Chabarovsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Kunlun – Ufa 3:2 (kon.)
Jokerit – Soči 2:3 (po pr.) | Riga – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Minsk – Spartak Moskva 1:5 (kon.)
Záhřeb – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Kazaň 2:1 (po pr.)
Jokerit Helsinky
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
HK Soči
Středa 19.10.2016, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

Z tohoto duelu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (20:14:09)

Vyhraná vhazování: 30 – 24

Je dobojováno! Domácí Jokerit během zápasu ani vteřinu nepohrával, přesto z dnešního utkání bere jenom bod za prohru 2:3 v prodloužení. Soči tak zvítězilo už popáté v řadě a stále drží v Západní konferenci čtvrtou pozici. Jokerit rovněž počtvrté za sebou neodešel s prázdnou, nicméně zůstává devátý.

61:58 Denis TOLPEKO - 2:3

61:58
    Soči právě vstřelilo branku!
    Konec! Hosté otáčí průběh zápasu a získávají dva body! Po celý zápas ofenzivně laděný Oscar Fantenburg zavezl puk do útočného pásma a z pravého mantinelu vyslal střílenou přihrávku na DENISE TOLPEKA, který využil nedůrazu Genowaye a u vzdálenější tyče dostal puk do branky. Asistence: Oscar Fantenberg, Jurij Alexandrov.

61:41
    Soči si pohlídalo útočící protihráče u mantinelů a nenechalo ve štychu Barulina, který zasahovat nemusel.

60:55
    Všichni čtyři domácí hráči se rychle přesunuli do útočné třetiny, Lauridsenova pobídka od modré ale neskončila u žádného jeho spoluhráče.

60:19
    Rozjetý Pavel Padakin se zastavil až o Zapolského a jeho branku, atakován Kuldou přitom nedotlačil kotouč za brankovou čáru.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi zápasu nerozhodlo, tak se stane až v následném prodloužení, případně v samostatných nájezdech.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34
    Peter Regin si objel celé domácí útočné pásmo, zakončit ale jaksi zapomněl a Soči se záhy osvobodilo.
    Bude se volat videorozhodčímu? :-)

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:44
    Hostující hráči nechtějí při rozehrávce udělat zbytečnou chybu, už dobrých dvacet sekund se tak pohybují na vlastní půlce.

58:10
    Barulin zastavil vysokou střelu domácího obránce a nakonec si rozmyslel rozehrávku. Následuje buly po jeho pravé ruce.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 11. Mäki (A. Kulda, Jensen), 36. Wirtanen (Anttila) – 30. Levickij (Ignatuškin, Krikunov), 52. Levickij (Krikunov, Fantenberg), 62. Tolpeko (Fantenberg, Alexandrov)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Helenius) – Ch. Genoway, A. Kulda, Lauridsen, Jaakola, Lajunen, Jensen, Rissanen – Regin (C), O'Neill, Joensuu – Pihlström, Salminen, Niemi – Keränen, Jormakka, Mäki – Gymer, Wirtanen, Anttila.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Alexandrov, Fantenberg, Mamkin, S. Kuzněcov, Děrljuk, Gorochov – Maxwell, Padakin, O'Dell – Levickij, Krikunov, Ignatuškin (C) – Točickij, I. Zacharčuk, Ščegolkov – Morozov, Jacenko, Tolpeko.

Rozhodčí: Baturlin, Vasiljev – Matelnikov, Sirotkin