Winnipeg – Boston 1:4 (kon.) | Washington – Colorado 3:0 (kon.) | NY Islanders – San Jose 2:3 (kon.)
New Jersey – Anaheim 2:1 (kon.) | Ottawa – Arizona 7:4 (kon.) | Tampa – Florida 4:3 (2:1 po s.n.)
Montreal – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 6:3 (kon.) | Nashville – Dallas 1:2 (kon.)
Chicago – Philadelphia 7:4 (kon.) | Calgary – Buffalo 4:3 (po pr.) | Edmonton – Carolina 3:2 (kon.)
Vancouver – St. Louis 2:1 (po pr.)
New Jersey Devils
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Anaheim Ducks
Středa 19.10.2016, 01:15 • Prudential Center, Newark • NHL
    Těsný duel lépe zvládli hráči New Jersey.

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc, respektive dobré ráno. (04:02:19)

Československá stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:19

1. Taylor Hall (NJD) 2+0
    2. Michael Cammalleri (NJD) 0+1
    3. Yohann Auvitu (NJD) 0+0

Je konec! New Jersey ve vyrovnaném utkání poráží Anaheim Ducks a připisuje si první výhru v sezóně. Anaheim na tu svou teprve čeká.

Hosté se díky dvěma přesilovkám na začátku utkání dostali do vedení, ale poté byli o něco méně aktivnějším celkem. První branku střetnutí dal Sami Vatanen.

Devils se dlouho trápili, ale poté přidali dvě přesilovkové trefy. Taylor Hall nejdříve zakončoval do prázdné branky a čtyři minuty později tečoval střelu od modré čáry.

Třetí třetina byla spíše taková opatrnější. Oba celky měly velké šance, ale ani jeden brankář za svoje záda další puk nepustil. Devils tedy Opening Night vyšel na jedničku.

Střely na branku: 28:24

59:34
    Taylor Hall se z poloviny hřiště pokoušel o hattrick, ale kotouč se mu nakonec do opuštěné klece nepovedlo poslat.

58:57
    Devils posílali kotouč přes celé hřiště do odkryté branky. Kotouč ovšem na poslední chvíli zalehl Chris Wagner, jenž udržel hosty ve hře o body.

58:33
    John Gibson odjel na střídačku, což znamená, že hosté hrají v šesti bruslařích na ledě!

58:33
    Oddechový čas pro hosty.

57:59
    Po střele od modré čáry se před brankou pokoušel prosadit Perry i Kesler. Ani jednomu se ovšem nepovedlo překonat Schneidera.

57:12
    K první střele se dostal Cam Fowler, jenž zakončoval z pravého kruhu. Do jeho pokusu se ovšem vložil bránící hráč, jenž puk zablokoval.

56:56
    Nešťastně je vyloučen domácí obránce John Moore. Ten totiž vyhodil kotouč mimo mantinel a odsedí si tak dvouminutový trest v nejhorší možný moment.

56:27
    Ducks se prodírali po pravé straně, ale tečovaný kotouč skončil jen u náhradního brankáře Devils, Keitha Kinkaida, který si z utkání odnese suvenýr.

Dnešní utkání sleduje 16 514 diváků.

56:15
    Po nepovedeném útoku domácího celku se do zakončení prodírali zbrkle hosté. Z toho rezultuje ofsajd a další komerční přestávka.

55:27
    Taylor Hall následně svedl sprinterský souboj s Bieksou. Právě domácí útočník upadl, a tak se do žádné střelecké pozice nedostal.

54:41
    Nick Sörensen zakončoval snažení svého celku střelou z prostoru před kruhy. Jeho pokus byl ovšem zablokován bránícím hráčem.

54:12
    Devils po vhazování v obranném pásmu poslali kotouč mimo obrannou třetinu. Puk skončil až na zakázaném uvolnění.

David Panuška

Branky a nahrávky: 33. Hall (Cammalleri, Zajac), 37. Hall (Severson, Palmieri) – 10. Vatanen (Perry, Getzlaf)

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – Severson, A. Greene, Lovejoy, J. Moore, Quincey, Auvitu – Parenteau, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Cammalleri – Smith-Pelly, Zacha, B. Bennett – Josefson, Fiddler, Boucher.
    Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Manson, Fowler, Vatanen, Ja. Larsson, Bieksa, Stoner – Silfverberg, Getzlaf, N. Ritchie – Perry, Vermette, Cogliano – Sörensen, Kesler, Garbutt – Boll, Wagner, Etem.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Furlatt – Pancich, MacPherson.

Diváci: 16 514