnes přidal svůj druhý gól v zápase. Asistence: Patrick Kane.
    Branky a nahrávky: 1. P. Kane (Anisimov, Seabrook), 18. Rasmussen, 19. Panarin (Seabrook, Keith), 26. Hossa (Anisimov, Campbell), 51. Anisimov (P. Kane, Panarin), 57. Panarin (P. Kane), 60. Anisimov (P. Kane, Seabrook) – 39. Read (Giroux, Voráček), 41. Read (Giroux, Gostisbehere), 42. Couturier (N. Schultz, Konecny), 44. Simmonds (Voráček, Giroux)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, Kempný, Campbell, Forsling – Pánik, Toews (C), Motte – P. Kane, Anisimov, Panarin – Hossa, Schmaltz, Hinostroza – Tootoo, Krüger, Rasmussen.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (34. S. Mason) – Gostisbehere, MacDonald, Streit, Provorov, Manning, N. Schultz – Simmonds, Giroux (C), Raffl – Voráček, Couturier, Konecny – Weise, Bellemare, Read – Ljubimov, Gordon, VandeVelde.

Rozhodčí: Hanson, O'Rourke – Cameron, Driscoll

Diváci: 21 263